Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->

Co zrobić z tym związkiem?

22 sty 2013 - 20:51:24

Jestem z moim chłopakiem(22 lata, ja 19) dwa lata. Początki były no cóż jak w każdym związku wspaniałe... Od paru miesięcy cały czas się kłócimy, czasem z mojej winy ale częściej z jego. Kłótnie są o byle co, zazwyczaj o to że się wkurzam jak mnie złapie dla żartu tu i tam... Nie chce takiego zachowania z jego strony, ok czasem można ale nie ciągle! Ogólnie stał się chamski... jak się kłócimy potrafi mnie wyzwać (np. grubas, suka, słówka jak: spierd*****, odwal się, odpier** się...) Często "przywali mi z muki " niby dla żartu, jak uderze go niechcący ale mocno to potrafi oddać z całej siły ... Mówi że to go bolało i musiał oddać... Ostatnio jest coraz gorszy podczas kłótni wywalił mi z szafy ubrania i rozkopał po pokoju;/ Albo siedzieliśmy i on skończył palić i mówi do mnie że mam mu kolacje zrobić a ja dla żartu ale mówiłam poważnym głosem że nie zrobię, to on wziął popielniczke i zaczął ją przechylac żeby wszystko się z niej wysypało na mnie i mówi " zrobisz czy nie? bo to na ciebie wysypie, wiesz, że jestem do tego zdolny.." a ja z ciekawości i śmiechu że nie zrobie. Myślałam że tego nie zrobi a jednak.. pety i popiół poleciały na mnie.. ja sie wkurzyłam i powiedziałam że ma posprzątać a on ze śmiechem i chamskością powiedział że idzie do domu i wyszedł... MAM DOŚĆ. Kocham go bardzo ale wiem że sie nie zmieni... ciężko byłoby mi odejść.. Nie wiem co robić ;(

zweryfikowana
Posty: 636
Ostrzeżenia: 1/5

Co zrobić z tym związkiem?

22 sty 2013 - 20:55:13

aż nie wiem co powiedziec ;o chłopak jest na prawdę chamski i dobrze bym się zastanowiła czy warto to ciągnąć bo co on jeszcze może zrobić żeby postawić na swoim..

Co zrobić z tym związkiem?

22 sty 2013 - 20:56:29

Już na bank się zmieni ;) będziesz widziała jak świnia niebo ;)
Boże dziewczyny na serio nie mają do siebie za grosz szacunku. Dadzą się zbluzgać, gwałcić albo poniżać w taki sposób jaki robi to Twój eks . Ale ja go kocham - najgłupsze wytłumaczenie jakie świat widzial. Na co jeszcze czekasz ? żeby zamiast obsypać Cię petami to podpalał Cię nimi bo nie rozumiem ;o

Co zrobić z tym związkiem?

22 sty 2013 - 20:56:32

Cytat
malboro92
Jestem z moim chłopakiem(22 lata, ja 19) dwa lata. Początki były no cóż jak w każdym związku wspaniałe... Od paru miesięcy cały czas się kłócimy, czasem z mojej winy ale częściej z jego. Kłótnie są o byle co, zazwyczaj o to że się wkurzam jak mnie złapie dla żartu tu i tam... Nie chce takiego zachowania z jego strony, ok czasem można ale nie ciągle! Ogólnie stał się chamski... jak się kłócimy potrafi mnie wyzwać (np. grubas, suka, słówka jak: spierd*****, odwal się, odpier** się...) Często "przywali mi z muki " niby dla żartu, jak uderze go niechcący ale mocno to potrafi oddać z całej siły ... Mówi że to go bolało i musiał oddać... Ostatnio jest coraz gorszy podczas kłótni wywalił mi z szafy ubrania i rozkopał po pokoju;/ Albo siedzieliśmy i on skończył palić i mówi do mnie że mam mu kolacje zrobić a ja dla żartu ale mówiłam poważnym głosem że nie zrobię, to on wziął popielniczke i zaczął ją przechylac żeby wszystko się z niej wysypało na mnie i mówi " zrobisz czy nie? bo to na ciebie wysypie, wiesz, że jestem do tego zdolny.." a ja z ciekawości i śmiechu że nie zrobie. Myślałam że tego nie zrobi a jednak.. pety i popiół poleciały na mnie.. ja sie wkurzyłam i powiedziałam że ma posprzątać a on ze śmiechem i chamskością powiedział że idzie do domu i wyszedł... MAM DOŚĆ. Kocham go bardzo ale wiem że sie nie zmieni... ciężko byłoby mi odejść.. Nie wiem co robić ;(

nie jesteś jego służącą, on nie ma do Ciebie szacunku.

Co zrobić z tym związkiem?

22 sty 2013 - 20:56:59

czytając coś takiego uświadamiam sobie że mam najwspanialszego faceta pod słońcem . a rada dla Ciebie uciekaj bo takiego człowieka nie zmienisz .

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Co zrobić z tym związkiem?

22 sty 2013 - 20:57:25

Nie wiem nad czym się zastanawiasz. To jakiś gbur, nic Ci po takim.

Co zrobić z tym związkiem?

22 sty 2013 - 20:58:29

Cytat
orbitka321
czytając coś takiego uświadamiam sobie że mam najwspanialszego faceta pod słońcem . a rada dla Ciebie uciekaj bo takiego człowieka nie zmienisz .

Co zrobić z tym związkiem?

22 sty 2013 - 20:58:38

zostaw chama ;)
Przecież on nie okazuje Ci szacunku, a to podstawa w związku

Co zrobić z tym związkiem?

22 sty 2013 - 20:58:55

Tak to juz z tymi facetami sie dzieje Tez mam ze swoim nie mały problem , ale zeby na ciebie pety wyrzucac to juz naprawde przesada skopałabym go za to ale pomysl co bedzie gdy bedziesz jego zona bedziecie miec dzieci jak one beda na to patrzec...Ma ręce to neich sobie robi to facet powinien tobie uslugiwac a nie na odwrot chyba ze ktos jest np nie u siebie to inna sprawa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-22 21:00 przez agnieszka11150.

Co zrobić z tym związkiem?

22 sty 2013 - 20:59:15

O mamo! Ten koleś jest niepoważny. Dziewczyno uciekaj! On nie ma do Ciebie żadnego szacunku. Wiadomo, że kochasz i na pewno jesteś do niego przywiązana, ale nie daj sobą tak pomiatać! Nie bądź jego służącą! Zakończ to jak najszybciej. Jesteś młoda, całe życie przed Tobą i uwierz mi są na świecie o wiele lepsi mężczyźni.

Co zrobić z tym związkiem?

22 sty 2013 - 20:59:27

Kopnij go w dupę, kobieta nie zasługuje na takie traktowanie!!! to jakis psychol....jak można uderzy kobietę?

Co zrobić z tym związkiem?

22 sty 2013 - 21:00:38

Cytat
kasiek18xd
Kopnij go w dupę, kobieta nie zasługuje na takie traktowanie!!! to jakis psychol....jak można uderzy kobietę?
nikt nie zasługuje na takie traktowanie.

Co zrobić z tym związkiem?

22 sty 2013 - 21:00:55

Cytat
malmie
Nie wiem nad czym się zastanawiasz. To jakiś gbur, nic Ci po takim.

Co zrobić z tym związkiem?

22 sty 2013 - 21:01:13

uciekaj jak najdalej! ;)

Co zrobić z tym związkiem?

22 sty 2013 - 21:01:46

Co za buc:( Co Ty jeszcze robisz z takim kolesiem..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-22 21:02 przez Amelia_25.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mogę go odzyskać?