Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 2.093
Ostrzeżenia: 1/5

Miłość. ! ?

18 lip 2009 - 22:32:11

Treść posta została usunięta automatycznie

niezweryfikowana
Posty: 2.584
Ostrzeżenia: 1/5

Miłość. ! ?

18 lip 2009 - 22:36:31

wierze:( niestety..

Miłość. ! ?

18 lip 2009 - 23:23:49

Hej wszystkim :)
Cos wam powiem :) OSOBISCIE WIERZE W MILOSC OD PIERWSZEGO WEJRZENIA :)


Pamietam jak wracałam ze szkoły i przypadkowo spotkalam (obecnego chlopaka) i naprawde cos poczulam ;) pierwsze spojrzenie , usmiech , czesto zaczelismy wpadac na siebie i to jego powalajace spojrzenie bylo silniejsze odemnie :) a pozniej calymi dniami o nim myslalam zachowywalam sie jak opetana , chociaz bylam niedostepna kiedy chcial sie ze mna spotkac , nie chcialam kolejny raz byc zawiedziona na chlopaku.Ale musze powiedziec ze Tak bardzo sie staral o ten zwiazek walczyl o nas , rozumial mnie z niczym nienalegal..Poprostu ideal ( chociaz jak kazdy ma swoje wady)
Ale naprawde poczulam cos innego poczułam ze to wlasnie ten Chlopak ktorego Pokocham i oddam mu cala siebie i swoje serce. I tak sie stalo :) spotkalismy sie , pisalismy na gg nie bedac z soba a piszac na gg bylismy juz o boje o siebie zazdrosni :) .. Kolejne spotkania i Kolejne , az wkoncu stalo sie to na co czekalam , Powiedzial ze chce sprobowac i ma nadzieje ze sie uda..Na poczatku zaniemowilam i zdretwialam nie wiedzialam co robic z soba oparl sie o moje kolana a ja bylam nieruchoma usiadl kolo mnie i zapytal czy Chce z usmiechem na twarzy odpowiedzialam mu ze tak bardzo .. :)
I wtedy pierwszy pocałunek bylo cudownie do tej pory wspominamy jak to bylo ;) Jestesmy juz ze soba 3 lata i dalej sie Kochamy :) jestem z nim bardzo szczesliwa i Niczego niezaluje co z nim zwiazane :)
Moze wydawac sie to glupie , ale naprawde tak bylo opisuje to mniej wiecej bez szczegułów ale bylam wtedy tak Szczesliwa , ze nawet nie wiedzialam co mowic :) wracajac do domu szlam i sie usmiechalam bylam w niebie...
Wiedzialam ze to moze byc ten .. i tak sie stalo :) Walczyl i walczy do tej pory o nasz zwiazek , wszelkie przeszkodzy niszczy aby nic nam niestanelo na drodze :) co tu wiecej pisac :)
Chociaz bywaja wzloty i upadki ale przezwyciezamy to i zyjemy dalej ;)

Miłość. ! ?

18 lip 2009 - 23:45:44

Poprostu pojawil sie w moim zyciu niespodziewanie i zmienil moj szary swiat w kwitnacy ogrod ;)

Miłość. ! ?

18 lip 2009 - 23:49:05

Cytat
PinkBeybe
Poprostu pojawil sie w moim zyciu niespodziewanie i zmienil moj szary swiat w kwitnacy ogrod ;)
ładnie powiedziane;)

Miłość. ! ?

18 lip 2009 - 23:53:50

a ja czytałam, że jakiś mądry ktoś kiedyś powiedział, że:
"Nie istnieje miłość od pierwszego wejrzenia. Od pierwszego wejrzenia może pojawić się tylko pożądanie."

:p

Miłość. ! ?

18 lip 2009 - 23:54:18

takii poemacik ; )

Miłość. ! ?

19 lip 2009 - 10:01:51

Cytat
-pocieszna-
a ja czytałam, że jakiś mądry ktoś kiedyś powiedział, że:
"Nie istnieje miłość od pierwszego wejrzenia. Od pierwszego wejrzenia może pojawić się tylko pożądanie."

:p

a właśnie nie:) to była totalna fascynacja, ale kwestie takiej cielesnośći w ogóle uciekły nam z głów, tak byliśmy zajęci.. gadaniem:) z nikim tak dobrze i tak długo mi się nie gadało wcześniej:) pożądanie.. to już przyszło trochę później (z tydzień;) )

;]

Miłość. ! ?

19 lip 2009 - 11:10:18

Dzwolinka - Dziekuje :) cala prawda :)

Ja wierze w milosc od pierwszego wejrzenia i nikt tego niezmieni :) .. mam na swoim przykladzie czarno na bialym..
moze pierwsze spojrzenie jest fascynacja drugiej osoby , ale czuje sie to cos , myslisz o tej osobie ciagle czy sie jeszcze spotkacie czy nie :)...Poprostu juz tak zawrocila ta osoba w glowie samym spojrzeniem ze chcesz czegos wiecej :)

Bo mozna popatrzec na kogos na ulicy usmiechnac sie , ale nie czuje sie tego czegos i nie mysli sie czy spotka sie ta osobe jeszcze na swojej drodze :)

Wiec moze ktos mi wytlumaczy , skoro mysli ze nie istnieje ;) ...
jak to jest ze zobaczysz jednego myslisz caly dzien o nim, nie daje ci spokoju sni Ci sie ta osoba,spojrzenie,usmiech..
A zobaczysz innego bedzie to samo ale zwykly kolezenski usmiech i spojrzenie .. i idziesz dalej nie myslisz o tej osobie?

Miłość. ! ?

19 lip 2009 - 11:16:48

Zakochałem się w Tobie od pierwszego wejrzenia, ale sorry jak masz na imie?? :]
troche nie teges.. ale widocznie zdarza się..

Miłość. ! ?

19 lip 2009 - 11:24:18

wierzę .
na prawdę taka istnieje .


stało się to 9 miesięcy temu,
a efekty zauważyłam dopiero wczoraj. :)

tak więc polecam!
wierzcie w spełnienie marzeń! :)

Miłość. ! ?

19 lip 2009 - 11:34:12

Nie wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia,yo nie jest możliwe.
Jak już to można się zauroczyć,ale nie można od razu mówić o miłości :)

zweryfikowana
Posty: 2.570
Ostrzeżenia: 1/5

Miłość. ! ?

19 lip 2009 - 13:11:10

od pierwszego wejrzenia??niee to jest zauroczenie czy cos ale nie milosc ...zeby kogos pokochac musze go dobrze poznac...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zastanawiam sie , czy ... Szafa laczy ludzi ?! Od Szafy do oltarza?!