Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

rozstanie - porady

21 sty 2013 - 11:17:40

Wątek skierowany głównie do dziewczyn, które były w kilkuletnim związku. A mianowicie, ciekawa jestem czy macie może jakieś rady, jak prztrwać okres rozstania. Byłam 4 lata z kimś i właśnie wszystko się rozpada, a ja krótko mówiąc zachowuję się jak idiotka, wydzwaniam, pisze, każde słowo biorę do siebie i przez to jest jeszcze gorzej. Chciałabym być silna i nie przejmować się aż tak, nie rozstaliśmy się z mojego powodu a ja tak właśnie się zachowuje. Jak sobie poradziłyście? Może macie jakieś sposoby jak odwrócić uwagę od tego? Będę wdzięczna za każdą pomoc i radę.

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

rozstanie - porady

21 sty 2013 - 11:20:05

znajdz sobie hobby, wychodz z kolezankami, zajmij sobie czyms innym mysli

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

rozstanie - porady

22 sty 2013 - 08:18:25

Postaraj się myśleć o rozstaniu, jako o doświadczeniu, że niby to taka kolejna lekcja. Nie dzwoń do niego. Twój smutek i żal nie będą trwały wiecznie. To po prostu nieszczęśliwy etap w życiu, daj sobie czas, zastanów się czego chcesz od życia, na czym Ci zależy, wybieraj mądrze, a z pewnością uda Ci się odnaleźć szczęście, którego szukasz.

rozstanie - porady

22 sty 2013 - 08:25:31

niestety ,musisz jakos przetrwac to wszystko ,i daj sobie powiedziesz ze pisanie narzucanie sie itd ,nic ci nie da ,tym bardziej bedziesz zle sie czuął,to ze cieropisz to dobra oznaka bo swiadczy o tym ze potrafisz kochac ,nie jestes zimną osobą,zajmij sie czyms co lubisz ,kolezanki ,zainteresowania ,i pamietaj miej swoja dume ,bo tak naprawde to zle sie czujesz ,z czasem nie z powodu stary chłopaka ,ale z tego ze tracisz dume ,ponizasz sie w pewnym sensie oczywiscie ,piszac i wydzwaniajac do niego ,przez to tracisz pewnosc siebie ,zycie jest piekne ,i kiedys gdy ,ułozysz sobie zycie na nowo z kims kto cie naprawd epokocha ,to bedziesz mile wposminac młosdosc :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-22 08:35 przez MAXXXXXX.

rozstanie - porady

22 sty 2013 - 08:32:31

Wspolczuje.
Radze tak jak poprzedniczki zajac sie czyms nowym
Wspolczuje.
Radze tak jak poprzedniczki zajac sie czyms nowym



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-22 08:32 przez bizuteria2.

rozstanie - porady

22 sty 2013 - 08:40:41

Skoncentruj się na najbliższych. Spotykaj się częściej z przyjaciółmi, znajomymi. Kontakt z ludźmi bardzo dobrze robi :) możesz np. zorganizować spotkanie po latach z ludźmi z liceum.
Zajmij się sobą. Może nowy sport? Albo po świętach zostało pare kg do zgubienia? :P Możesz popracować np nad sylwetką :) Mi coś takiego zawsze pomagało.

rozstanie - porady

22 sty 2013 - 08:43:03

dopisze ci jeszcze ,gdy byłam młoda dziewczyna i przezywałam pierwsze miłosci rozstanie itd,to tak starsza od emnie sasiadka ,zawsze powtarzała ,nie przejmuj sie az tak ,zajmij sie soba ,zadbaj o siebie ,fryzjer nowe ciuszki ,jakies stylizacje ,zadbaj o ciało sport itd ,poprostu zadbaj o siebie ,patrz w siebie ,zainteresowania ,itd

rozstanie - porady

22 sty 2013 - 08:43:39

wiem, ze łatwo nie będzie ja nie mogłam sobie znalezc miejsca dosc długo nawet zakupy mnie nie uszczesliwiały:(( przeszło dopiero jak znalazłam drugą połówkę;-) z, która jestem juz prawie 5 lat:)
więc głowa do góry bedzie lepiej:)

rozstanie - porady

22 sty 2013 - 08:48:55

zajmij sie soba- fryzjer, moze jakies bieganie albo cwiczenia- nie bedziesz miala sily dzwonic :D (polecam ewe chodakowska ;))

rozstanie - porady

22 sty 2013 - 08:55:42

Nie myśl o nim, głupie i trudne, ale najlepsze wyjście, zajmij się czymś a najlepiej odetnij się w ogóle od niego...

rozstanie - porady

22 sty 2013 - 08:57:19

Miałam taką znajomą, która rozpaczała, rozpaczała, aż znalazła pracę i zaczęła pracować, wychodzić z koleżankami, jeździła do klubów, aż w końcu pojechała na wakacje z koleżanką i jej chłopakiem. Po powrocie facet na nią czekał i prosił żeby wróciła. Dotąd wspomina jaki wielki błąd popełnił. ;D

Chociaż moim zdaniem to zależy od mężczyzny. Ja bym tak jak ona nie umiała i ją podziwiam. Jestem jednak bardziej podobna do Ciebie, mój związek trwa już 4,5 roku i nie chcę sobie wyobrażać rozstania..

rozstanie - porady

22 sty 2013 - 09:21:29

No właśnie to jest mój pierwszy i jedyny chłopak i poprostu ciągle myślę że już nigdy nikogo nie znajdę, że nikt mi tak nie podpasuje. Mam teraz czas egzaminów co niby pozwoliłoby mi zająć się nauką a nie myśleć o nim, ale nie mogę skupić się na nauce bo myślę o rozstaniu hehe. Wiem że najlepszym ruchem z mojej strony będzie nie robić nic, już to przerabiałam raz i wiem że dopiero jak ja zamilkłam i całkiem odpuściłam to on się obudził. Niestety bardzo ciężko to zrobić zwłaszcza teraz w czasach gdy istnieje facebook i czuję się jak prześladowca, bo mam ochotę pytać go o wszystko jak tylko coś zobaczę:) No cóś, postaram się jak mogę , dziękuję za rady :)

rozstanie - porady

22 sty 2013 - 09:26:28

Wydaje mi się, że tylko czas leczy rany.

rozstanie - porady

22 sty 2013 - 09:27:09

a ja radzę kupić najnowsze "charaktery". Jest to gazeta psychologiczna i jest tam świetny przykład o ludziach, którzy cechują się sprężystością. artykuł "czasem przegrani niepokonani". Polecam bo mi pomógł się podnieść :)

rozstanie - porady

22 sty 2013 - 09:35:05

Treść posta została usunięta automatycznie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

24 lata i nie był w zwiazku!