Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

zakupy internetowe

10 minut temu

Budowa domu

15 minut temu

Projekt wnętrza

48 minut temu

usługi stomatologiczne

52 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdy facet się wycofuje

21 sty 2013 - 22:52:40

Może niedelikatnie dałaś mu znać i sie zraził .

Gdy facet się wycofuje

21 sty 2013 - 22:55:18

moim zdaniem facet, któremu zalezy na czymś wiecej niż seks nie pisze po Twojej odmowie pójscia do łózka, ze musi zwolnic i wyluzować, powinno byc odwrotnie, powinien jeszcze bardziej sie o Ciebie starac, by Cie zdobyc

Gdy facet się wycofuje

21 sty 2013 - 22:56:50

Cytat
xmagiczna
Kochana, są dwie opcje.. zależy jakim jest typem człowieka.
1. Może go to przerosło, bardzo Cię lubi ale nabrało to takiego rozpędu, że chce zwolnić. albo 2. Odmówiłaś mu w sprawach łóżkowych, może go to zabolało, uraziło jego ego.. mężczyźni tacy już są :/ Nie stało się tak jak on chciał, więc postanowił 'zluzować' :)

Widzę, że Ci bardzo zależy. Myślę, że może coś z tego być, ale musicie sie baardziej poznać :) musisz zobaczyć czy nie jest taki, że zależy mu na jednym. Może chwilę odpocznie i znów wróci do tego co było. Po prostu go kręcisz i dlatego tak szybko chciał się z Tobą kochać :)))

pozdrawiam :) :*

Gdy facet się wycofuje

21 sty 2013 - 23:11:14

zapytałam faceta o zdanie, powiedział: emocjonalnie nie zostało to jeszcze ustabilizowane na tym etapie więc nie chce iść dalej, nie chodzi mu o seks, a jedynie o to by umocnić to co jest teraz a nie zapędzać się za bardzo.

Gdy facet się wycofuje

21 sty 2013 - 23:11:19

zgadzam sie z Toba w 100 % zakochany facet tak nie postępuje, mój mąż, gdy był jeszcze moim chlopakiem tez próbował po ok mcu znajomosci zaciagnąć mnie do łóżka, ale ja powiedziałam nie bo nie jestem gotowa (to była prawda, a po drugie chcialam go sprawdzić czy tylko zalezy mu na "zaliczeniu" mnie) chłopak okazał zrozumienie i nic miedzy nami sie nie zmienilo... nie odsunął sie ode mnie, nie kombinował... poprostu czekał na sygnał z mojej strony, dalej się spotykalismy. Potrafił o
2 w nocy przyjechać z trasy do mnie dać mi całusa na dobranoc i pojechać do siebie do domu spać. Pokazywal na każdym kroku, że mu na mnie zależy, a nie na zaliczeniu mnie.

Paietam pierwsza randke ... odwiózł mnie do domu i zapytal mnie czy może mnie pocałować, a ja mu na to "nie" po czym wysiadłam, zamknełam drzwi samochodu i poszłam do domu. Apn tam jeszcze chyba z 10 min stał bo był w szoku, nie spodziewał się takiej odpowiedzi... teraz oboje się z tego śmiejemy, ze taka heksa ze mnie :P

Osobiście uważam, że bardzo dobrze zrobiłaś że się nie ugiełaś :)
Ty musisz tego chcieć nie tylko on.

a skoro zachowuje się tak jak nie inaczej to ma focha, jak mu zalezy to się ogarnie. Nic na siłę.

Pozdrawiam :)

Gdy facet się wycofuje

21 sty 2013 - 23:22:59

Cytat
exLilia10
Cytat
Filipinka-88
Cytat
kleszczu
Mogło mu chodzić tylko o zabawę, nie dostał tego co chciał, może kręci jeszcze na boku z kimś innym i nie ma czasu do Ciebie
nie narzucaj się, napisz z 3 razy sama od siebie co u niego słychać, jeśli on sam nie będzie się odzywać, nie utrzymuj kontaktu
Dokładnie !
Wiem,że to może być przykre,bo już coś do niego poczułaś,ale musisz wiedzieć,że on czuje to samo,a nie że Wasze poglądy w pewnej kwestii jednak nieco się różniły...

Gdy facet się wycofuje

21 sty 2013 - 23:41:50

Facet po prostu zorientował się, że jego zaangażowanie jest dużo większe niż twoje (jeśli piszesz, że to on zabiegał o spotkania, udawałaś niedostępną)No i jeszcze kiedy odmówiłaś mu łóżka, facet jak to facet poczuł się urażony Myślę, że wszystko rozwiąże czas, jeśli przemyśli sprawę i się odezwie to znaczy że mu zależy ale mimo wszystko ty napisz, wykaż jakieś zainteresowania. No chyba, że zależało mu tylko na łóżku... ale z całości wynika, że to mało prawdopodobne. Powodzenia :). Tylko, czy faktycznie ci na nim zależy?

Gdy facet się wycofuje

23 sty 2013 - 21:06:03

Szczerze mówiąc jak przeczytałam, że spotykacie się niecały miesiąc i tak bardzo on się angrażował w szybkim tempie, na moje oko chciał się z Tobą przespać, Ty odmówiłaś (i dobrze;) więc się wycofuje. Tak ja to widzę. Być może jednak uznał, że to nie to jak określiłaś.
nie zgadzam się z niektórymi, mężczyźni kochają zdobywac kobiety i kochają gdy są niedostępne (ale bez przesady) ! Te co odkrywaja wszystkie karty na 1 spotkaniu nie mają co liczyć na więcej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-23 21:08 przez truskawka92.

Gdy facet się wycofuje

24 sty 2013 - 15:18:47

widać nie zależy mu na Tobie tak bardzo, bo inaczej nie chciałby "zwolnić" tylko dalej by parł do przodu, jeśli wszystko szło w dobrym kierunku.
póki co ja bym poczekała, dawała mu odczuć, ze jest dla mnie ważny ale się nie narzucała. sprawa wyjaśni się sama.

Gdy facet się wycofuje

24 sty 2013 - 15:25:12

Szczerze mówiąc to ja się nie dziwię,że się wycofuje. Zapraszasz go na noc, on pewnie myśli tylko o jednym, skoro taka propozycja pada z Twoich ust, Ty mu odmawiasz, więc on się wkurzył, bo nie dostał tego czego chciał i przestaje sie interesować. Myśl kobieto zanim faceta zaprosisz na noc czy też późny wieczór. Z resztą dobrze sie stało, nie będziesz tracić na niego czasu. I oprzytomnij dziewczyno, chyba się za dużo romansideł naogladałaś.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-24 15:29 przez keyy.

Gdy facet się wycofuje

24 sty 2013 - 15:37:41

Nie wydaje mi się, żeby go zabolało to, że nie chciałaś iść z nim do łóżka, jak tutaj napisała jedna z dziewczyn. Właśnie większość mężczyzn, nie oszukujmy się, chciałoby mieć dziewczynę, która czeka dłużej z tymi sprawami.

Dlatego mi się wydaje, że może chciał się tylko "zabawić", ale lepiej poczekaj jeszcze, nie wyciągaj pochopnych wniosków. Napisz do niego, tak jak dziewczyny radziły, ale nie bądź nachalna. Jak będzie Cie olewał to zrób to samo.

Gdy facet się wycofuje

24 sty 2013 - 17:20:27

Eh, dziewczyny. Czekałam, czekałam i zero kontaktu z jego strony. Jak myślicie, odezwać się? Jeśli tak to napisać jakby nigdy nic czy spytać się go wprost o co chodzi?

Gdy facet się wycofuje

24 sty 2013 - 20:53:27

Skoro brak kontaktu z jego strony to chyba wszystko jest jasne, prawda?. Ja bym się już do niego nie odezwała, nie to nie. Ale zrobisz jak uważasz, może w ten sposób zrozumiesz,że nie warto z takimi facetami się zadawać.

Gdy facet się wycofuje

24 sty 2013 - 21:04:49

Może mu zwyczajnie glupio ze sie tak zapedzil :)

Gdy facet się wycofuje

24 sty 2013 - 21:13:08

Moje zdanie jest takie.. chłopak traktował Cię tak jak dotychczas inne kobiety, był milutki, żeby dostać coś w zamian. Jak zobaczył, że ten związek może mieć jakąś przyszłość a Ty jesteś wartościową dziewczyną to zaczął inaczej się zachowywać - bo może nie wie teraz jak ma się zachować? może 1 raz jest w takiej sytuacji?:)ciekawe co ma na myśli mówiąc, że chodzi o kwestie emocjonalną ;) daj mu trochę czasu i sama się przekonasz o co chodziło :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Walczyć ?