Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

Gdy facet się wycofuje

21 sty 2013 - 12:28:18

Cytat
ilia_
Moi poprzedni faceci zachowywali się dokładnie tak samo, kiedy mówiłam im, że na seks za wcześnie. Ten widocznie chciał Cię jak najszybciej oczarować, żebyś tylko poszła z nim do łóżka. Oni niestety tacy są. Dobrze potrafią grać i udawać, a my naiwne im wierzymy.

Nie daj się mu omotać. Nie pisz do niego, nie narzucaj i co najważniejsze nie przejmuj. za krótko się znacie, by przezywać rozstanie lub jego widzimisie. Daj mu się samemu wykazać. Jak nadal będzie zainteresowany Tobą - zależy mu, jeśli rzeczywiście olał sprawę - odpowiedź masz jak na talerzu. Powodzenia!

dokładnie, wielu facetów by zdobyć kobietę potrafią tak pięknie mówić, być tak miłym i słodkim, że dajemy się nabrać i czujność nam się wył.

Gdy facet się wycofuje

21 sty 2013 - 12:33:56

miałam podobnie.. tyle że do mnie już wogole sie nie odzywa...
a mam swoją dume i cisza z obu stron:(

Gdy facet się wycofuje

21 sty 2013 - 12:37:07

Skoro zaczął się wycofywać to siłą go nie zatrzymasz. Może zależało mu na jednym, nie dostał tego co chciał to się obraził. Za szybkie tempo mu narzuciłaś i poczuł się osaczony? Bzdura, przecież nie proponowałaś mu wspólnego mieszkania.

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

Gdy facet się wycofuje

21 sty 2013 - 12:49:32

sama piszesz, że nawet nie chciał Cię odprowadzić do domu ani nie napisał później czy dotarłaś cała, więc najzwyczajniej w świecie się nie interesuje Tobą, każdy facet martwiłby się, jak ja zaczęłam się spotykać z moim jeszcze nawet na stopie koleżeńskiej nie puściłby mnie samą do domu w nocy czy późnym wieczorem

Gdy facet się wycofuje

21 sty 2013 - 13:51:04

Cytat
lena9301
Mi się wydaje, że ten chłopak boi się, że się zakocha, i tyle w temacie, może wcześniej jakaś dziewczyna go zraniła, za szybko ją wziął na poważnie i teraz się boi. Że np on się zauroczy, a to Ty się wycofasz:) Jedno jest pewne: jego zwolnienie tempa nie może spowodowac, że na kolejnym spotkaniu pojdziesz z nim do lozka;)

Jeśli chodzi o zranioną miłość to masz racje. Ostatnio opowiadał mi o tym, że w całym życiu był w jednym, poważnym związku. Kobieta po 3 latach zaczęła przez pół roku go zdradzać z innymi. Opowiadał, że po tym wydarzeniu był okres kiedy bawił się kobietami, bał się zakochać. Stwierdził jednak, że od jakiegoś roku jest normalny, nie zachowuje się tak jak wtedy.
Z jednej strony zraniona miłość może być jakimś wytłumaczeniem dla teraźnego zachowania, z drugiej strony tak bardzo się boję o to czy on rzeczywiście się zmienił...

Którąs z Was napisała tak:
"A tak swoją drogą, nie podoba mi się to, co napisałaś o "osiąganiu pułapu wymagań" tego mężczyzny. Czujesz się od niego gorsza, że próbowałaś sprostać jego wymaganiom? Jak dla mnie to rodzi pewną nierówność w relacji między Wami. "

Dokładnie! Niestety ale tak jest. Czuję się gorsza. Nie chodzi tutaj o wygląd ale majątek, to czym sie zajmujemy w życiu. Przykro mi o tym mówić, ale cały czas mam wrażenie, że on jest z wyższej półki. Jest dosyć znanym dziennikarzem, jego rodzice są również na wysokiej pozycji (polityka), zajmuje się wieloma rzeczami, wygrywa ogólnopolskie turnieje itd.
A ja? no cóż.. zwyczajna, z przeciętnej rodziny studentka.
Nie daje mi tego odczuć, że jestem gorsza ale jednak cały czas istnieje ta świadomość, że dzieli nas przepaść. Ciągle mam wrażenie, że jestem "tą" na przeczekania, zaś jego wymarzona powinna mieć równie wysokie anspiracje jak on.

Gdy facet się wycofuje

21 sty 2013 - 13:56:40

Jest taka opcja, że poczuł, iż za szybko się angażuje i postanowił zwolnić.

Gdy facet się wycofuje

21 sty 2013 - 14:05:27

Boże, rusz głową autorko! Faceci są prostymi istotami - nie ma w ich zachowaniu raczej jakichś przenośni itd! Chciał po prostu się z Tobą przespać i tyle. On od Ciebie niczego więcej nie chce, nie rozumiesz? Skakałaś koło niego, byłaś pewnie na każde zawołanie (wnioskuję z tego, że napisałaś, jak to starasz się mu sprostać, cóż za żałosne stwierdzenie - kompletny brak szacunku do siebie samej), on tylko kiwnął palcem i już byłaś, pewnie to Ty zabiegałaś o jego wzgledy, a nie na odwrót. No w sumie, to po co on miał to robić? Od poczatku pokazywałaś, że za grosz szacunku do siebie nie masz i zrobisz wiele, byle by "sprostać jego wyszukanym wymaganiom" -.- Więc facet pomyślał "świetna okazja, laska skacze koło mnie jak york koło pana, to poczekam chwilę i na pewno uda mi się ją przelecieć". Nie pozwoliłaś na to, więc stwierdził, że nie, to nie, z jego pewnością siebie, urodą i pozycją (o których go na pewno zapewniałaś) znajdzie sobie inną, która da się bzyknąć, po co ma się o Ciebie starać? Faceci lubią gonić króliczka, a nie opędzać się od rzepów. Tyle.

Gdy facet się wycofuje

21 sty 2013 - 17:40:52

Cytat
D-Rut
Boże, rusz głową autorko! Faceci są prostymi istotami - nie ma w ich zachowaniu raczej jakichś przenośni itd! Chciał po prostu się z Tobą przespać i tyle. On od Ciebie niczego więcej nie chce, nie rozumiesz? Skakałaś koło niego, byłaś pewnie na każde zawołanie (wnioskuję z tego, że napisałaś, jak to starasz się mu sprostać, cóż za żałosne stwierdzenie - kompletny brak szacunku do siebie samej), on tylko kiwnął palcem i już byłaś, pewnie to Ty zabiegałaś o jego wzgledy, a nie na odwrót. No w sumie, to po co on miał to robić? Od poczatku pokazywałaś, że za grosz szacunku do siebie nie masz i zrobisz wiele, byle by "sprostać jego wyszukanym wymaganiom" -.- Więc facet pomyślał "świetna okazja, laska skacze koło mnie jak york koło pana, to poczekam chwilę i na pewno uda mi się ją przelecieć". Nie pozwoliłaś na to, więc stwierdził, że nie, to nie, z jego pewnością siebie, urodą i pozycją (o których go na pewno zapewniałaś) znajdzie sobie inną, która da się bzyknąć, po co ma się o Ciebie starać? Faceci lubią gonić króliczka, a nie opędzać się od rzepów. Tyle.


Pisząc, że starałam się mu przypodobać miałam raczej na myśli przykładanie wagi do wyglądu, wypowiedzianych słów, pogłębianie swoich zainteresowań. Nigdy nie byłam na jego zawołanie, możnaby powiedzieć, że odwrtonie. Odmawiałam spotkania, byłam trochę niedostępna, nigdy nie dałam mu odczuć, że bardzo mi zależy. Kiedyś specialnie nie odzywałam się przez 3 dni, by zobaczyć co zrobi. Wtedy starał się, pisał, że mu zależy, że czuje się niepewnie, bo ma wrażenie, że jego uczucie jest jednostronne.
W każdym bądź razie to on zabiegał o mnie, a nie ja o niego.

Gdy facet się wycofuje

21 sty 2013 - 17:47:40

Autorko, co to oznacza, ze wysokie wymagania co do kobiet?

Gdy facet się wycofuje

21 sty 2013 - 17:55:35

Chciał się pewnie z tobą przespać,więc robił wszystko byś była jak najbardziej w nim zakochana.Ale jak mu odmówiłaś pewnie stwierdził,że jak nie chcesz to nie,są takie,które pojdą chętnie.

Gdy facet się wycofuje

21 sty 2013 - 22:38:40

Przykre...

Gdy facet się wycofuje

21 sty 2013 - 22:43:16

Skoro był mocno zaangażowany to tym, że mu odmówiłaś mógł poczuć się trochę odepchnięty, ale nic na siłę:)

Gdy facet się wycofuje

21 sty 2013 - 22:45:36

Spokojnie na razie to ty nie masz się czym przejmować.
Pozwól by wszystko powoli się toczyło..
Poprostu może on uważa,że wszystko za szybko sie potoczyło,a nie chce zniszczyc tego co jest między wami, więc zwolnił;P

Gdy facet się wycofuje

21 sty 2013 - 22:49:22

Cytat
lena9301
Mi się wydaje, że ten chłopak boi się, że się zakocha, i tyle w temacie, może wcześniej jakaś dziewczyna go zraniła, za szybko ją wziął na poważnie i teraz się boi. Że np on się zauroczy, a to Ty się wycofasz:) Jedno jest pewne: jego zwolnienie tempa nie może spowodowac, że na kolejnym spotkaniu pojdziesz z nim do lozka;)

też mi się tak wydaje. On już się zaangażował i był gotowy na krok a skoro Ty powiedziałaś stop, to się wycofał bo się wystraszył, że Jemu już na tyle zależy żeby pójść dalej a Tobie aż tak nie. Boi się, że to Ty Go wykiwasz, zabawisz się Jego uczuciami skoro to On więcej poczuł. Oni nie lubią momentu kiedy to my możemy ich wykorzystać. Gdy my mamy nad Nimi przewagę.

A i skoro boisz się o związek bo za szybko pójdziesz do łóżka, to powinnaś się bać też tego, że starasz się przypodobać facetowi i prędzej czy później skończysz z tym. Nie będzie Ci odpowiadać ciągłe przypodobywanie się Jemu bo będziesz chciała być sobą. Nie rób tego bo nie warto. Zawsze trzeba być sobą a nie działać niezgodnie ze sobą i swoimi normalnymi zachowaniami tylko po to by kogoś zdobyć. Jak szybko zdąbędziesz w ten sposób tak samo szybko stracisz.

Gdy facet się wycofuje

21 sty 2013 - 22:51:00

moim zdaniem opcje są 2 :
- albo facet chciał się zabawić ty odmówiłaś (a to dobry sposób na sprawdzenie intencji ) i uznał że nie chce mu się czekać - czytaj: chodzi o jedno
-albo pomyślał że może rzeczywiście się zapędził i nie wie teraz jak się zachować - czytaj: zależy mu na Tobie
ciężko stwierdzić. Ale nie bądź naiwna. Bądź cierpliwa i go obserwuj. Jak jest to 2 opcja to wszystko wrócić powinno po jakimś czasie do normy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

24 lata i nie był w zwiazku!