Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak ubiera sie Twoj facet?:)

18 lip 2009 - 12:41:30

moze taki watek juz był a moze nie... jesli tak z góry przepraszam, ale zainspirowana komentarzami pod "męska kreacją" w mojej szafie uznałam ze warto o tym podyskutowac:) wolicie koszulki polo, dres, moze garnitur? :)

jak ubiera sie Twoj facet?:)

18 lip 2009 - 12:42:42

mój się ubiera w stylu skate :)

jak ubiera sie Twoj facet?:)

18 lip 2009 - 12:43:03

na lato koszulki polo i zeby calosc byla zgrana kolorystycznie

jak ubiera sie Twoj facet?:)

18 lip 2009 - 12:44:16

moj na sportowo;) jeansy t-shirt i spoko;)

jak ubiera sie Twoj facet?:)

18 lip 2009 - 12:46:36

mój facet latem nosi tylko polówki, najlepiej jednokolorowe, do tego jakies fajne spodnie 3/4 i eleganckie buty, nosi rózowy kolor, tak samo jak turkus, błekit czy bananowy zółty... ogolnie jest lalusiowaty;p ale wlasnie takich panów lubie;)

jak ubiera sie Twoj facet?:)

18 lip 2009 - 12:48:12

no widzicie jak fajnie, a ja musze ubuierac swojego faceta bo on nie lubi zakupów..

jak ubiera sie Twoj facet?:)

18 lip 2009 - 12:48:36

że tak powiem, Ave.



jak ubiera sie Twoj facet?:)

18 lip 2009 - 12:48:43

najnormalniej ,czyli: jeansy i t-shirt z krótkim rękawkiem - ważne żeby koszulka nie była w rażącym kolorze ani w kolorze różowym bądź turkusowym (takim oczojeb..ym) ;)


BARDZO nie podobaja mi sie mężczyźni w stylu skate lub ubrani jak "cukiereczki"- lalusiowato ,
nie podobaja mi sie tez koszulki na ramiączkach lub bokserki i krótkie spodenki... i japonki ;))

jak ubiera sie Twoj facet?:)

18 lip 2009 - 12:49:28

mój ubiera się wygodnie i zależnie od sytuacji i pory roku;-)Lalusiowatych panów nie lubię, a różowy nie jest zarezerwowany wcale dla tego typu urody;-)

jak ubiera sie Twoj facet?:)

18 lip 2009 - 12:51:26

o to moze pokaze jego ostatni zakup: spodenki a la bermudy, do nich ubiera polówkę w kolorze zamglonego błekitu i buty podobne do tych co pan na zdjeciu ale w golorze grafitowym



jak ubiera sie Twoj facet?:)

18 lip 2009 - 12:52:17

Cytat
BonbonGirl
mój facet latem nosi tylko polówki, najlepiej jednokolorowe, do tego jakies fajne spodnie 3/4 i eleganckie buty, nosi rózowy kolor, tak samo jak turkus, błekit czy bananowy zółty... ogolnie jest lalusiowaty;p ale wlasnie takich panów lubie;)
twojemu facetowi do bycia lalusiowatym brakuje sporo ;)

jak ubiera sie Twoj facet?:)

18 lip 2009 - 12:55:45

mój ubiera koszulki z zespołami (burzum, behemoth itp), jeansy lub bojówki i glany.

ALE.

ponieważ glany na skutek nadmiernej eksploatacji po prostu się rozpadły, a większość spodni roztargały (niech żyją koncerty i wypady w plener xD) pomyka w czarnych adasiach i lekko skejtowskich spodniach, na które mam uczulenie i łażę po sklepach żeby mu coś znaleźć, bo on nie lubi ("gdyż to takie niemęskie..." -_-)
nie mogę znaleźć nic na niego- ma 189 cm wzrostu, wszystko jest za małe, więc jeszcze przez jakiś czas będzie łaził w skejtach ;/

jak ubiera sie Twoj facet?:)

18 lip 2009 - 12:56:57

Cytat
imlikeadrug889
mój się ubiera w stylu skate :)

ooo moj tak samo;d probuje go teraz przekonac do bardziej obcislycvh spodni i takich tam^^ bo juz sie nie moghe patrzec na te jego dresyy

jak ubiera sie Twoj facet?:)

18 lip 2009 - 12:57:27

mój dżinsy i koszule, ale takie nie eleganckie, jakie luźle :) to do pracy. a po pracy ? spodnie za kolano/krótkie i koszulka w lecie a w zimie dżinsy i koszule a na to sweter :) i wszystko jasne :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Miłość. ! ?