Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Rewelacyjne okna

25 minut temu

e-papieros

50 minut temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

przyjazne przedszkole

dzisiaj o 8:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak ubiera sie Twoj facet?:)

20 lip 2009 - 08:48:14

Cytat
miss_qeen
Cytat
edysia11
A mój tak :P Chociaż generalnie jeszcze w większe ciuszki.
super ; p .!

A dziękujuę w jego imieniu. Niedługo zrobie nowsze zdjęcie w wieko ,,prawdziwych''ciuszkach czyli takich powyżej XXXXL

jak ubiera sie Twoj facet?:)

20 lip 2009 - 08:48:14

co do wpadek ubraniowych jeszcze.... ostatnio jak zobaczylam mojego tate koszacego trawe - padłam....i właśnie żałuje że nie zrobiłam fot;p miał na sobie sandałki...krótkie spodenki wiec jeszcze ok... ale na górze miał ubraną swoja kremową elegancka koszulke na wyjścia a na głowie słomiany kapulsz i w rękach kosiarke;p.... ja rozumiem że na trawniku nie trzeba olśniewać wyglądem ale że koszula??????:P

jak ubiera sie Twoj facet?:)

20 lip 2009 - 09:00:24

A mój chłopak ubiera się na www.hedonskate.com , ponieważ jeździ na rolkach agresywnie ;p
Chodzi w dresach, luźnych spodniach jak i Tych bardziej obcisłych. Koszulki zawsze muszą być luźne i bluzy także. No i oczywiście, rzecz bez której się nie ruszy to czapka na głowie! ;d pull cap ;p
Jest moim zdaniem ideałem.
Nie lubię lalusiów w różowych koszulkach, brakuje im tylko tego, żeby zaczęli golić nogi i chodzić na solarium, co połowa z nich i tak to robi ;] Jednak, niektórzy MĘŻCZYŹNI wyglądają męsko nawet i w różu ;)

jak ubiera sie Twoj facet?:)

20 lip 2009 - 09:37:15

Mój ubiera sie w stylu skate ;)

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

jak ubiera sie Twoj facet?:)

20 lip 2009 - 09:43:00

Mój sie ubiera tak, żeby mu było wygodnie. Nie przejmuje się modą i za to też go kocham ;)

jak ubiera sie Twoj facet?:)

20 lip 2009 - 11:13:46

Ja lubie jak się nie wyróżnia zbytnio. Koszulka zwykła lub polo, fajne jeansy i sportowe buty ;)) czasem jakis sweterek ;)

jak ubiera sie Twoj facet?:)

20 lip 2009 - 11:15:05

Cytat
misia0075
Mój ubiera sie w stylu skate ;)

to tak jak mój. fotka stronę wcześniej.

jak ubiera sie Twoj facet?:)

20 lip 2009 - 11:17:24

moj - jeansy, koszulka, ew, swobodna koszula, jakieś trampki.

jak ubiera sie Twoj facet?:)

20 lip 2009 - 11:25:29

mój ubiera się jak większość normalnie wygodnie , jakies fajne jeansy koszulka buty sportowe a jak jest chłodniej to modne bluzy i bluzki z długim rękawkiem ;) ;***** dla mnie zawsze wygląda słodko ;);***

jak ubiera sie Twoj facet?:)

20 lip 2009 - 11:29:53

na luziezły/u]
jeansy długie/ spodenki do kolan lniane
t-shirt jakiś fajny
adidasy / sandały

okazyjnie (np. do klubu)zły/u]
jeansy
koszula stonowana lub kolorowa

_______________________________
Odkupię telefon komórkowy, najlepiej bez SIM-locka za ok 50zł lub wymienię na coś z mojej Szafy.
Zależy mi na jego bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym (starsze modele mile widziane).
Czekam na oferty wraz ze zdjęciami!

jak ubiera sie Twoj facet?:)

20 lip 2009 - 11:36:02

moj nie nalozy czegos co nie jest czarne lub oliwkowe, niemoze miec guziczkow kolnierzykow troczkow .czyli pospolity tshirt(czarny lub oliwka) plus spodnie moro (orginaly wojskowe)ewentualnie czarne lub ciemne jeasny.

zweryfikowana
Posty: 2.570
Ostrzeżenia: 1/5

jak ubiera sie Twoj facet?:)

20 lip 2009 - 18:43:07

moj zwyczajnie
ciemne dzinsy...t-shirt,zawsze biale buty!!!tzn takie sportowe ;)
jakas fajna bluza z kapturkiem i jest ok;)

jak ubiera sie Twoj facet?:)

20 lip 2009 - 18:44:51

moj w pracy- gajer koszula i tego typu tam, a na codzien po pracy- jeansy polowki tshirty i adidaski

jak ubiera sie Twoj facet?:)

30 lip 2009 - 22:44:40

a moj zawsze nosi wojskowe buty [probuje go namowic na jakies sandaly bo latem mu w koncu nogi odpadna kiedys :P] spodnie najczesniej bojowki moro, czarne koszulki ze zlotow motocyklowych,.... skorzana kurtka :) a w pracy mundur.
najbardziej go lubie jak ma takie upaćkane w smarach i innych świnstwach stare jeansy ktore nosi tylko do warsztatu i najzwyklejsza biala koszulke bez rekawow xD takie moje zboczenie :D i jeszcze jak ma taki 3 dniowy zarost to normalnie miodzio :P

jak ubiera sie Twoj facet?:)

30 lip 2009 - 22:51:00

moj facet zawsze nosi jakies spodnie moro i koszulki raz na ruski rok zalozy jeasny

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pzespała się na złość-konsekwencje