Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak ubiera sie Twoj facet?:)

19 lip 2009 - 11:41:48

Cytat
katasza
najnormalniej ,czyli: jeansy i t-shirt z krótkim rękawkiem - ważne żeby koszulka nie była w rażącym kolorze ani w kolorze różowym bądź turkusowym (takim oczojeb..ym) ;)


BARDZO nie podobaja mi sie mężczyźni w stylu skate lub ubrani jak "cukiereczki"- lalusiowato ,
nie podobaja mi sie tez koszulki na ramiączkach lub bokserki i krótkie spodenki... i japonki ;))

Zgadzam się w 100% :)

jak ubiera sie Twoj facet?:)

19 lip 2009 - 11:44:51

Cytat
niuniaf4
Cytat
magdag1909
Mój tak:
Bez oporów nosi rózowe polo jak i japonki. Często nosi białe trampki, kamizelki i sweterki w serek. Uważam, że wygląda uroczo w rózowym ponieważ ma ciemną karnację i włosy. Panowie o jasnych włosach i różowawej cerze wyglądają jak świnki Pigi dlatego warto się zastanowić co komu pasuje. Różowe polówki są fajne i modne ale nie dla każdego.
Coś co przyprawia nas o śmiech to mokasyny do spodni 3/4 i skarpetki podciągnięte do kolan. ;)

Moj ubiera się podobnie.
do pracy jednak chodzi w koszulach gł w kratkę.
Lubię go w czerwieni jeśli chodzi o górę.
na szczęście nie nosi japonek bo dla mnie japonki u faceta są niestety pedalskie....
zatłukłabym go chyba...
a w dniu ślubu miał czerwone buty. Myślałam żeumrę jak je kupił ale wyglądały dobrze w dniu ślubu....

Do pracy oczywiście też chodzi w długich spodniach ;p Wolimy japonki. Jest taki wybór,że naprawdę można wybrać coś fajnego ;)

jak ubiera sie Twoj facet?:)

19 lip 2009 - 11:44:55

Cytat
aoptymistkas
Mój też nosi polówki, ale zabiłabym go gdyby były różowe :D

mój tez tak chodzi ubrany;-P

jak ubiera sie Twoj facet?:)

19 lip 2009 - 12:04:33

styl i szyk



jak ubiera sie Twoj facet?:)

19 lip 2009 - 12:06:37

przede wszystkim koleś nie może wyglądać jak pedał ;-)

jak ubiera sie Twoj facet?:)

19 lip 2009 - 12:08:12

Cytat
magdag1909
Mój tak:
Bez oporów nosi rózowe polo jak i japonki. Często nosi białe trampki, kamizelki i sweterki w serek. Uważam, że wygląda uroczo w rózowym ponieważ ma ciemną karnację i włosy. Panowie o jasnych włosach i różowawej cerze wyglądają jak świnki Pigi dlatego warto się zastanowić co komu pasuje. Różowe polówki są fajne i modne ale nie dla każdego.
Coś co przyprawia nas o śmiech to mokasyny do spodni 3/4 i skarpetki podciągnięte do kolan. ;)

ten zestawik najbardziej mi sie podoba:) bardzo mu pasuje

jak ubiera sie Twoj facet?:)

19 lip 2009 - 12:12:13

mój chłopak ubiera się w ubrania shady, jordan, sean john itp.



jak ubiera sie Twoj facet?:)

19 lip 2009 - 12:16:43

Cytat
muszka
Cytat
magdag1909
Mój tak:
Bez oporów nosi rózowe polo jak i japonki. Często nosi białe trampki, kamizelki i sweterki w serek. Uważam, że wygląda uroczo w rózowym ponieważ ma ciemną karnację i włosy. Panowie o jasnych włosach i różowawej cerze wyglądają jak świnki Pigi dlatego warto się zastanowić co komu pasuje. Różowe polówki są fajne i modne ale nie dla każdego.
Coś co przyprawia nas o śmiech to mokasyny do spodni 3/4 i skarpetki podciągnięte do kolan. ;)

ten zestawik najbardziej mi sie podoba:) bardzo mu pasuje

Dziękuję, ale nie powiem mu tego bo pęknie z dumy;p

jak ubiera sie Twoj facet?:)

19 lip 2009 - 12:58:50

Cytat
Renny
Cytat
aoptymistkas
Mój też nosi polówki, ale zabiłabym go gdyby były różowe :D
fajny ubiór, tylko ze trzyma blanta w ręku o_O

ooo spostrzegawcza jesteś:D u mnie już byłby za to skreślony:/

jak ubiera sie Twoj facet?:)

19 lip 2009 - 13:01:57

ale to nie Pan w polo go trzyma-on trzyma wode mineralną;p

jak ubiera sie Twoj facet?:)

20 lip 2009 - 01:42:29

Cytat
edysia11
A mój tak :P Chociaż generalnie jeszcze w większe ciuszki.
super ; p .!

jak ubiera sie Twoj facet?:)

20 lip 2009 - 06:04:29

mój ubiera się zwykle na sportowo ;) lub zwyczajnie t-shirt , jeansy ;))

jak ubiera sie Twoj facet?:)

20 lip 2009 - 07:01:56

juz dawno nie widzilam tak ubranego faceta:D jak na zdjeciu kaplenz ostanio jakies 15 lat temu;]kojarzy mi sie z poprzednią epoka.... komunistyczna???

http://www.freewebs.com/bendersbaseball/zonk.jpg



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-20 07:06 przez kredka.

jak ubiera sie Twoj facet?:)

20 lip 2009 - 08:45:26

Cytat
rakieta
Cytat
Agneska
Cytat
rakieta
Cytat
kasia_susu
Cytat
rakieta
No cóż a mój to typowy hip-hopowiec ... nie mylić ze skate ;) Luźne spodnie, obowiązkowo czapka z daszkiem, koszulka najlepiej z jakimś śmiesznym obrazkiem albo polo i adidasowate buty typu adio etc bo na desce też lubi pojeździc mimo, że to już bardzo duży "chłopiec" :)
Nigdy w życiu nie założyłby czegoś różowego ( a szkoda :P ), a nawet w upałach chodzi w adidasach... bo twierdzi, ze sandałki sa "pedalskie", nie wiem jak on może wytrzymać :| Ale o gustach się nie dyskutuje :D



mój też tak mówi!! i ciągle tylko w skarpetach i adidasach czy innych zabudowanych butach.. nie da stopom pooddychac:/

A tak oczywiście zapomniałam o skarpetach :P muszą byc i juz i tylko i wyłącznie białe ( jakies zboczenie... ). U niego są dwie opcje albo adidasy i skarpety albo śmiga na bosaka... ew w klapach pod prysznic. Gorzej czasami niż z babą ;)
Niedlugo jadziemy razem do Tunezji i nie mogę się doczekać jak będzie łaził w adidasach i skarpetkach po plaży w temperaturze plus 40 xD


Hahaha ^^ Trzymam za Niego kciuki! Zrób zdjęcie jak go tak przyuważysz ;P

Nie omieszkam xD Hehehehe ... I karze mu zainwestować w dobry dezodorant do stop bo inaczej bedzie spał z tymi swoimi skarpetami i adidasami na wycieraczce xD



hahaha tez czekam na foto;p ja za to zrobie mojemu jak kiedykolwiek zobacze go w jakis lekkich butkach bo bedzie to w jego przypadku bardzo dziwne;p tez jedziemy niedlugo na wakacje co prawda do Zakopanego wiec w góry to oczywiscie odpowiednie butki ale kurcze nie bedziemy caly czas w górach...mamy zamiar iść na baseny więc też ciekawa jestem co zrobi;]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odwieczny problem-facet. pomozcie.