Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Espumisan opinie

7.05 o 22:15

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

Aktywne użytkowniczki

"zdajesz sobie sprawę, że...

18 lip 2009 - 10:09:49

już bym go rzuciła po pierwszym takim tekście :/ nie obraź się ale to jakiś jełop, gra na Twoich emocjach i widać podoba mu się to że się go trzymasz mimo wszystko ..

"zdajesz sobie sprawę, że...

18 lip 2009 - 10:10:32

Cytat
milamilenka80
tu musi byc jakieś drugie dno, bo tak naprawde niewiadomo dlaczego chce Cie zostawić

coś w tym jest, ja bym nie traciła czasu z nim.
ja też mam problem z bliższymi kontaktami z ludzmi,ale jakos zyję.Wszyscy sie odwrócili ode mnie jak byłam w ciązy bo nie mogłam latać po imprezach(i to sie nazywa przyjaźń!!!)masakra

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

"zdajesz sobie sprawę, że...

18 lip 2009 - 10:10:46

Cytat
magdaaaa_
Cytat
djmc14
Nad czym tu się zastanawiać. Najpierw odnów znajomosci a potem go zostaw. Ty jego, a nie o Ciebie

Naprawde bardzo latwo jest napisac takie cos, ale zrobic duzo duzo trudniej, przeciez ona go kocha, a niestety jak sie kocha to wiele wad mozna wybaczyc

Wiem, że jest trudno. Sama wybaczałam różne rzeczy, ale na miłość boską jakby mój mi jechał takimi tekstami to dałabym mu jasno do zrozumienia: albo on albo ja. A z tego co ona pisze to jest taki typ faceta, który musi być zawsze na pierwszym miejscu i ma w du*pie ją i jej uczucia.

"zdajesz sobie sprawę, że...

18 lip 2009 - 10:12:49

moim zdaniem musisz sie wziasc w garsc... i poranowic czego wogole oczekujesz od zycia.. albo rybka albo akwarium.... moim zdaniem powinnas z nim zerwac znajmosc...byc moze okaze sie ze dzieku temu, chlopak tez otrzeziwieje... i prekona sie czy Cie kocha czy nie... zaryzkuj... mozesz tylko zyskac tylko lepsze zycie z nim badz z kims innym....

"zdajesz sobie sprawę, że...

18 lip 2009 - 10:13:09

przykro mi, ale może jest jakaś osoba kto cię lubi , tylko niewiesz o niej

"zdajesz sobie sprawę, że...

18 lip 2009 - 10:14:23

musisz być silna i zakończyć ten "związek" znajomi się wkońcu pojawią, zobaczysz, staniesz się bardziej otwarta na ludzi, będziesz miała czas żeby się z nimi spotykać, widać "starzy" przyjaciele nie byli tymi prawdziwymi więc czas poznać nowych :)

"zdajesz sobie sprawę, że...

18 lip 2009 - 10:16:43

a tak w ogole to co teraz robisz? Po liceum nie kontynuujesz szkoly, albo nie pracujesz?

"zdajesz sobie sprawę, że...

18 lip 2009 - 10:19:06

Cytat
milamilenka80
tu musi byc jakieś drugie dno, bo tak naprawde niewiadomo dlaczego chce Cie zostawić

no właśnie, bez urazy ale on ma chyba coś z głową, niby kocha ale chce cie zostawić...takie wyraźne sygnały ci daje, że na twoim miejscu już dawno bym go zostawiła. nie rozumiem takich dziewczyn szczerze mówiąc, boja sie samotności więc tkwia w jakimś chorym związku, idiotycznej sytuacji, męczą się, w imię czego??

"zdajesz sobie sprawę, że...

18 lip 2009 - 10:28:45

Też myśle,że to ma jakieś drugie dno. Może on ma jakąś satysfakcje z tego,że Cie dręczy psychicznie ;/ różne anomalie ludzie mają. Ja też miałam kiedyś taką sytuacje jak Ty! Chłopak grał na moich emocjach , wszyscy się ode mnie przez niego odwrócili i sama zostałam.. rozsypały się 9cio letnie przyjaźnie, zerwały kontakty.. Ciągle przez niego płakałam.. a miną już rok i do tej pory mi się zdarza.. przez ten czas odzyskałam swoje znajomości, nawet tamtą przyjaźń ;) każdą wolną chwile poświęcam dla przyjaciół, znalazłam chłopaka z którym narazie sie spotykam ale widze,że mnie nie skrzywdzi, przynajmniej nic na to nie wskazuje ;) Trzymam mocno za Ciebie kciuki i wierze,że też Ci się uda :*

"zdajesz sobie sprawę, że...

18 lip 2009 - 12:04:20

Zostaw go, nie ma sensu sie z nim meczyc. on chce to skonczyc tylko nie ma odwagi. zostaw go i wyjdz do ludzi zapisz sie na jakies kursy....tanca czy czegokolwiek odnow znajomosci a o nim wiadomo ze nie zapomnisz ale lepiej zrezygnowac teraz niz jakbyscie mieli rozstac sie w tragiczny sposob i sie zninawidzic nawzajem
wiem co przechodzisz...tez bylam w takiej sytuacji

"zdajesz sobie sprawę, że...

18 lip 2009 - 15:25:15

Dziekuje wszystkim :*
ale..
po pierwsze nie potrafie go zostawic..
po drugie - od października zaczynam studia na innej uczelni niż on, moze to rozwiaze problemy?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak ubiera sie Twoj facet?:)