Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

transportery taśmowe

27 minut temu

sklep detailingowy

55 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 11:31:13

Następnym razem zapytaj z kim chce spędzić resztę życia i kogo chce widzieć u swojego boku Ciebie? Czy kolegów..?

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 11:46:59

ile ze soba jestescie i ile macie lat ?:) mysle ze masz calkowita racje , jesli go etraz nie wyszkolisz to kiedy:D:D

ja jestem z moim chlopakiem 15 miesiecy i nigdy nie postawil kolegow przede mna.
ale w naszym przypadku jest tak ze mamy wspolnych znajomych (tak sie poznalismy) wiec razem organizujemy grile czy jakies wyjscia ;] a jak chce isc gdzies z kumplami a ja nie moge topyta czy wole zeby on do mnie przyszedl czy nie ...
chocioaz czasami chciala bym chyba zeby sie sprzeciwial , klocil itd;d;d;d

zweryfikowana
Posty: 2.044
Ostrzeżenia: 2/5

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 11:50:39

ojej ciesze sie ze moj chlopak ma kolegow z ktorymi nawet ja lubie spedzic troche czasu bo nie sa wlasnie jakimis lobuzami. nie wiem co ci doradzic. zastanowsie moz nad sensem zwiazku. bozalozmy pozniej wezmiecie za kilka lat slub twoj chlopak bedzie wychodzil z kolegami a ty bedziesz nianczyc dziecko. niestety mam taki przyklad z mama i tata. moja mama siedziala przy umierajacej matce gdy ojciec byl z kolegami na meczu i niestety nawet na starosc tak pozostaje. czy jest wiec sens tak toczyc zycie?

zweryfikowana
Posty: 2.570
Ostrzeżenia: 1/5

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 14:17:26

Cytat
aoptymistkas
No i sama tez wychodze z kolezankami, ale nie codziennie i nie do 3 czy 4 w nocy :|
hmmmmm dziwna sprawa,nie mozesz mu zabronic kontaktu calkowicie z kolagami!
pomysl jak ty bys sie czula gdyby ci wybieral kolezanki...;/
ale ustalcie cos np ze nie chodzi z nimi po nocy przeciesz na piwo mozna pujsc po poludniu czy chcociazby o osmej wieczor a nie nad ranem;/;/;/
jesli on nadal bedzie wychodzil kiedy chce i gdzie chce i z kim chce to....ty tez tak rob ....albo jesli nie masz ochoty wychodzic to mow mu chociaz ze idziesz rowniez i olej go na ten czas...zobaczysz podziala

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 14:19:25

Nie no faceci sa dziwni moj mial pretensje ze sama z psem poszlam na spacer a on chcial isc ze mna i z moim pasem on przeszadza ty masz racje

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 14:23:38

nie bylabym z takim kims
wazniejsi koledzy teraz wiec zawsze beda
i to ciagle i do jakiej godziny!
nie nie stanowczo nie!
znaj swoja wartosc!

zweryfikowana
Posty: 2.570
Ostrzeżenia: 1/5

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 14:24:20

rozumiem cie ze sie martwisz bo to nienajlepsze towarzystwo...i no wlasnie tu jest problem...bo jesli on jest pod ich wplywem tooo ...bardzo zle...;(
ale ty bys chyba tez nie chciala zeby to on decydowal z kim masz sie zadawac...;(
po prostu mu powiedz ze musicie cos ustalic...spoko niech sie z nimi spotyka ale zebys ty nie byla na drugim miejscu!

zweryfikowana
Posty: 376
Ostrzeżenia: 1/5

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 14:25:21

Oczywiście że nie przesadzasz ... on musi to przemyśleć w spokoju . Jeśli mu na Tobie zależy to zostawi kolegów ... Bo towarzystwo masakryczne ;;// omg ..

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 14:25:54

facet jak i kobieta musza sie spotykac ze swoimi znajomymi to normalne.im bardziej bedziesz go trzymala i zabraniala tym bardziej bedzie chcial sie wyrwac,tak to dziala!to ze oni sobie cos tam robia to ich sprawa,jesli twoj facet jest madry i nie poddaje sie wplywom to nie masz sie co przejmowac.a ty najlepiej wez sobie wyjdz w tym czasie z kolezanka gdzies na miasto,pokaz ze on nie jest jedyna osoba z ktora mozesz spedzac czas,a zobaczysz ,ze bedzie troche zazdrosny.pokaz mu ze tez masz swoje zycie,sprawy i znajomych

zweryfikowana
Posty: 2.570
Ostrzeżenia: 1/5

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 14:42:04

nie rozumiem tego wy byscie chcialy zeby tak calkowicie wam zabronil facet kontaktu z kumpela z ktora wy akurat sie dogadujecie i to nie znaczy ze robicie to co ona....

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 14:45:15

a ile on ma lat?

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 14:45:52

Masz racje! Reaguj! Jesli bedziesz mu ciagle gadac o kolegach moze przemysli sprawe. Tylko nie natarczywie, po portu powiedz ze nie chcesz zeby oni mieli jakikolwiek wplyw na niego:* Powiedz ze sie o niego martwisz itp. Porozmawiajcie tylko spokojnie bez koltni:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak ubiera sie Twoj facet?:)