Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

20 minut temu

Budowa domu

24 minut temu

Projekt wnętrza

58 minut temu

usługi stomatologiczne

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 00:18:28

A tak na poważnie to weź go zostaw. Znajdziesz lepszego i ten chłopak zobaczy jaki był dla ciebie .

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 00:18:52

No i sama tez wychodze z kolezankami, ale nie codziennie i nie do 3 czy 4 w nocy :|

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 00:19:01

Cytat
aoptymistkas
A I JESCZE... Nie jest tak od zawsze... Teraz na wakacje. Cieplo sie zrobilo, mozna wyjsc na dwor z kolegami, bo tak to nie ma gdzie sie podziac jak jest zimno... Zimą tego nie ma. Wtedy leży u mnie caly dzien albo ogladamy filmy. A teraz... ja nie wiem czym oni mu imponuja i co oni takiego robia, ze nie moga sie w dzien spotkac tylko po nocach.

heh imponują...dla niektórych facetów kumple są naj(czasami) przekonałam sie kilka razy o tym.tutaj widzę że prawie naj.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 00:20:01

Cytat
aoptymistkas
A I JESCZE... Nie jest tak od zawsze... Teraz na wakacje. Cieplo sie zrobilo, mozna wyjsc na dwor z kolegami, bo tak to nie ma gdzie sie podziac jak jest zimno... Zimą tego nie ma. Wtedy leży u mnie caly dzien albo ogladamy filmy. A teraz... ja nie wiem czym oni mu imponuja i co oni takiego robia, ze nie moga sie w dzien spotkac tylko po nocach.

A JAKBYS ZASZLA W CIAZE? tez by spedzal z toba i dzieckiem zime;) jak mis;) bo cieplo itd, a latem w piekna pogode ty bys siedziala w domu z dzieckiem a ona by latal:)

patrz na zwiazek katem tego jakim bedzie kiedys mezem, chyba ze nie jest to taki powazny zwiazek i wiesz ze kiedys sie rozstaniecie, wowczas olej:)

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 00:21:31

Cytat
ppaulaa6
A tak na poważnie to weź go zostaw. Znajdziesz lepszego i ten chłopak zobaczy jaki był dla ciebie .


chyba jesteś samotna , bo rozlaka boli w h *ja ! nawet jak facet jest najgorszym draniem.

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 00:22:08

Cytat
Ajjc
Cytat
aoptymistkas
A I JESCZE... Nie jest tak od zawsze... Teraz na wakacje. Cieplo sie zrobilo, mozna wyjsc na dwor z kolegami, bo tak to nie ma gdzie sie podziac jak jest zimno... Zimą tego nie ma. Wtedy leży u mnie caly dzien albo ogladamy filmy. A teraz... ja nie wiem czym oni mu imponuja i co oni takiego robia, ze nie moga sie w dzien spotkac tylko po nocach.

A JAKBYS ZASZLA W CIAZE? tez by spedzal z toba i dzieckiem zime;) jak mis;) bo cieplo itd, a latem w piekna pogode ty bys siedziala w domu z dzieckiem a ona by latal:)

patrz na zwiazek katem tego jakim bedzie kiedys mezem, chyba ze nie jest to taki powazny zwiazek i wiesz ze kiedys sie rozstaniecie, wowczas olej:)

to bym sobie pociela ryj...

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 00:22:50

Cytat
misiaQ
Cytat
ppaulaa6
A tak na poważnie to weź go zostaw. Znajdziesz lepszego i ten chłopak zobaczy jaki był dla ciebie .


chyba jesteś samotna , bo rozlaka boli w h *ja ! nawet jak facet jest najgorszym draniem.

Oj boli... ja sie z nim rozchodze juz kolejny rok i nie moge bo nie mam co ze soba zorbic...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 00:23:21

Cytat
misiaQ
Cytat
ppaulaa6
A tak na poważnie to weź go zostaw. Znajdziesz lepszego i ten chłopak zobaczy jaki był dla ciebie .


chyba jesteś samotna , bo rozlaka boli w h *ja ! nawet jak facet jest najgorszym draniem.

dziewczyny z czasem sie nauczycie ze zycie boli! ale czy warto byc z kims takim cale zycie? pierwsze zauroczenie mija, dom dziecko obowiazki, problemy zyciowe, czy taka osoba wam pomoze? niesadze..

dobranoc

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 00:25:59

Cytat
Ajjc
Cytat
misiaQ
Cytat
ppaulaa6
A tak na poważnie to weź go zostaw. Znajdziesz lepszego i ten chłopak zobaczy jaki był dla ciebie .


chyba jesteś samotna , bo rozlaka boli w h *ja ! nawet jak facet jest najgorszym draniem.

dziewczyny z czasem sie nauczycie ze zycie boli! ale czy warto byc z kims takim cale zycie? pierwsze zauroczenie mija, dom dziecko obowiazki, problemy zyciowe, czy taka osoba wam pomoze? niesadze..

dobranoc


święta prawda....... aż nie chce się dorastać , tylko być wiecznie mlodym.

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 00:39:25

no i znowu ryyycze... gadalam z nim przez telefon a on twierdzi ze sie do niego odzywam bo mi sie nudzi... spoko... ogolnie nie mam pytan

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 01:05:27

ja juz nie moge ;( ileż mozna... ale odejsc tez nie mozna... ;( tragedia

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 11:13:49

moim zdnaiem nie przesadzasz.... chlopaczyna musi zrozumiec ze z kolegami zycia sobie nie ulozy.... ehh

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 11:18:29

Na Twoim miejscu też bym się wkurzała,na pewno nie przesadzasz :D

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 11:24:43

moim zdaniem trochę przesadzasz.....ale skoro tak ci z tym źle i ci to wszystko nie pasuje, to znajdź sobie innego chłopaka, który będzie Ci poświęcał więcej czasu

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 11:26:10

to od dzis za kazdym rzem jak nam cos nie pasuje w naszym partnerze kopny sie w pupy;] i nie pracujmy nad soba....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

"zdajesz sobie sprawę, że...