Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

operacja oczu

9 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 00:18:28

A tak na poważnie to weź go zostaw. Znajdziesz lepszego i ten chłopak zobaczy jaki był dla ciebie .

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 00:18:52

No i sama tez wychodze z kolezankami, ale nie codziennie i nie do 3 czy 4 w nocy :|

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 00:19:01

Cytat
aoptymistkas
A I JESCZE... Nie jest tak od zawsze... Teraz na wakacje. Cieplo sie zrobilo, mozna wyjsc na dwor z kolegami, bo tak to nie ma gdzie sie podziac jak jest zimno... Zimą tego nie ma. Wtedy leży u mnie caly dzien albo ogladamy filmy. A teraz... ja nie wiem czym oni mu imponuja i co oni takiego robia, ze nie moga sie w dzien spotkac tylko po nocach.

heh imponują...dla niektórych facetów kumple są naj(czasami) przekonałam sie kilka razy o tym.tutaj widzę że prawie naj.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 00:20:01

Cytat
aoptymistkas
A I JESCZE... Nie jest tak od zawsze... Teraz na wakacje. Cieplo sie zrobilo, mozna wyjsc na dwor z kolegami, bo tak to nie ma gdzie sie podziac jak jest zimno... Zimą tego nie ma. Wtedy leży u mnie caly dzien albo ogladamy filmy. A teraz... ja nie wiem czym oni mu imponuja i co oni takiego robia, ze nie moga sie w dzien spotkac tylko po nocach.

A JAKBYS ZASZLA W CIAZE? tez by spedzal z toba i dzieckiem zime;) jak mis;) bo cieplo itd, a latem w piekna pogode ty bys siedziala w domu z dzieckiem a ona by latal:)

patrz na zwiazek katem tego jakim bedzie kiedys mezem, chyba ze nie jest to taki powazny zwiazek i wiesz ze kiedys sie rozstaniecie, wowczas olej:)

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 00:21:31

Cytat
ppaulaa6
A tak na poważnie to weź go zostaw. Znajdziesz lepszego i ten chłopak zobaczy jaki był dla ciebie .


chyba jesteś samotna , bo rozlaka boli w h *ja ! nawet jak facet jest najgorszym draniem.

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 00:22:08

Cytat
Ajjc
Cytat
aoptymistkas
A I JESCZE... Nie jest tak od zawsze... Teraz na wakacje. Cieplo sie zrobilo, mozna wyjsc na dwor z kolegami, bo tak to nie ma gdzie sie podziac jak jest zimno... Zimą tego nie ma. Wtedy leży u mnie caly dzien albo ogladamy filmy. A teraz... ja nie wiem czym oni mu imponuja i co oni takiego robia, ze nie moga sie w dzien spotkac tylko po nocach.

A JAKBYS ZASZLA W CIAZE? tez by spedzal z toba i dzieckiem zime;) jak mis;) bo cieplo itd, a latem w piekna pogode ty bys siedziala w domu z dzieckiem a ona by latal:)

patrz na zwiazek katem tego jakim bedzie kiedys mezem, chyba ze nie jest to taki powazny zwiazek i wiesz ze kiedys sie rozstaniecie, wowczas olej:)

to bym sobie pociela ryj...

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 00:22:50

Cytat
misiaQ
Cytat
ppaulaa6
A tak na poważnie to weź go zostaw. Znajdziesz lepszego i ten chłopak zobaczy jaki był dla ciebie .


chyba jesteś samotna , bo rozlaka boli w h *ja ! nawet jak facet jest najgorszym draniem.

Oj boli... ja sie z nim rozchodze juz kolejny rok i nie moge bo nie mam co ze soba zorbic...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 00:23:21

Cytat
misiaQ
Cytat
ppaulaa6
A tak na poważnie to weź go zostaw. Znajdziesz lepszego i ten chłopak zobaczy jaki był dla ciebie .


chyba jesteś samotna , bo rozlaka boli w h *ja ! nawet jak facet jest najgorszym draniem.

dziewczyny z czasem sie nauczycie ze zycie boli! ale czy warto byc z kims takim cale zycie? pierwsze zauroczenie mija, dom dziecko obowiazki, problemy zyciowe, czy taka osoba wam pomoze? niesadze..

dobranoc

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 00:25:59

Cytat
Ajjc
Cytat
misiaQ
Cytat
ppaulaa6
A tak na poważnie to weź go zostaw. Znajdziesz lepszego i ten chłopak zobaczy jaki był dla ciebie .


chyba jesteś samotna , bo rozlaka boli w h *ja ! nawet jak facet jest najgorszym draniem.

dziewczyny z czasem sie nauczycie ze zycie boli! ale czy warto byc z kims takim cale zycie? pierwsze zauroczenie mija, dom dziecko obowiazki, problemy zyciowe, czy taka osoba wam pomoze? niesadze..

dobranoc


święta prawda....... aż nie chce się dorastać , tylko być wiecznie mlodym.

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 00:39:25

no i znowu ryyycze... gadalam z nim przez telefon a on twierdzi ze sie do niego odzywam bo mi sie nudzi... spoko... ogolnie nie mam pytan

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 01:05:27

ja juz nie moge ;( ileż mozna... ale odejsc tez nie mozna... ;( tragedia

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 11:13:49

moim zdnaiem nie przesadzasz.... chlopaczyna musi zrozumiec ze z kolegami zycia sobie nie ulozy.... ehh

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 11:18:29

Na Twoim miejscu też bym się wkurzała,na pewno nie przesadzasz :D

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 11:24:43

moim zdaniem trochę przesadzasz.....ale skoro tak ci z tym źle i ci to wszystko nie pasuje, to znajdź sobie innego chłopaka, który będzie Ci poświęcał więcej czasu

Czy ja przesadzam?

18 lip 2009 - 11:26:10

to od dzis za kazdym rzem jak nam cos nie pasuje w naszym partnerze kopny sie w pupy;] i nie pracujmy nad soba....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

"zdajesz sobie sprawę, że...