Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skok w bok

20 lip 2009 - 17:40:34

ja znam pelno takich kolesi:p nie maja dziewczyn to korzystaja,nie mowie ze nie chcieliby miec, to sa nawet niektorzy moi znajomi jak sa takie latwe puste dupy i same sie daja to wykorzystuja to.czasami leca gdziec do burdelu heh,znam tez przypadki ze zdradzaja swoje kobiety,ale nie wnikam w to ,to ich sprawa.mam duzo znajomych u ktorych zwiazek jest oparty na korzysciach materialnych i nie wiem czy jest tam nawet jakas milosc(ale to brzmi) to i robta co chceta

zweryfikowana
Posty: 2.570
Ostrzeżenia: 1/5

Skok w bok

23 lip 2009 - 18:18:07

eh faceci;/

Skok w bok

23 lip 2009 - 18:30:49

Ja znam takich 2 kolesi, faceci po 30, szefowie mojego faceta. W pracy przeglądają sobie różne oferty takich panieneki. Mój chłopak powiedział że napewno korzystają z ich usług. Obydwoje mają dzieci, jeden ma tylko żonę a drugi narzyczoną. A najlepsze jest to że ten jeden kiedyś miał swoje dzi*ki poustawiane na ulicy, teraz zajmuje sie czymś innym.

Skok w bok

23 lip 2009 - 18:53:22

Ja znam. Mój wujek korzysta z takich ofert. Wcześniej był spoko gościem ale od kiedy się " nieco" wzbogacił to chyba stracił mózg. Wyprowadził się od żony( chociaż się z nią nie rozwiódł) wybudował sobie własny dom i tam sprowadzał kogo popadnie. Te laski leciały na jego kase. I nadal lecą. Ma może z pięć lasek jednocześnie, jak nie więcej, a najgorsze jest to, że kazda o sobie wie i im to nie przeszkadza. On je utrzymuje, daje kase na wszystko a one za to świadczą mu usługi. On jest alkocholikiem i jak go dopadnie tzn zaczyna pić to pije pprzez jakieś 3 miechy non stop to w tedy te panienki podjeżdżają pod dom mojej cioci i go zostawiają zeby teraz ona sie nim zajeła ehhh a jak wytrzeźwieje to w ten sam dzień jedzie spowrotem. On mówi mojej cioci że ją kocha zawsze tak gada do niej i do mojej mamy;/ że te laski nic dla niego nie znaczą i że on ich wogóle nie chce że on je wyrzuca z domu ale same przychodzą i wchodzą do niego na siłe i on biedny nic nie może zrobic hahahahah a potem ciocia jedzie do niego do domu i zastaje go z jakąs laska w łóżku on zaczyna ciocie przeklinać wyzywać od najgorszych a na drugi dzień beczy i gada żę ją kocha masakra. Nie rozwiedzie się z nim bo on nie da jej rozwodu a on powiedział, że w tedy zajął by jej dom. A w dodatku jest na jego utrzymaniu (sama nie pracuje) i on wielki łaskawca rzuci jej jakieś grosze na miesiąc. Mam jeszcze kuzynke która zdradza swojego męża, aktualnie to już byłego męża( z którym dalej mieszka nawiasem mówiąc) ale to jest jeszcze bardziej patologiczna sytuacja;/ Najbardziej mnie to wkurza jak ktoś przez takie coś rozwala komuś rodzine i unieszczęśliwia inne osoby. Jak koleś nie ma rodziny, dziewczyny to nniech rucha ile chce i kogo chce ale jak już kogoś ma i zobowiązał się być z daną osobą to jestem z nią niezależnie od tego czy może spełnić swoje ficzyczne potrzeby czy też nie. Takie jest moje zdanie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pzespała się na złość-konsekwencje