Obecnie rozmawiamy o:

przyczepa campingowa

gorący temat

Opakowania

21 minut temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skok w bok

17 lip 2009 - 23:48:42

Cytat
Szarka
Znam kolesia ktory wyjechal za granice do pracy i tam cala kase wydal na "swoje marzenie" mianowicie przeleciec azjatke ... to nic ze to byla dziwka i wydal na nia cala zarobiona kase ale spelnil swoje marzenie :P

Dobrze zrobił, Trzeba spełniac swoje marzenia ;-P

Skok w bok

17 lip 2009 - 23:48:48

nie no ogolnie. Przynajmnie wies ze ma sie za czym ogladnac czyli za Tobą :)) Czasem fajnie jest jak sie za toba ktos ogladnbie na ulicy ;]

Skok w bok

17 lip 2009 - 23:50:00

Heh ja znma takie i gorsze przypadki (żona w ciąży etc...) i zapewniam, że nie muszą za to płacić - same się znajdują chętne... małolaty wyrwane na disco, jak i panie po 40stce szukające wrażeń w ramionach młodszych....

Skok w bok

17 lip 2009 - 23:50:33

ale dziewczyny :D
lepiej jak za laskami się patrzy , niż za facetami ;p
mi tak zawsze moja psiapsiola mowi :D

że jak by patrzyl za kolesiami byl by nie ten tego ;P no.. lewy xd

Skok w bok

17 lip 2009 - 23:51:14

Cytat
labouche
Heh ja znma takie i gorsze przypadki (żona w ciąży etc...) i zapewniam, że nie muszą za to płacić - same się znajdują chętne... małolaty wyrwane na disco, jak i panie po 40stce szukające wrażeń w ramionach młodszych....


masakra !
ochydaaa.; /////
ale prawda, niestety

Skok w bok

18 lip 2009 - 00:03:09

heheheheh ]:->

Skok w bok

18 lip 2009 - 00:05:29

Cytat
kashmir082
Cytat
misiaQ
nie znam, naszczęście :D
ale wkurza mnie jak stary , obleśny facet , mający 60 lat , siedzi w barze i gapi się na mlode dziewczyny i jeszcze coś im gada / wrrrrrrrrr
W takim wieku, to tylko gadanie im zostało :D


mwhahha ;D

Skok w bok

18 lip 2009 - 11:31:52

ja znalam jednego takiego balwana... ale byl na tyle falszywy, ze swoim najlepszym kumplom mowil ze ich dizeczyny sa takie czy owaki tzn brzydkie itp itd a sam do nich startowal... miedzy innymi i ja padlam jego ofiara;// ehh myslam ze go ukatrupie;/ to byla swinia do potegi n

Skok w bok

18 lip 2009 - 11:40:01

Nie znam na szczęście ;D

Skok w bok

18 lip 2009 - 11:55:03

Cytat
AggA
nie no ogolnie. Przynajmnie wies ze ma sie za czym ogladnac czyli za Tobą :)) Czasem fajnie jest jak sie za toba ktos ogladnbie na ulicy ;]

Nie miałam się udzielać na takie tematy ale za bardzo chyba męczy mnie nuda ^^
Mój narzeczony nie może tego zdzierżyć jak ktoś się za mną ogląda - ale to już jest naprawde irytujące..
Powiedział mi ostatnio, że niedługo zabroni mi wychodzić z domu ;) Teraz to wszystko wydaje się śmieszne ale ja chyba czasami wolałabym na siebie w ogóle uwagi nie zwracać, bo gdziekolwiek się nie ruszę, to tylko czuję na sobie presje innych osób - nawet wysmarkać się jest mi głupio w miejscu publicznym ;/

A co do tematu - znam jednego świetnego chłopaka, który może nie korzysta z usług kobiet na telefon ;] ale ma swoje "koleżanki", które chętnie udzielają mu "pomocy" - zaznaczam, że chłopak jest cholernie inteligenty, bardzo dużo osiągnął w swoim życiu i jest już po 30-stce.
Nie jest w stałym związku, bo uważa, że nie po to tyle pacował, żeby pustego darmozjada trzymać w domu - wiecie co, ma racje chłopak :]

Skok w bok

18 lip 2009 - 11:59:27

Moj niech by tylko sprobowal od razu rzucilabym go mam kumpla z liceum (Sam nie ma nawet dziewczyny i jest bardzo skryty w sobie)ktory kilka razy skorxzystal z takich nazwijmy to "okazji"

Skok w bok

18 lip 2009 - 12:04:21

Znam takich. Dla mnie, to jest uwłaczające dla faceta, że, za przeproszeniem, nie potrafi poderwać jakiejkolwiek chętnej laski, bo pełno takich.
Najgorsze, że oni nie widzą w tym nic poniżającego dla nich. Wręcz się tym chwalą, a ja załamuję ręce;)

Skok w bok

18 lip 2009 - 12:05:56

a ja znam też jednego faceta który ma swoją żonę i 2 letnie dziecko..oszukuje swoją żone jak może ..mówi jej np..kochanie koledze sie popsuło auto w warszawie i musze jechać go ściągnąć .. (a chyba pracuje na lawecie czy coś takiego) przyjade tak szybko jak tylko bede mogł..po czym jedzie sobie z kolegą wyrywać młode dupki zapraszaja je do domu i beszczelnie bzykają ..albo korzystają z usług prostytutek w agencji towarzyskiej żona oczywiście nic nie wie..a nawet jak wie to sie nic nie odzywa.On powiedział jej że bedzie miec wszystko co zechce w zamian za wolne wieczory dla niego i zeby mógł sobie wychodzić wieczorami a ona głupia sie na to godzi..ehh bez komentarza taki związek i takie małżeństwo;|

Skok w bok

18 lip 2009 - 12:08:12

Cytat
Szarka
Znam kolesia ktory wyjechal za granice do pracy i tam cala kase wydal na "swoje marzenie" mianowicie przeleciec azjatke ... to nic ze to byla dziwka i wydal na nia cala zarobiona kase ale spelnil swoje marzenie :P
załosny co?!! a jaki płytki z tym marzeniem.. no ale coz, kazdy ma inne ambicje haha!!

Skok w bok

18 lip 2009 - 12:09:36

a co powiecie o laskach, które zdradzają swoich facetów???
Ja znam takich sporo....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy ja przesadzam?