Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

gorący temat

polecany dentysta

25 minut temu

elektryka sklep

31 minut temu

wakacje last minute

46 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skok w bok

17 lip 2009 - 23:48:42

Cytat
Szarka
Znam kolesia ktory wyjechal za granice do pracy i tam cala kase wydal na "swoje marzenie" mianowicie przeleciec azjatke ... to nic ze to byla dziwka i wydal na nia cala zarobiona kase ale spelnil swoje marzenie :P

Dobrze zrobił, Trzeba spełniac swoje marzenia ;-P

Skok w bok

17 lip 2009 - 23:48:48

nie no ogolnie. Przynajmnie wies ze ma sie za czym ogladnac czyli za Tobą :)) Czasem fajnie jest jak sie za toba ktos ogladnbie na ulicy ;]

Skok w bok

17 lip 2009 - 23:50:00

Heh ja znma takie i gorsze przypadki (żona w ciąży etc...) i zapewniam, że nie muszą za to płacić - same się znajdują chętne... małolaty wyrwane na disco, jak i panie po 40stce szukające wrażeń w ramionach młodszych....

Skok w bok

17 lip 2009 - 23:50:33

ale dziewczyny :D
lepiej jak za laskami się patrzy , niż za facetami ;p
mi tak zawsze moja psiapsiola mowi :D

że jak by patrzyl za kolesiami byl by nie ten tego ;P no.. lewy xd

Skok w bok

17 lip 2009 - 23:51:14

Cytat
labouche
Heh ja znma takie i gorsze przypadki (żona w ciąży etc...) i zapewniam, że nie muszą za to płacić - same się znajdują chętne... małolaty wyrwane na disco, jak i panie po 40stce szukające wrażeń w ramionach młodszych....


masakra !
ochydaaa.; /////
ale prawda, niestety

Skok w bok

18 lip 2009 - 00:03:09

heheheheh ]:->

Skok w bok

18 lip 2009 - 00:05:29

Cytat
kashmir082
Cytat
misiaQ
nie znam, naszczęście :D
ale wkurza mnie jak stary , obleśny facet , mający 60 lat , siedzi w barze i gapi się na mlode dziewczyny i jeszcze coś im gada / wrrrrrrrrr
W takim wieku, to tylko gadanie im zostało :D


mwhahha ;D

Skok w bok

18 lip 2009 - 11:31:52

ja znalam jednego takiego balwana... ale byl na tyle falszywy, ze swoim najlepszym kumplom mowil ze ich dizeczyny sa takie czy owaki tzn brzydkie itp itd a sam do nich startowal... miedzy innymi i ja padlam jego ofiara;// ehh myslam ze go ukatrupie;/ to byla swinia do potegi n

Skok w bok

18 lip 2009 - 11:40:01

Nie znam na szczęście ;D

Skok w bok

18 lip 2009 - 11:55:03

Cytat
AggA
nie no ogolnie. Przynajmnie wies ze ma sie za czym ogladnac czyli za Tobą :)) Czasem fajnie jest jak sie za toba ktos ogladnbie na ulicy ;]

Nie miałam się udzielać na takie tematy ale za bardzo chyba męczy mnie nuda ^^
Mój narzeczony nie może tego zdzierżyć jak ktoś się za mną ogląda - ale to już jest naprawde irytujące..
Powiedział mi ostatnio, że niedługo zabroni mi wychodzić z domu ;) Teraz to wszystko wydaje się śmieszne ale ja chyba czasami wolałabym na siebie w ogóle uwagi nie zwracać, bo gdziekolwiek się nie ruszę, to tylko czuję na sobie presje innych osób - nawet wysmarkać się jest mi głupio w miejscu publicznym ;/

A co do tematu - znam jednego świetnego chłopaka, który może nie korzysta z usług kobiet na telefon ;] ale ma swoje "koleżanki", które chętnie udzielają mu "pomocy" - zaznaczam, że chłopak jest cholernie inteligenty, bardzo dużo osiągnął w swoim życiu i jest już po 30-stce.
Nie jest w stałym związku, bo uważa, że nie po to tyle pacował, żeby pustego darmozjada trzymać w domu - wiecie co, ma racje chłopak :]

Skok w bok

18 lip 2009 - 11:59:27

Moj niech by tylko sprobowal od razu rzucilabym go mam kumpla z liceum (Sam nie ma nawet dziewczyny i jest bardzo skryty w sobie)ktory kilka razy skorxzystal z takich nazwijmy to "okazji"

Skok w bok

18 lip 2009 - 12:04:21

Znam takich. Dla mnie, to jest uwłaczające dla faceta, że, za przeproszeniem, nie potrafi poderwać jakiejkolwiek chętnej laski, bo pełno takich.
Najgorsze, że oni nie widzą w tym nic poniżającego dla nich. Wręcz się tym chwalą, a ja załamuję ręce;)

Skok w bok

18 lip 2009 - 12:05:56

a ja znam też jednego faceta który ma swoją żonę i 2 letnie dziecko..oszukuje swoją żone jak może ..mówi jej np..kochanie koledze sie popsuło auto w warszawie i musze jechać go ściągnąć .. (a chyba pracuje na lawecie czy coś takiego) przyjade tak szybko jak tylko bede mogł..po czym jedzie sobie z kolegą wyrywać młode dupki zapraszaja je do domu i beszczelnie bzykają ..albo korzystają z usług prostytutek w agencji towarzyskiej żona oczywiście nic nie wie..a nawet jak wie to sie nic nie odzywa.On powiedział jej że bedzie miec wszystko co zechce w zamian za wolne wieczory dla niego i zeby mógł sobie wychodzić wieczorami a ona głupia sie na to godzi..ehh bez komentarza taki związek i takie małżeństwo;|

Skok w bok

18 lip 2009 - 12:08:12

Cytat
Szarka
Znam kolesia ktory wyjechal za granice do pracy i tam cala kase wydal na "swoje marzenie" mianowicie przeleciec azjatke ... to nic ze to byla dziwka i wydal na nia cala zarobiona kase ale spelnil swoje marzenie :P
załosny co?!! a jaki płytki z tym marzeniem.. no ale coz, kazdy ma inne ambicje haha!!

Skok w bok

18 lip 2009 - 12:09:36

a co powiecie o laskach, które zdradzają swoich facetów???
Ja znam takich sporo....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy ja przesadzam?