Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

gorący temat

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pierścionek jako prezent ?

14 sty 2013 - 12:28:25

Witam Was dziewczyny w ten mroźny dzień ;) ;*

Chciałam się Was poradzic i od Was dowiedziec co myślicie o pierścionku od chłopaka ale jako prezent...?
Rozmawiałam ze swoim chłopakiem na ten temat i powiedział mi, że chciał (chce) mi kupic ale jako prezent ale sam nie wie bo nie chce mi zrobic przykrości bo to na razie nie będzie zaręczynowy... Dałam mu do zrozumienia, że chciałabym go jako prezent...

Może któraś z Was się spotkała z takim czymś ? Co Wy myślicie o tym ? :)

Pierścionek jako prezent ?

14 sty 2013 - 12:30:34

A czemu akurat pierścionek? Może wybrać łańcuszek albo bransoletkę.

Pierścionek jako prezent ?

14 sty 2013 - 12:33:21

łańcuszków nie lubię... o bransoletce mu mówiłam i nawet o kolczykach ale razem oglądaliśmy pierścionki o nagle i mi u jemu spodobał się ten sam... :)

Pierścionek jako prezent ?

14 sty 2013 - 12:35:44

Przecież pierścionek to taka sama rzecz jak każda inna.

Żeby się oświadczyć to musiałby uklęknąć i zadać pytanie, więc chyba wszystko jasne.

Pierścionek jako prezent ?

14 sty 2013 - 12:37:43

A co w tym złego? :p to całkiem normalne przecież ;p

Pierścionek jako prezent ?

14 sty 2013 - 12:39:20

moja przyjaciółka dostała pod choinkę pierścionek od faceta- jako prezent...a cóż w tym złego? Ja tez dostałam kiedyś od chłopaka po prostu pierścionek -(nie zaręczynowy)

Pierścionek jako prezent ?

14 sty 2013 - 12:39:30

Bardzo fajny prezent. Pierścionki od chłopaków nie muszą być tylko "zaręczynowe". Tym bardziej, że rozmawialiście o tym :) Mi też kiedys mąż (jak chodziliśmy ze sobą) kupił pierścionek srebrny, a za 4 lata dostałam złoty typowo zaręczynowy:):)

Pierścionek jako prezent ?

14 sty 2013 - 12:39:30

Nie bardzo rozumiem czym Ty sie przejmujesz :) Jeżeli Ty chcesz dostać ten pierścionek, on chce Ci go kupić, ustaliliście, że to nie będzie zaręczynowy, więc o co chodzi ?:)

Pierścionek jako prezent ?

14 sty 2013 - 12:39:33

A dlaczego nie ? Nigdzie nie jest napisane , że nie można kupić pierścionka własnej dziewczynie na prezent i nie jest zarezerwowane kupno pierścionka na zaręczyny :) Przekonałabym go , że nie zrobi mi żadnej przykrości. To tylko prezent ;) będziesz się zapewne z niego cieszyć , nie ważne czy to zaręczynowy czy nie :)

Pierścionek jako prezent ?

14 sty 2013 - 12:40:22

bo niby pierścionek to taki symbol zaręczyn i tak dalej... ;pp

czytałam na onecie przed świętami taka dziewczyna opowiadała jak dostała od chłopaka pod choinkę pierścionek (oczywiście prezent nie trafiony :/ ) było jej przykro i każdy się jej pytał czy już jej się oświadczył...

Cytat
chocolatto7693
A dlaczego nie ? Nigdzie nie jest napisane , że nie można kupić pierścionka własnej dziewczynie na prezent i nie jest zarezerwowane kupno pierścionka na zaręczyny :) Przekonałabym go , że nie zrobi mi żadnej przykrości. To tylko prezent ;) będziesz się zapewne z niego cieszyć , nie ważne czy to zaręczynowy czy nie :)

dziękuje za odpowiedz ! zaczynam się przekonywac do tego :)) też mu mówiłam, że nie będzie mi przykro... :) chciałam poznac też Wasze opinie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-14 12:41 przez escandy92.

Pierścionek jako prezent ?

14 sty 2013 - 12:40:52

ja dostałam pierścionek, na prezent, mimo to wspaniale się czuję . :* liczy się to że od Serca dla serca, a na zaręczynowy przyjdzie pora. :) dlatego pierścionek od Chłopaka fajna sprawa. :) a to my zaraz chcielibyśmy zaręczynowy .. zarówno może być bransoletka lub łańcuszek, ja po kolei od chłopaka takie prezenty dostawałam, jestem zadowolona:)

Pierścionek jako prezent ?

14 sty 2013 - 12:44:29

ja bym nie chciała dostać pierścionka :P tak dziwnie :) chyba ze już po zaręczynach albo po ślubie na rocznicę czy coś :)

zweryfikowana
Posty: 534
Ostrzeżenia: 3/5

Pierścionek jako prezent ?

14 sty 2013 - 12:46:35

no też nie rozumiem co w tym złego? ja dostałam pierścionek ring'sa gdzieś po 2 m-cach chodzenia, zaręczynowy 2,5 roku później dopiero :)

Pierścionek jako prezent ?

14 sty 2013 - 12:46:39

Cytat
michelle92
ja bym nie chciała dostać pierścionka :P tak dziwnie :) chyba ze już po zaręczynach albo po ślubie na rocznicę czy coś :)

hehee na taką odpowiedz też liczyłam :) właśnie są dziewczyny i za i przeciw :) dlatego ten post na forum :D

zweryfikowana
Posty: 122
Ostrzeżenia: 2/5

Pierścionek jako prezent ?

14 sty 2013 - 12:48:58

Ja dostałam od chłopaka pierścionek w prezencie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mieszkanie razem w młodym wieku