Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak zaimponować ideałowi?

10 sty 2013 - 07:37:21

Jak w temacie... wszystko ma świetne, mega mądry, wygadany, milion pasji, o których może gadać i gadać. A ja? przeciętniak-zestresowany i przytłoczony jego za***istością, nudziara. A tak by się chciało żeby się jeszcze odezwał :( kobiety! pomóżcie... po 5cio letnim rozwalonym związku już nie pamiętam jak się postępuje z facetami...sztuczek i bajerów nie znam :) zdesperowanam i zakompleksiona na chwilę obecną.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-10 07:48 przez zuzek778.

Jak zaimponować ideałowi?

10 sty 2013 - 07:58:25

A ja bym nie imponowała. Należe do osób z dobrym humorem , uczciwa, wesolutka...dusza towarzystwa....i jak się komuś nie podoba to niech spada na drzewo. Po co być sztucztym i komuś się podobać, a jak ty sie będziesz czuła w tej roli...Zawsze rodzice mi powtarzali nie bój sie wyrażać swojego zdania, każdy ma prawo do jego wyrażenia, apodchlebiać się innym, aby umówił sie z toba do kina. nie raz lepiej być sobą niż póżniej tego żałować:)Poszukaj w jego pasji może macie jakąs wspólna o której możecie gadac całymi nocami:)Idz do fryzjera , zrób fajny makijarz i badz naturalna:)

pozdrawiam magda

Jak zaimponować ideałowi?

10 sty 2013 - 08:05:49

Przeczytałam ten swój post jeszcze raz...i faktycznie może to się wydawać wręcz żenujące:) Magdo, masz 100% racji, ale co począć kiedy facet zawróci w głowie dosłownie w 5 minut i przeżywasz jak nastolatka?! Sam fakt, że piszę o tym na forum jest taki infantylny:). Ale i tak czekam na jakieś złote rady:). Ten człowiek tak mnie onieśmielił (w ogóle do śmiałych nie należę), że zapomniałam jak się nazywam.

Jak zaimponować ideałowi?

10 sty 2013 - 08:13:04

Wierzę w 100% ja do dzisiaj jak widzę swojego byłego faceta z lat liceum to nogi mi sie uginają:) A ile masz lat jak mogę zapytać.? Zastanów sie też czy warto, jaki jest i czy jest wart twojego uczucia, bo to ,że jest mega inteligent nie znaczy ,że jest chodzącym ideałem. Mam 4 siostrzenice w wieku: 26, 24, i blizniaczki 20 i wierz mi tyle co sie nasłuchałam od nich o chłopakach to nie raz mi uszy stawały debem ha ha. Teraz każda z nich ma tego wymarzonego i są już gdzieś po dwa lata:)

Jak zaimponować ideałowi?

10 sty 2013 - 08:15:43

hmmmmmmmmmmmm...odpusc sobie. to nie Bog, to facet, ktory pierdzi, beka, moze ma problemy ze zwodem i trzy szare plomby. robisz mu krzywde tak go idealizujac. predzej czy pozniej okaze sie, ze to nie ideali bedziesz miala do niego pretensje. tym czasem bedziesz je moglamiec jedynie do siebie.

Jak zaimponować ideałowi?

10 sty 2013 - 08:17:35

Nie ma to jak podtrzymać kogoś na duchu ha ha:) Ale coś wtym jest:)

Jak zaimponować ideałowi?

10 sty 2013 - 08:21:24

Cytat
max1610
Wierzę w 100% ja do dzisiaj jak widzę swojego byłego faceta z lat liceum to nogi mi sie uginają:) A ile masz lat jak mogę zapytać.? Zastanów sie też czy warto, jaki jest i czy jest wart twojego uczucia, bo to ,że jest mega inteligent nie znaczy ,że jest chodzącym ideałem. Mam 4 siostrzenice w wieku: 26, 24, i blizniaczki 20 i wierz mi tyle co sie nasłuchałam od nich o chłopakach to nie raz mi uszy stawały debem ha ha. Teraz każda z nich ma tego wymarzonego i są już gdzieś po dwa lata:)
W takim razie może to taki wiek, że palma musi odbić, bo sama mam 24lata:)Tak naprawdę bardzo mało o nim wiem, kwestia dwóch "randek" i doskonale wiem, że taki idealny to jest pewnie tylko jego obraz w mojej głowie. Tak się domyślam, że NAWET JEMU zdarzy się beknąć i piernąć;) Ale czy tak od razu mam go skreślać, bo wydaje mi się za fajny, zbyt dobry?

Jak zaimponować ideałowi?

10 sty 2013 - 08:25:46

skoro musisz imponować facetowi to może on nie jest dla ciebie?

Jak zaimponować ideałowi?

10 sty 2013 - 08:26:50

Ale ja nie mówię ci ,że masz go skreslać, tylko być sobą. Lepiej to niz udawać jakąś słodką idiotką, a może to bedzie ojciec twoich dzieci ha ha. Nigdy nie wiadomo jak sie w życiu potoczy. Popatrz z drugiej strony może on tez udaje aby zaimponować dziewczynom:) A co do bekania i pierdzenia to przecież rzecz normalna nie? Jak masz mozliwośc to pogadaj z nim, powygłupiaj, porozmawiaj o pierdołach zykłych codziennych sprawach. A może cosik zaiskrzy:)

Jak zaimponować ideałowi?

10 sty 2013 - 08:28:21

Bądź sobą, albo mu się taka spodobasz, albo nie. Nie ma co udawać, bo jeśli spodobasz mu się udawana to będziesz musiała udawać już cały czas.
Bądź miła, zabwana, zainteresowana tym co mówi, ZADOWOLONA Z ŻYCIA, może przypomnij sobie co lubiłaś robić przed byciem w związku i również odkurz swoją pasję i nie opowiadaj mu o BYŁYM. to największy demotywator dla faceta.

Jak zaimponować ideałowi?

10 sty 2013 - 08:28:21

ideal nie pierdzi i nie beka:) bo jest idealny i nie istnieje, chyba, ze w ksiazkach Rice

Jak zaimponować ideałowi?

10 sty 2013 - 08:28:53

nie ma ideałów :)

Jak zaimponować ideałowi?

10 sty 2013 - 08:34:53

wiem wiem wiem.. ideał bierzemy w cudzysłów:) Chodzi o to, czy w ogóle się w to angażować i ewentualnie jak tego nie robić, kiedy facet wydaje się partią z wyższej półki ( żeby się nie sparzyć i nie popaść w kompleksy ). Cholera, strasznie mi brak pewności siebie. Nie wiem czy w ogóle, czy to on ją ze mnie wyssał...

Jak zaimponować ideałowi?

10 sty 2013 - 08:37:58

Strzel sobie jednego na odwage ha ha przed randka to ci da pewność siebie ha ha. Żartuję. Musisz być sobą i jak cię zaakceptuje to bedzie ok jeżeli nie to niech spada, zobacz ile samotnych facetów trupta po dworze:)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Jak zaimponować ideałowi?

10 sty 2013 - 08:38:59

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że może okazać się, że taka jaka jesteś to ideał dla tego faceta:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Listy Zydow w polityce