Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

regularne posiłki

37 minut temu

dieta organizacja

51 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomozcie!!

27 lip 2009 - 17:41:34

A ja uważam,że jak się jest ze sobą parą a juz to nie powinno byc tajeminic zadnych ... absurd...
, uważam,że zarówno jedna jak i druga strona powinna mieć wgląd do niektórych tego typu rzeczy... jak poczta a smy ja bym poczekała na rozwój sytuacji wiem że go kochasz ja byłam z facetem 4 lata i zdradzał mnie i poczekałam na rozwuj sytuacji i wtedy mu WSZYSTKO

WYGARNIJ WIEM ZE JESTES ZŁA PO PROSTU OBSERWUJ GO I JAK BEDZIESZ MIEC DOWODY ZDRADY TO WYGARNIJ MU TO JA BYM NA TWOIM MIEJSCU ZAKOŃCZYŁA TE ZNAJOMSĆ JAK ZDRADZI CIE RAZ TO BEDZIE TO ROBIŁ ZAWSZE A ROBI TO PEWNIE BO MU SIE ZNUDZIŁAS 6 LAT TO SZMAT CZASU A MASZ ZAUFANIE DO NIEGO???????????

Pomozcie!!

27 lip 2009 - 18:24:15

zdradził raz po roku znajomości, teraz szykowała sie pewnie druga zdrada...przykro mi że cię coś takiego spotkało. Facet ma "tendencje do tego", ja osobiście zastanawiała bym sie nad sensem bycia razem, trzeba patrzeć w przyszłość mimo iż jakiś czas będzie pewnie dobrze między wami, facet będzie jak aniołek;) fakt, że 6 lat to całkiem duży staż tym bardziej, że byliście zareczeni, ale czasami tak bywa...mi by chyba serce pękło na pół, jesteśmy razem ponad 5 lat i jedyny grzeszek jaki ma mój luby na swoim kącie to tylko/aż patrzenie na gołe babki w telewizji, a to tez bardzo sporadycznie;) he, czasami myslę że jest jakiś inny:)
o matko, ide go ucałować, nigdy nie dał mi powodu i nie zasiał we mnie ziarna niepewności...
ŻYCZĘ CI SIŁY I JESZCZE RAZ SIŁY, A JEŚLI GO NA PRAWDE KOCHASZ I CHCESZ Z NIM BYĆ TO DUŻO MIŁOŚCI I CIERPLIWOŚCI...

Pomozcie!!

28 lip 2009 - 11:25:10

ja nie bylabym z kims takim;'/

Pomozcie!!

28 lip 2009 - 11:30:11

Moim zdaniem nie powinno się czytac nie swoich wiadomości, nie lubię kontrolowania... Ale jak już to się stało to chyba najlepiej jest porozmawiac o tym, dlaczego chce się spotykac z jakąś panna.

Pomozcie!!

28 lip 2009 - 16:01:07

aha, dziewczyny które piszą że "prywatność taka ważna, że jak można cudzą korespondencje czytać"... zastanówcie sie co wy w ogóle piszecie?? jaka cudzą?? przecież to wasz partner, narzeczony, mąż to nie jest ktoś obcy. a skoro się kocha to nie chce się stracić tej osoby prawda? także odrobina uwagi i czujności to nic złego. ja nie wiem, jak można tak faceta w samopas puścić, nie wiedzieć z kim pisze, gdzie był. rozumiem, aby zbytnio nie wypytywać o każdy szczegól, nie zadręczać, nie szukać dziury w całym, ale skoro to nasza druga połówka to chyba powinniśmy sie interesować jej życiem(także tym prywatnym, poza pracą)
albo jak facet ukrywa i pilnie strzeże swojego tel.komórkowego, no przepraszam bardzo,tego to już w ogóle nie rozumiem, to jest dla mnie bardzo podejżane. to tylko urządzenie służące do komunikowania się, skarbów tam nie ma, i na mój nos wtedy taki komunikuje się owszem ale nie z tą osoba co potrzeba;)
co to za tajemnice przed swoją kochaną, drugą połóweczką jabłka?????

Pomozcie!!

28 lip 2009 - 20:37:44

jak tam sprawy ?

Pomozcie!!

28 lip 2009 - 20:40:29

WŁASNIE DZIEWCZYNO I CO W KONCU WYSZLO Z TYM TWOIM MEZEM? NIE CHCE MI SIE CZYTAC ZNOWU CO TO SIE DZIEJE WIEC MOZE TAK W SKROCIE? DALEJ Z NIA PISZE??

Pomozcie!!

10 sie 2009 - 13:26:28

up : )

zweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 1/5

Pomozcie!!

10 sie 2009 - 13:28:32

Treść posta została usunięta automatycznie

Pomozcie!!

10 sie 2009 - 13:35:23

oo kurde ale DUPEK.... wiesz co nie przejmuj sie ... :) wszystko sie ułoży
a moim zdaniem obserwuj ich rozmowy. bo może chce sie tylko zapzyjaźnić...
ale jeśli zobaczysz ze to idzie dalej to po iwedz mu co czujesz i ze o wszystkim wiesz zobaczysz jak zaaraguje :)

pozdrawiam bardzo gorąco i 3 maj sie ;***



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-10 13:36 przez paulcia14.

Pomozcie!!

11 sie 2009 - 19:23:13

Ewa i jak tam ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

chlopak..