Obecnie rozmawiamy o:

free spin za rejestracje

29 minut temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomozcie!!

21 lip 2009 - 23:34:26

bravo Ewcia! :) czytałam z napięciem caa sytuacje:)
mój facet wiem że nie jest zdolny do zdrady,nieraz tak gada zeby mnie poddenerwować,ale wiem że sam by nie zaczepił nikogo. Czasem sprawdzam mu smsy i wiadomosci tak z ciekawosci,denerwowalo mnie to ze np pisze ze swoja kolezanka jakieś dziwne rzeczy typu ze kiedys beda razem i gdzie beda mieszkac i takie tam, ale powiedzialam mu ze wiem to zaczal sie smiac i mowic ze to zarty,ja powiedzialam ze nie zycze sobie takich rozmow a nia i przestal, ograniczyl sie do czesc co slychac ;p

Pomozcie!!

21 lip 2009 - 23:39:06

ewa ja Tobie też gratuluję, silna i mądra kobieta z Ciebie :) ja bym chyba nie dała rady zrobić takiego kroku...

Pomozcie!!

21 lip 2009 - 23:48:19

ja bym posledzila te maile, zobaczyla gdzie umowili sie na spotkanie i poszlabym tam tez. :] zobaczyc jego mine. a potem nakrzyczala i wygonila.

Pomozcie!!

21 lip 2009 - 23:58:44

Jesteś naprawdę twarda, ja również Cię podziwiam :) Na pewno nie było Ci łatwo po tych 6 latach związku...

Pomozcie!!

24 lip 2009 - 07:41:14

Rozmowa jeszcze o niczym nie świadczy!!Wy jesteście za ranicą a ona w Polsce to o jakiej kawie mowa?Śledz dalej ich rozmowę i jak dojdziesz do wniosku,ze posuneli się za daleko to zareauj.Uważam,że rozmowa z nim na tym etapie nic nie da!Za krótko trwa ich znajomość i oni są siebie ciekawi.Bywa tak,że przez internet orące rozmowy a na wizji lipa.I teo ci życzę!!!!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-24 07:43 przez malagosia4.

Pomozcie!!

24 lip 2009 - 08:01:12

a teraz jak jest?? jak on sie zachowuje??

Pomozcie!!

24 lip 2009 - 08:19:42

O kurcze przeczytałam od A do Z. Nie wierzę... po 6 latach związku takie rzeczy!!! Ja też nie wytrzymałabym tak długo ale dobrze zrobiłaś:) niech wie że my kobiety nie damy sobie w kasze dmuchac!!!!!!! Ale wiesz co... pamiętaj że jakby nie patrzył to jest szmat czasu... nie przekreślaj związku tak od razu. Przemyśl dobrze swoją decyzje. Napewno jest mu z tym źle i namiętnie o tym wszystkim rozmyśla:) zrobiłaś co zrobic miałaś teraz czekaj i obserwuj jesli mu na tobie zalezy będzie wiedziała jak się zachowac:) czekamy na dalszy bieg wydarzen pozdrawiam:*

Pomozcie!!

24 lip 2009 - 08:21:17

Cytat
malagosia4
Rozmowa jeszcze o niczym nie świadczy!!Wy jesteście za ranicą a ona w Polsce to o jakiej kawie mowa?Śledz dalej ich rozmowę i jak dojdziesz do wniosku,ze posuneli się za daleko to zareauj.Uważam,że rozmowa z nim na tym etapie nic nie da!Za krótko trwa ich znajomość i oni są siebie ciekawi.Bywa tak,że przez internet orące rozmowy a na wizji lipa.I teo ci życzę!!!!
Żle przeczytałaś, bo ta dziewczyna też mieszka za granicą, w tym samym mieście co autorka wątku.

Pomozcie!!

24 lip 2009 - 08:52:44

wspolczuje ci ale po mojemu troche zle to rozegralas dlatego ze on teraz bedzie poprostu czyscil kosz i bardziej sie kontrolowal a kontaktowac sie z nia moze dalej. wiem ze latwo mi mowic ale kiedys na gg tez dowiedzialam sie roznych rzeczy.ale nie o mnie tu pisac . niepotrzebnie sie zdradzilam ze wchodzisz na jego konto.(chyba ze ja zle doczytalam to sorki)

Pomozcie!!

24 lip 2009 - 09:45:12

Cytat
magdolek
wspolczuje ci ale po mojemu troche zle to rozegralas dlatego ze on teraz bedzie poprostu czyscil kosz i bardziej sie kontrolowal a kontaktowac sie z nia moze dalej. wiem ze latwo mi mowic ale kiedys na gg tez dowiedzialam sie roznych rzeczy.ale nie o mnie tu pisac . niepotrzebnie sie zdradzilam ze wchodzisz na jego konto.(chyba ze ja zle doczytalam to sorki)
Kontaktowac sie z nia napewno niebedzie,bo powiedzialam mu ze wyslalam tej dziewczynie wiadomosc w ktorej oznajmilam ze jestem z nim w ciazy i ze zostanie ojcem :)chociaz to nieprawda i to totalna bzdura:) Niewydaje mi sie zeby do niej juz co kolwiek napisal..

Pomozcie!!

24 lip 2009 - 09:58:52

Jesteście nadal razem, w sensie planujecie wspólna przyszłość??? Jak minęła wam rocznica????

Pomozcie!!

24 lip 2009 - 10:04:58

ale badz czujna,zycze ci aby wszystko dobrze sie skonczylo.trzymam kciuki.zaufanie to podstawa zwiazku.pa

Pomozcie!!

24 lip 2009 - 10:09:07

Jestem narazie na etapie zastanawiania sie.. niesprawdzam narazie jego poczty,zmienilam swoje podejscie do niego.A rocznica-nic specjalnego(moze dlatego ze oboje wrocilismy pozno z pracy)i niebylo czasu ani sily.uczcilismy to drinkiem

Pomozcie!!

24 lip 2009 - 10:21:27

Cytat
ewcia2702
Jestem narazie na etapie zastanawiania sie.. niesprawdzam narazie jego poczty,zmienilam swoje podejscie do niego.A rocznica-nic specjalnego(moze dlatego ze oboje wrocilismy pozno z pracy)i niebylo czasu ani sily.uczcilismy to drinkiem
Wierzę, że wszystko wam się ułoży, że on zrozumie co zrobił. Nie ma zwiazku bez problemów i kłótni.

zweryfikowana
Posty: 2.578
Ostrzeżenia: 1/5

Pomozcie!!

27 lip 2009 - 17:29:10

Szkoda czasu na takiego faceta, a jak będzie cie zdradzał po slubie i zostaniesz sama z dzieckiem?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wzięła sprawy w swoje ręce :)