Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

jego 'kolezanka'? ;/

26 gru 2012 - 02:08:49

Koleżaneczki.. no tak.. Mogę Ci tylko poradzić, żebyś z nim porozmawiała szczerze. Zapytaj wprost jak wyglądają ich relacje. Wiesz jeśli jest coś na rzeczy myślę, że nie powie prawdy. Ale powiedz mu szczerze, że chcialabys żeby trochę ograniczył kontakt bo uważasz że to za często, że jest Ci przykro zwyczajnie. Myślę, że jeśli mu zależy na Tobie to weźmie to pod uwagę i zrobi wszystko żeby Ciebie nie stracić.Z własnego przykładu mogę powiedzieć, że tak właśnie jest najlepiej zrobić SZCZERA ROZMOWA NIE CZEKAJ z tym..

jego 'kolezanka'? ;/

26 gru 2012 - 02:27:25

tak bede musiala zrobic bocoraz bardziej mnie to wszystko niepokoi eh ;/ a nie tak powinno to wygladac...

jego 'kolezanka'? ;/

26 gru 2012 - 11:09:25

Może to naprawdę relacja kolega - koleżanka, ale może ona faktycznie coś czuje so Twojego faceta. Zapewne mu ufasz, ale uważać trzeba :)

jego 'kolezanka'? ;/

26 gru 2012 - 11:26:01

Cytat
conscience7
tak sam na sam na kawusie? trochę dziwne z zajętym chłopakiem :)
też bym uważała, ale skończyłabym to od razu gdyby ona była ważniejsza ode mnie

jego 'kolezanka'? ;/

26 gru 2012 - 11:36:21

może Ty tez znajdź sobie jakiegos kumpla, z którym też bedziesz sie spotykała na przyjacielskich relacjach...zobaczysz reakcje chłopaka, jesli jemu to bedzie przeszkadzało to dlaczego Tobie ma nie przeszkadzać to,że on ma koleżanke?To Ty powinnaś być najważniejsza dla niego,skoro zna ją krótko to nie powinien byc tak zaangażowany w przyjaźń z nią.albo po prostu pogadaj z nim szczerze.

jego 'kolezanka'? ;/

26 gru 2012 - 11:43:35

Jej, nie rozumiem mężczyzn,którzy się "przyjaźnią" z innymi kobietami będąc w związku, przecież takie coś prędzej czy później doprowadzi do czegoś złego. Ale kobiety też nie są święte, wiedzą,że facet jest w związku i na kawę zapraszają albo na kolana siadają "a tak,żeby było wesoło", żenada, dojrzały facet wie co wolno a czego nie i powinien mieć koleżankę, przyjaciółkę i kobietę w jednej osobie.
Mam kolegów,którzy są wierni i nawet nie pokusiło by ich by mnie na kawę zaprosić,ale są i tacy,którzy proszą o pójście razem na zakupy bo chcą kupić fajne spodnie a żona z dzieckiem w domu musi zostać;/

Powiedz mu o tym,że Ci się to nie podoba- stanowczo dając do zrozumienia,że postępuje jak dzieciak,że dojrzały facet by się nie przejmował jakąś tam "flądrą";/ tylko zajął się własną dziewczyną by jej czas umilić.

jego 'kolezanka'? ;/

26 gru 2012 - 12:15:24

nawiązując do świat i tego wątku- pewnie niejedna zagorzała przeciwniczka posiadania przez faceta koleżanki/ przyjaciólki- nawet nei jest świadoma, że ich prezent na rocznice/ urodziny/ siweta i inne duperele właśnie wybierały lub pomagły wybierać Waszym mężczyznom jakieś koleżanki ;) pozdro!

jego 'kolezanka'? ;/

26 gru 2012 - 12:32:25

..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-06 15:09 przez shy1991.

jego 'kolezanka'? ;/

26 gru 2012 - 13:18:20

Cytat
wzbudzamzaufanie
Może to naprawdę relacja kolega - koleżanka, ale może ona faktycznie coś czuje so Twojego faceta. Zapewne mu ufasz, ale uważać trzeba :)
autorko watku mi sie wydaje ze ONA cos do niego czuje..
moze mu cos wyznala i sie poklocili? bardzo mozliwe... uwazaj na dziewczyne i pogadaj z nim przy najblizej okazji, zapytaj jak tam z Anka? pogodziliscie sie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-26 13:19 przez aleksandra1990.

jego 'kolezanka'? ;/

04 sty 2013 - 13:59:05

Cytat
MajkaaaxDxD
Cytat
love-fashion
skoro jest z Tobą to po co mu koleżanki? TY powinnaś mu wystarczyć. Ja na pewno bym tego nie tolerowała. I jeszcze zły humor z powodu kłótni z nią? SORRY ale coś tu nie halo.

No tak niech jeszcze znajomych z fb skasuję, po co mu znajomi, po co mu przyjaciele, po co mu rodzina, przecież jest już z nią.

ja tak wcale nie napisałam :) rozumiem "paczka znajomych" ale nie "osobista" koleżanka, jeszcze z powodu której ma zły dzień...

jego 'kolezanka'? ;/

04 sty 2013 - 14:05:39

Cytat
Tereska90
uwiąż go na smayczy będziesz miała pewność że będzie Twój.


święta, dobitna prawda

jego 'kolezanka'? ;/

04 sty 2013 - 14:10:05

2 miesiące to krótko, więc kto wie czy teraz nie znalazł innego obiektu..

jego 'kolezanka'? ;/

04 sty 2013 - 14:14:41

Oba­wa przed czymś niez­na­nym może nap­rawde zamącić nam w głowie.
Żeby coś mieć mu­sisz o to wal­czyć. Nie wyg­rasz cze­kając na cud z założony­mi rękoma.

powodzenia;)

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

jego 'kolezanka'? ;/

04 sty 2013 - 14:32:23

oo widzę ze wątek odżył

nie wiem czy autorka go jeszcze śledzi ale dziewczyny
ja mam przyjaciela od 3 lat i szczerze to nie wyobrażam sobie go stracić ale nigdy nas nie łączyło nic więcej ani z jego strony ani z mojej, otwarcie kiedyś o tym gadaliśmy. poza tym traktuje go w 100% jak brata, w życiu bym z nim nie poszła do łózka, to by było niesmaczne i wg czuła bym się chyba po tym okropnie złe, potrafię spać obok niego i nawet przez myśl mi nie przejdzie żeby robić coś więcej bo mnie kompletnie nie pociąga fizycznie

i ja i on byliśmy w paru związkach w czasie naszej przyjaźni, faktem jest to ze wtedy się mniej spotykamy i zawsze na początku jego dziewczyny były zazdrosne ale jak mnie poznawały zmieniały zadanie ;p moim chłopakom nigdy to nie przeszkadzało bo wiedzieli ze taka jestem

poza tym mam jedna przyjaciółkę od zawsze a reszta moich przyjaciółek i kolegów to tylko faceci, na uczelni mam tylko kolegów, zawsze trzymam tylko z nimi, chodzę z nimi SAMA na imprezy ;p oni tez maja swoje dziewczyny :)

więc myślę że nie masz się o co martwić, ja też czasem chodzę cały dzień smutna jak jest coś nie tak u mojego przyjaciela

jego 'kolezanka'? ;/

04 sty 2013 - 14:35:47

reaguj teraz bo potem może być za późno

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jego dziewczyna.