Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Zapalenie pęcherza

16 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

jego 'kolezanka'? ;/

21 gru 2012 - 20:35:46

ej dziewczyny, musze sie wuygadac, bo po prostu siedzi we mnie zlosc...
Moj chlopak ( jestesmy razem juz ok. 2 miesiecy). Ma ze studiow swoja jak on to nazywa ' kolezanke'/
Ale ostatnio zaczyna irytowac... Jak wychodza z uczelni na imprezy czy cos Ona idzie z nimi..no i moj chlopak tez. Ciagle maja kontakt.
Moim zdaniem, on dla niej nie jest obojetny i chetnie sprzatnela by mi go sprzed nosa.Poznalam ta dziewczyne. Wie dobrze ze on jest ze mna. Wczoraj caly dzien nie mial humoru. dopiero jak sie spotkalismy udalo mi sie dowiedziec ' ze poklocil sie z Ania' jak zapytalam o co ' nie pamietam..sam nie wiem ' wkurza mnie to niesamowicie. Nie chce wyjsc na jakas desperatke i zazdrosnice, dlatego narazie dusze to w sobie, i nic nie mowie, patrze i obserwuje. nie chce robic scen zazdrosci, ale obawiam sie ze jak dalej tak bedzie to nie wytrzymam. Jakis czas temu nawer go na kawe zaprosila.. wiecie jakie sa laski.. nie wiem co mam robic...poradzcie cos

jego 'kolezanka'? ;/

21 gru 2012 - 20:40:00

No ja bym uważała na takie "koleżanki", niewiem może sie myle ale żeby cały dzień miał zły humor bo sie z nią pokłócił? to jest troche zastanawiające :/

jego 'kolezanka'? ;/

21 gru 2012 - 20:41:22

uwiąż go na smayczy będziesz miała pewność że będzie Twój.

jego 'kolezanka'? ;/

21 gru 2012 - 20:41:24

Powiedz jej to i jemu też, ale w KULTURALNY sposób tak żeby kłótni nie było.

jego 'kolezanka'? ;/

21 gru 2012 - 20:41:46

wiem i tez mnie to martwi :( nie wiem co mam zrobic... dzis wogole sie do mnie nie odzywa
jej nie powiem bo nie mam z nia kontaktu zadnego. kilka razy ja widzialam, tyle. Ale ona wyglada na taka, co klei sie do wszystkich facetow



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-21 20:43 przez minigirl.

jego 'kolezanka'? ;/

21 gru 2012 - 20:42:36

Chyba coś wisi w powietrzu.

zweryfikowana
Posty: 4.735
Ostrzeżenia: 1/5

jego 'kolezanka'? ;/

21 gru 2012 - 20:43:25

Nic masz nie robić, bo ja nie widzę problemu.

jego 'kolezanka'? ;/

21 gru 2012 - 20:44:00

wiadomo co robila jak byli na tej imprezie.... wiecie po alkoholu rozne rzeczy przychodza do glowy

jego 'kolezanka'? ;/

21 gru 2012 - 20:44:14

Podrzuć mu podsłuch.

jego 'kolezanka'? ;/

21 gru 2012 - 20:44:48

tak sam na sam na kawusie? trochę dziwne z zajętym chłopakiem :)
też bym uważała, ale skończyłabym to od razu gdyby ona była ważniejsza ode mnie

jego 'kolezanka'? ;/

21 gru 2012 - 20:44:53

Cytat
LatoNaKombajnie
Nic masz nie robić, bo ja nie widzę problemu.
wiec uwazasz ze nie mam czym sie martwic? powinnam mu zaufac i juz?

jego 'kolezanka'? ;/

21 gru 2012 - 20:45:06

Cytat
minigirl
wiem i tez mnie to martwi :( nie wiem co mam zrobic... dzis wogole sie do mnie nie odzywa
jej nie powiem bo nie mam z nia kontaktu zadnego. kilka razy ja widzialam, tyle. Ale ona wyglada na taka, co klei sie do wszystkich facetow

Facet nie odzywa się do Ciebie cały dzień tylko dlatego, bo pokłócił się z koleżanką? Trochę to dziwne, że przejął się tym na tyle, żeby olać swoją dziewczynę, która jak mniemam nie zrobiła nic złego. Oby Twój facet miał więcej rozumu i nie dał jej się omamić!

zweryfikowana
Posty: 4.735
Ostrzeżenia: 1/5

jego 'kolezanka'? ;/

21 gru 2012 - 20:46:15

Mnie się wydaje, że gdyby facet miał coś na sumieniu to nie mówiłby Ci prawdy związanej z tą koleżanką.

jego 'kolezanka'? ;/

21 gru 2012 - 20:47:12

Cytat
minigirl
wiadomo co robila jak byli na tej imprezie.... wiecie po alkoholu rozne rzeczy przychodza do glowy[/quote
taaa po alkoholu od razu jest orgia. Jak ktoś nie umie się zachować po alko to nie pije, proste.

jego 'kolezanka'? ;/

21 gru 2012 - 20:47:18

Cytat
vixen89
Cytat
minigirl
wiem i tez mnie to martwi :( nie wiem co mam zrobic... dzis wogole sie do mnie nie odzywa
jej nie powiem bo nie mam z nia kontaktu zadnego. kilka razy ja widzialam, tyle. Ale ona wyglada na taka, co klei sie do wszystkich facetow

Facet nie odzywa się do Ciebie cały dzień tylko dlatego, bo pokłócił się z koleżanką? Trochę to dziwne, że przejął się tym na tyle, żeby olać swoją dziewczynę, która jak mniemam nie zrobiła nic złego. Oby Twój facet miał więcej rozumu i nie dał jej się omamić!

nie wiem dlaczego sie nie odzywa.. dzisiaj, Tego sie obawiam ze da sie jej omamic... Niby sie stara o mnie i jest jak bylo, no moze poza wczorajszym dniem.. w ktorym nie mial humoru, ale sie spotkalismy i bylo niby ok, ale jakis taki zamyslony byl momentami.,;/
nie chce tworzyc historyjek sobie samemu w glowie bo wiem ze czaem nasza wyobraznia jest naprawde bujna.. co nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistosci



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-21 20:48 przez minigirl.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Związki