Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Za pomocą mowy ciała? Każdy człowiek używa mowy ciała , aby przekazać rozmówcy pewne informacje. Niestety tylko kobiety mają wrodzoną zdolność do interpretowania tych znaków , wynikającą z obowiązków macierzyńskich. Np wiem że jak facet podoba się kobiecie to ona bawi się swoimi włosami , elementami ubrania bądź biżuterią. I dzisiaj widziałem ładną kobietę w markecie która patrzyła się na mnie lekko uśmiechała i bawiła włosami. Co mam zrobić jako mężczyzna jak odpowiedzieć mową ciała? Przecież nie podejdę do niej i nie zagadam.

uśmiechnij się do niej.

dlaczego nie podejdziesz i nie zagadasz ?

Cytat
prosiaczek993
dlaczego nie podejdziesz i nie zagadasz ?

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

o kurde, dzisiaj rozmawiałam z koleżanką i bawiłam się włosami ;/ to znaczy, że mi się podoba??? pomóżcie!!

Cytat
prosiaczek993
dlaczego nie podejdziesz i nie zagadasz ?
właśnie

Może najpierw się uśmiechnij:)Rzucaj spojrzenia z uśmiechem,tak długie,aż je `zauważy`,tylko nie gap się:)Oczywiście zrób coś potem,podejdź,zagadaj,bo patrzeć na siebie stale nie będziecie podczas zakupów:)

A wy podchodziłybyście do każdej kobiety, która patrząc na was (może to przez przypadek ;] ) bawi się włosami? śmieszne, tak samo jak teoria autora wątku

Nie,ale gdyby na mnie patrzył i uśmiechał się,tak jak autor pisze,owszem:)

Cytat
prosiaczek993
dlaczego nie podejdziesz i nie zagadasz ?

Lolo, kochanie. Daj sobie już na wstrzymanie, masz już przecież żonę. Właściwie to jak ją wyrwałeś skoro boisz się kobiet?.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-17 19:14 przez keyy.

Cytat
zbulwersowany
Przecież nie podejdę do niej i nie zagadam.
Tzn ze to ona ma podejść?

Cytat
zbulwersowany
Za pomocą mowy ciała? Każdy człowiek używa mowy ciała , aby przekazać rozmówcy pewne informacje. Niestety tylko kobiety mają wrodzoną zdolność do interpretowania tych znaków , wynikającą z obowiązków macierzyńskich. Np wiem że jak facet podoba się kobiecie to ona bawi się swoimi włosami , elementami ubrania bądź biżuterią. I dzisiaj widziałem ładną kobietę w markecie która patrzyła się na mnie lekko uśmiechała i bawiła włosami. Co mam zrobić jako mężczyzna jak odpowiedzieć mową ciała? Przecież nie podejdę do niej i nie zagadam.


Ciekawa teoria...

Cytat
keyy
Lolo. Daj sobie już na wstrzymanie, masz już przecież żonę. Właściwie to jak ją wyrwałeś skoro boisz się kobiet?.

Zbulwersowany vel Puchate_Jadro to moj znajomy, istnieje naprawde. A tobie Puchacz powiem jak to sie robi jak tak ostanio zrobilem. Bylem w galerii i spodabala mi sie pewna laska, przechodzilem kolo niej trzymajac kubek z kawa i ja szturchnalem wylalem sobie kawe na spodnie i powiedzialem do niej "No i co pani najlepszego zrobilego, to moje nowe spodnie" Laska sie speszyla zaczela goraczkowo szukac chusteczek. A ja do niej zagaduje "Nie musi pani placic za pralnie, jak sie da pani zaprosic do pobliskiej restauracji" Ona sie czerwieni i mowi ze ma chlopaka, ze to nie wypada a ja do niej "Przeciez rozmowa z takim skarbem jak pani nie bedzie niczym zlym wrecz czysta przyjemnoscia" Zgodzila sie i poszla ze mna. Puchacz ty raczej na trzezwo bys tego nie zrobil.

dupa z Ciebie i tyle

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy ze mną jest coś nie tak czy muszę coś zmienić?