Obecnie rozmawiamy o:

obraz na płótnie

gorący temat

Dobry psycholog

38 minut temu

Druk ścienny

46 minut temu

Nowy samochód

godzinę temu

Montaż Klimatyzacji

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ponoć jak kobieta bawi się włosami to ma ochote na sex. widać jestem nimfomanką, bo bawię się nimi prawie cały czas.

puść jej oczko ;) o tak ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-17 19:25 przez kamila1989bdg.

Wy to chyba macie ochote na seks co chwile, bo widze ze bawicie sie tymi wlosami nawet nieswiadomie chyba.

Wykonaj taniec smoka.

Cytat
Duch_Lola
Zbulwersowany vel Puchate_Jadro to moj znajomy, istnieje naprawde. A tobie Puchacz powiem jak to sie robi jak tak ostanio zrobilem. Bylem w galerii i spodabala mi sie pewna laska, przechodzilem kolo niej trzymajac kubek z kawa i ja szturchnalem wylalem sobie kawe na spodnie i powiedzialem do niej "No i co pani najlepszego zrobilego, to moje nowe spodnie" Laska sie speszyla zaczela goraczkowo szukac chusteczek. A ja do niej zagaduje "Nie musi pani placic za pralnie, jak sie da pani zaprosic do pobliskiej restauracji" Ona sie czerwieni i mowi ze ma chlopaka, ze to nie wypada a ja do niej "Przeciez rozmowa z takim skarbem jak pani nie bedzie niczym zlym wrecz czysta przyjemnoscia" Zgodzila sie i poszla ze mna. Puchacz ty raczej na trzezwo bys tego nie zrobil.

za dużo komedii romantycznych się naoglądałeś.

usmiechaj sie- jesli wyraznie odwzajemni usmiech- mozesz smialo podejsc, przedstawic sie i zaprosic np na kawe czy piwo:)

1. jak kobieta bawi sie włosami nie oznacza to, że jej sie podobasz! :)
2. zagadaj o co kolwiek, mój chłopka próbują się do mnie odezwać powiedział, że "ale fajnie mała jesteś, znaczy się drobniutka, podoba mi się to, ale gafę strzeliłem" :) nigdy tego nie zapomne;)

Zbulwersowany vel Puchate_Jadro to moj znajomy, istnieje naprawde. A tobie Puchacz powiem jak to sie robi jak tak ostanio zrobilem. Bylem w galerii i spodabala mi sie pewna laska, przechodzilem kolo niej trzymajac kubek z kawa i ja szturchnalem wylalem sobie kawe na spodnie i powiedzialem do niej "No i co pani najlepszego zrobilego, to moje nowe spodnie" Laska sie speszyla zaczela goraczkowo szukac chusteczek. A ja do niej zagaduje "Nie musi pani placic za pralnie, jak sie da pani zaprosic do pobliskiej restauracji" Ona sie czerwieni i mowi ze ma chlopaka, ze to nie wypada a ja do niej "Przeciez rozmowa z takim skarbem jak pani nie bedzie niczym zlym wrecz czysta przyjemnoscia" Zgodzila sie i poszla ze mna. Puchacz ty raczej na trzezwo bys tego nie zrobil.[/quote]

oglądasz za dużo bajek ;)

Cytat
Ramonna840
Cytat
zbulwersowany
Przecież nie podejdę do niej i nie zagadam.
Tzn ze to ona ma podejść?

no właśnie, zrób ten pierwszy krok :D

bawienie się włosami... ja tak nie robię, przeważnie się uśmiecham :D

Usmiechnąc sie, raz, drugi, zerkać w jej strone :) Przywitać się przechodząc obok ... zwykle "czesc" a jak dziewczyna odpowie, odwzajemni Twoje gesty ro reszta pojdzie gladko

Cytat
prosiaczek993
dlaczego nie podejdziesz i nie zagadasz ?

własnie. co do bawienia się włosów, ja to robię na codzien bo lubie:P nie zawsze to oznacza podryw:P

LoLo rozbawiłeś mnie, poznałeś nasze sekrety

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy ze mną jest coś nie tak czy muszę coś zmienić?