Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

przerwy w związku ?

09 gru 2012 - 15:32:30

Witam mam do was takie pytanie. a właściwie do dziewczyn które mają chłopaków ale z nimi nie mieszkają. czy wy również macie tak ze nawet jeden dzień przerwy w spotkaniach jest dla was taki ciężki do zniesienia ? jestem ze swoim chłopakiem już półtora roku i zawsze gdy się nie widzimy tak po prostu to bardzo źle to znoszę. jestem fest stęskniona i czuje się jakbym go tydzień nie widziała a przecież jakby nie patrzeć to chore ;/ i nie chodzi mi o przerwy z jakiegoś danego powodu że np on czy ja mamy cos ważnego do zrobienia czy coś tylko takie typu : dzis dzień przerwy. jak wy macie ?

niektóre z was może biorą mnie za idotkę ale powód dlaczego ja tam mam jest oczywisty:
JESTEŚMY PRZYZWYCZJENI DO CODZIENNYCH SPOTKAŃ
a że kobiety przeważnie są bardziej romantyczne i czułe to znoszę to gorzej niż on.
wyjaśnione. dziękuję.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-11 19:27 przez Klaudia95cd.

przerwy w związku ?

09 gru 2012 - 15:35:46

Normalnie to przezywam. Dzień w dzień nie muszę go widzieć. Czasem trzeba mieć czas tylko dla siebie.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

przerwy w związku ?

09 gru 2012 - 15:36:06

tak to chore, świat na chłopie się nie kończy.. znajdź sobie jakieś zajęcie to nie będziesz odczuwała jednodniowej tęsknoty, niektóre mają chłopaków/mężów za granicą i żyją.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-09 15:36 przez klasiula.

przerwy w związku ?

09 gru 2012 - 15:37:36

U mnie to działa w drugą stronę. Ja sobie spokojnie wyobrażam czas bez niego (1-3 dni) mam wtedy czas dla siebie. Problem polega na tym, że on tego nie rozumie.

zweryfikowana
Posty: 2.932
Ostrzeżenia: 1/5

przerwy w związku ?

09 gru 2012 - 15:40:03

Cytat
klasiula
tak to chore, świat na chłopie się nie kończy.. znajdź sobie jakieś zajęcie to nie będziesz odczuwała jednodniowej tęsknoty, niektóre mają chłopaków/mężów za granicą i żyją.

podpisuję się pod tym. widzę po mojej mamie, że czasami źle znosi tęsknotę za tatą kiedy go nie ma w kraju. dziewczyno, otrząśnij się. nie masz jakiś koleżanek, hobby, zainteresowań?

i zmień to "półtorej", bo to aż razi po oczach...

przerwy w związku ?

09 gru 2012 - 15:40:25

Nie. Ja mam też swoje życie.
Twoje życie pewnie opiera się tylko na mężczyźnie. To dobrze, że świata za nim nie widzisz ale w życiu też trzeba mieć inne priorytety. Facet Cie może przecież zawsze zostawić. A co z tobą dalej? .

zweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 2/5

przerwy w związku ?

09 gru 2012 - 15:42:02

a jak daleko mieszkasz od swojego chłopaka? bo Nas np. dzieli ok. 30 km, czyli pół godziny drogi od siebie i widzimy się dwa razy w tygodniu, czasem raz.. On studiuje, wiec wiadomo, że codziennie nie bedziemy sie widywac, zreszta.. dojechac do siebie też trzeba :)

ale trochę Cię rozumiem.. bo jak My się kilka dni nie widzimy to ja tęsknie!! serio! a jestem ze swoim dopiero 6 miesięcy.. chociaż dla niektórych to może te pół roku to mało, jednak dla Mnie to chyba najszczęśliwszy okresz w moim życiu..... ale tęsknie kiedy się nie widzimy kilka dni, a nie dzień
swoje życie też trzeba mieć, ktoś na górze dobrze napisał : facet zawsze może Cię zostawić jak wiadomo.. różnie w życiu bywa :P znajdz sobie jakieś zajęcie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-09 15:44 przez wercia1992.

przerwy w związku ?

09 gru 2012 - 15:42:24

według mnie to Ci minie z biegiem czasu a juz na pweno jak bedziecie ze soba mieszkali i w dalszym życiu, gdy dojda problemy itp... ale jak na razie to norma prawie każda z nas to przerabiała jedne krócej drugie dużej.... ale z biegiem lat i czasu bedziesz potrzebowała czasu tylko dla siebie i ani sie ogladniesz jak nawet nie zauważysz że np. nie ma go dwa dni bo jeste w delegacji czy coś w ten deseń.....pozdrawiam i życzę dużo miłości.......

zweryfikowana
Posty: 1.812
Ostrzeżenia: 1/5

przerwy w związku ?

09 gru 2012 - 15:43:06

Ja mam teraz na odwrót, mieszkamy za sobą od początku , dużo czasu spędzamy razem czasu , nawet zatęsknić nie mam kiedy i już mam dosyć powoli.. zmęczona jestem ;/

przerwy w związku ?

09 gru 2012 - 15:45:30

Widać że nie masz żadnego zajęcia ani nic. Nie masz koleżanek? Jak się nie widzicie to co, cały dzień płaczesz do jego zdjęcia?

przerwy w związku ?

09 gru 2012 - 15:47:00

My widujemy się w weekendy czasem w środku tygodnia w jakis dzień zazwyczaj 2-3 razy w tygodniu czasem się zdaży że z jakiegoś powodu nie widujemy się nawet 2 tygodnie a wypadnie i tak że 4 dni pod rząd jest u mnie chociaż to bardzo rzadko się zdaża, codziennie piszemy smsy więc stały kontakt jest. Nie widujemy się codziennie gdyż jesteśmy z innych miejscowości i ja tam tragedii nie robię ;) dodam że jesteśmy ze sobą ponad 3 lata

przerwy w związku ?

09 gru 2012 - 15:49:48

byłam w wielu związkach, tych poważnych i tych mniej, ale chyba by mnie trafił, gdybym widywała się z kimś codziennie.

przerwy w związku ?

09 gru 2012 - 15:50:21

Mam tak samo jak Ty :) Jestem prawie 2 lata ze swoim i widzimy się praktycznie codziennie, no chyba, ze coś komuś wypadnie, albo się pokłócimy x) to wtedy robimy przerwę 1 dniową, a tak to nawet na 2 godzinki czy 1 godzinkę musimy się widzieć. I nie jest to mój wymysł, ale on ma to samo. W weekendy ma szkołę i mu często mówię, żeby po szkole jechał do domu, że jakoś wytrzymam jeden czy 2 dni bez niego, ale on i tak przyjeżdża choćby na godzinkę, ale jest :) nikt nikogo do niczego nie zmusza, dobrze nam tak.

PS: Koleżanki mam, ale bardziej na telefon, niż na spotkania. A jak już idę na spotkanie ze znajomymi to razem z moim lubym, bo mamy wspólnych znajomych.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-09 15:54 przez maretka.

przerwy w związku ?

09 gru 2012 - 15:59:55

.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-20 19:26 przez kaamciaak.

przerwy w związku ?

09 gru 2012 - 16:07:01

Mam mojego juz ponad rok i nawet jak jest w drugim pokoju,to co jakis czas musimy sie odwiedzic,bo tesknota zżera haha :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak poznać???