Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

30 minut temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dział dla mężczyzn...

14 lip 2009 - 23:02:50

Mam pytanie bardziej do moderatorów i adminów... czy macie może w planach założenie jakiegoś działu męskiego? Czasem tak myślę żeby poszukać cos męskiego lub dodać jakieś ciuszki ale nie wiem gdzie :)

a co wy o tym myślicie dziewczyny?

Dział dla mężczyzn...

14 lip 2009 - 23:05:42

było by SUPER!

Dział dla mężczyzn...

14 lip 2009 - 23:05:43

Występowałam już wcześniej z taką inicjatywą, ale mol oznajmił, że to jest PORTAL DLA KOBIET :] niestety, też mojemu facetowi zalega dużo rzeczy w szafie, a ja chętnie bym się nimi zajęła:D

Dział dla mężczyzn...

14 lip 2009 - 23:14:07

Cytat
wierchomla
Występowałam już wcześniej z taką inicjatywą, ale mol oznajmił, że to jest PORTAL DLA KOBIET :] niestety, też mojemu facetowi zalega dużo rzeczy w szafie, a ja chętnie bym się nimi zajęła:D

u mnie tak samo... ciuszki lezą bo nie wiem gdzie je wstawić...

gorzej z szukaniem...dużo trzeba przejzec alby cos znaleźć...

owszem zgadzam się portal dla kobiet..ale chyba większośc z nas ma juz swoich mężczyzn, a oni mają zbędne ciuszki :)

Dział dla mężczyzn...

14 lip 2009 - 23:17:02

właśnie mój kumpel stwierdził, że fajnie by było gdyby taki MĘSKI DZIAŁ się pojawił :) chłopaki też chcą się wymieniać :D :P

zweryfikowana
Posty: 501
Ostrzeżenia: 1/5

Dział dla mężczyzn...

14 lip 2009 - 23:29:35

jestem jak najbardziej za , sama zakładałam juz taki wątek i w dalszym ciągu popieram ten pomysł
myślę że jeszcze by tu sie przydało parę kategorii , gdzie bez łamania regulaminu mogły byśmy wkładać nasze rzeczy , myślę o mniej więcej takich jak -właśnie ubrania dla panów ,książki i czasopisma ,muzyka i filmy ,dla puszystych( chociaz sama do nich nie należę) -i coś w stylu dom ponieważ na pewno bardzo wiele z was ma takie "pierdółki do domu" i na pewno chciało by je tu sprzedac -wymienic
może troche za dużo sobie wymysliłam , ale skoro administracja mówi że to portal dla kobiet no to myśle sobie , że kobieta = mężczyzna, dom ,dziecko itd , itp

Dział dla mężczyzn...

15 lip 2009 - 10:48:37

Cytat
gloria
jestem jak najbardziej za , sama zakładałam juz taki wątek i w dalszym ciągu popieram ten pomysł
myślę że jeszcze by tu sie przydało parę kategorii , gdzie bez łamania regulaminu mogły byśmy wkładać nasze rzeczy , myślę o mniej więcej takich jak -właśnie ubrania dla panów ,książki i czasopisma ,muzyka i filmy ,dla puszystych( chociaz sama do nich nie należę) -i coś w stylu dom ponieważ na pewno bardzo wiele z was ma takie "pierdółki do domu" i na pewno chciało by je tu sprzedac -wymienic
może troche za dużo sobie wymysliłam , ale skoro administracja mówi że to portal dla kobiet no to myśle sobie , że kobieta = mężczyzna, dom ,dziecko itd , itp

Popieram i czekam na odzew Adminów...

zweryfikowana
Posty: 501
Ostrzeżenia: 1/5

Dział dla mężczyzn...

15 lip 2009 - 11:55:03

czyżby było tak małe zainteresowanie tym tematem?

Dział dla mężczyzn...

15 lip 2009 - 11:59:51

Ja też jestem za ;D

Dział dla mężczyzn...

15 lip 2009 - 11:59:58

ja rowniez popieram, bardzo fajny pomysł ;)))) !

Dział dla mężczyzn...

15 lip 2009 - 12:00:00

nie zrobia,bo " to portal kobiecy" ,były juz dyskusje na ten temat .nie mam nic przeciwko,ale mimo ze czesc jest za to chyba nie da rady ,tak samo jak były watki o powstawnie nowych półek (z ksiazkami itp.) i nie wiem na czym stanęło

Dział dla mężczyzn...

15 lip 2009 - 12:12:48

racja..portal damski... ale procz ciuszkow naszych mamy wiecej rzeczy na wymiankę... :)

Dział dla mężczyzn...

15 lip 2009 - 12:17:25

też zakładałam taki wątek bo ja bym chłopakowi też chętnie coś poszukała a on by dsię powymieniął

Dział dla mężczyzn...

15 lip 2009 - 12:21:00

JA RÓWNIEŻ POPIERAM !!

Mój chłopak bardzo często pyta, czy moglabym wystawic jakas jego rzecz - a ja odmawiam, bo nie ma takiego dzialu ... i nie chce zasmiecac Szafy :/


BARDZOOOOOOOOO PROSZE o DZIAL MESKI ... podpisuje sie pod tym...


hm moze obawiaja, sie, ze zrobi sie balagan...

Dział dla mężczyzn...

15 lip 2009 - 12:23:09

popieram!jestem za

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zażenował mnie...