Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

tabernakula sklep

13 minut temu

zakupy internetowe

38 minut temu

Budowa domu

42 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dział dla mężczyzn...

14 lip 2009 - 23:02:50

Mam pytanie bardziej do moderatorów i adminów... czy macie może w planach założenie jakiegoś działu męskiego? Czasem tak myślę żeby poszukać cos męskiego lub dodać jakieś ciuszki ale nie wiem gdzie :)

a co wy o tym myślicie dziewczyny?

Dział dla mężczyzn...

14 lip 2009 - 23:05:42

było by SUPER!

Dział dla mężczyzn...

14 lip 2009 - 23:05:43

Występowałam już wcześniej z taką inicjatywą, ale mol oznajmił, że to jest PORTAL DLA KOBIET :] niestety, też mojemu facetowi zalega dużo rzeczy w szafie, a ja chętnie bym się nimi zajęła:D

Dział dla mężczyzn...

14 lip 2009 - 23:14:07

Cytat
wierchomla
Występowałam już wcześniej z taką inicjatywą, ale mol oznajmił, że to jest PORTAL DLA KOBIET :] niestety, też mojemu facetowi zalega dużo rzeczy w szafie, a ja chętnie bym się nimi zajęła:D

u mnie tak samo... ciuszki lezą bo nie wiem gdzie je wstawić...

gorzej z szukaniem...dużo trzeba przejzec alby cos znaleźć...

owszem zgadzam się portal dla kobiet..ale chyba większośc z nas ma juz swoich mężczyzn, a oni mają zbędne ciuszki :)

Dział dla mężczyzn...

14 lip 2009 - 23:17:02

właśnie mój kumpel stwierdził, że fajnie by było gdyby taki MĘSKI DZIAŁ się pojawił :) chłopaki też chcą się wymieniać :D :P

zweryfikowana
Posty: 501
Ostrzeżenia: 1/5

Dział dla mężczyzn...

14 lip 2009 - 23:29:35

jestem jak najbardziej za , sama zakładałam juz taki wątek i w dalszym ciągu popieram ten pomysł
myślę że jeszcze by tu sie przydało parę kategorii , gdzie bez łamania regulaminu mogły byśmy wkładać nasze rzeczy , myślę o mniej więcej takich jak -właśnie ubrania dla panów ,książki i czasopisma ,muzyka i filmy ,dla puszystych( chociaz sama do nich nie należę) -i coś w stylu dom ponieważ na pewno bardzo wiele z was ma takie "pierdółki do domu" i na pewno chciało by je tu sprzedac -wymienic
może troche za dużo sobie wymysliłam , ale skoro administracja mówi że to portal dla kobiet no to myśle sobie , że kobieta = mężczyzna, dom ,dziecko itd , itp

Dział dla mężczyzn...

15 lip 2009 - 10:48:37

Cytat
gloria
jestem jak najbardziej za , sama zakładałam juz taki wątek i w dalszym ciągu popieram ten pomysł
myślę że jeszcze by tu sie przydało parę kategorii , gdzie bez łamania regulaminu mogły byśmy wkładać nasze rzeczy , myślę o mniej więcej takich jak -właśnie ubrania dla panów ,książki i czasopisma ,muzyka i filmy ,dla puszystych( chociaz sama do nich nie należę) -i coś w stylu dom ponieważ na pewno bardzo wiele z was ma takie "pierdółki do domu" i na pewno chciało by je tu sprzedac -wymienic
może troche za dużo sobie wymysliłam , ale skoro administracja mówi że to portal dla kobiet no to myśle sobie , że kobieta = mężczyzna, dom ,dziecko itd , itp

Popieram i czekam na odzew Adminów...

zweryfikowana
Posty: 501
Ostrzeżenia: 1/5

Dział dla mężczyzn...

15 lip 2009 - 11:55:03

czyżby było tak małe zainteresowanie tym tematem?

Dział dla mężczyzn...

15 lip 2009 - 11:59:51

Ja też jestem za ;D

Dział dla mężczyzn...

15 lip 2009 - 11:59:58

ja rowniez popieram, bardzo fajny pomysł ;)))) !

Dział dla mężczyzn...

15 lip 2009 - 12:00:00

nie zrobia,bo " to portal kobiecy" ,były juz dyskusje na ten temat .nie mam nic przeciwko,ale mimo ze czesc jest za to chyba nie da rady ,tak samo jak były watki o powstawnie nowych półek (z ksiazkami itp.) i nie wiem na czym stanęło

Dział dla mężczyzn...

15 lip 2009 - 12:12:48

racja..portal damski... ale procz ciuszkow naszych mamy wiecej rzeczy na wymiankę... :)

Dział dla mężczyzn...

15 lip 2009 - 12:17:25

też zakładałam taki wątek bo ja bym chłopakowi też chętnie coś poszukała a on by dsię powymieniął

Dział dla mężczyzn...

15 lip 2009 - 12:21:00

JA RÓWNIEŻ POPIERAM !!

Mój chłopak bardzo często pyta, czy moglabym wystawic jakas jego rzecz - a ja odmawiam, bo nie ma takiego dzialu ... i nie chce zasmiecac Szafy :/


BARDZOOOOOOOOO PROSZE o DZIAL MESKI ... podpisuje sie pod tym...


hm moze obawiaja, sie, ze zrobi sie balagan...

Dział dla mężczyzn...

15 lip 2009 - 12:23:09

popieram!jestem za

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zażenował mnie...