Obecnie rozmawiamy o:

Gdzie nad morze tanio

gorący temat

FARBA A UTLENIACZ

10 minut temu

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czyżby żałował?

14 lip 2009 - 22:55:07

hejka, byc moze byl juz taki watek, ale byc moze rowniez ktoras z was byla w podobnej sytuacji, otoz nie wiem co myslec o pewnym facecie, znamy sie 9 lat, swego czasu spotykalismy sie ze soba, mowiac wprost nawet kochalismy sie, bylo cudownie, on czuły, namietny, jest o 11 lat starszy ode mnie. sprawa jest tego typu, iż pomagalam niedawno jego mamie w pewnej sprawie, z pewnych zdrodel wiem, ze on ma dziewczyne, z ktora mieszka, jego mama jej bardzo nie lubi, natomiast mnie ubustwia skromnie mowiac:P, powiedziala mi to w cztery oczy. z jego ust nie dowiedzialam sie, ze ma kogos, ja od 2 miesiecy jestem mezatka i pierwszy problem dlaczego mi nie powiedzial, ze ma kogos? mamy oboje do siebie sentyment, jego mama chciala abym zostala jej synowa, ale on wybral inaczej, mamy kontakt ze soba, bo oboje sie bardzo lubimy, mozemy pogadac o wszystkim, rozumiemy sie bez slow. zastanawia mnie dlaczego wciaz do mnie pisze smsy, pisze w nich takie rzeczy, ze nadal pamieta nasze chwile, ze pomiedzy nami jest jakas wieź, ja osobiscie nie widze, aby on kochał swoja dziewczyne, nie mysli nawet o slubie, a ma 38 lat, ona w moim wieku 27. strasznie mnie to intryguje dlaczego on mi pisze takie rzeczy, czyzby zalowal, ze mnie nie zdobyl, ze to nie on jest moim mezem? sama nie wiem. ja swojego meza kocham i nie zamienilabym go na nikogo innego, ale rafal jest w mojej pamieci i pewnie zawsze pozostanie, coz mam myslec? byc moze beda osady na jego temat, ze sie bawi mna itd...biore to pod uwage, ale to nie rafał, on mnie nigdy nie skrzywdzil, zawsze staral sie mi pomoc. dziewczyny bylyscie moze kiedys w takiej sytuacji? powiedzcie co mam myslec?

czyżby żałował?

14 lip 2009 - 22:57:09

Byc moze załuje, a moze tez liczy teraz na gorący wakacyjny romansik bez zobowiązań ;-)

czyżby żałował?

14 lip 2009 - 23:01:18

moze poprostu kocha dwie? mysli o tobie i o tamtej?
jezeli uwazasz ze on do takich rzeczy nie jest zdolny... ale jezeli ci pisze takie smsy to powinnas chyba cos z tym zrobic... i badz szczesliwa ze swoim mezem ;*

czyżby żałował?

14 lip 2009 - 23:02:48

zapomnij o Rafale bylo minelo ciesz sie tym ze jestes mezatka pielegnuj to:)

czyżby żałował?

14 lip 2009 - 23:07:32

Cytat
joana_
zapomnij o Rafale bylo minelo ciesz sie tym ze jestes mezatka pielegnuj to:)


dokladnie, skoro on nie moze Ty zapomnij o nim, zajmij sie mezem :)

czyżby żałował?

14 lip 2009 - 23:10:32

no właśnie tu problem, bo rafała niestety nie da sie zapomniec ehhh, a mezem sie zajmuje, co tydzien w weekendy :P:P dzieki dziewczyny za opinie, pozdrawiam goraco

czyżby żałował?

14 lip 2009 - 23:12:28

nie powinno iec to juz znaczenia moim zdaniem skoro jestes po slubie ...
mialam dosc podobna sytuacje ..ale nasze drogi rowniez sie rozeszly i ona bierze 1 sierpnia slub z inna... no cóz takie jest zycie !

czyżby żałował?

14 lip 2009 - 23:24:10

no, ale nasza przeszlosc lubi czasami do nas powracac

czyżby żałował?

14 lip 2009 - 23:27:07

Cytat
kwiatuszek277
no, ale nasza przeszlosc lubi czasami do nas powracac

ja wiem !!naprawde rozumiem to. ja co prawda z tym chlopakiem nie bylam jako ze w związku ale calowalismy sie przy jakis okazjach,on jak mial kiedys inna dziewczyne i siedzieli w pizzeri to dzwonil zebym przyszla,dogadywalismy sie zawsze super i samo spojrzenie mowilo tez duzo za siebie ... jego rodzice bardzo mnie lubieli. on zreszta urodzil sie dzien po mnie hehe. nasze drogi nigdy sie nie zeszly i juz napewno tak ne bedzie,ale mysle czasami o nim i zastanawiam sie jakby to bylo jakbym z nim byla....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dział dla mężczyzn...