Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

transportery taśmowe

17 minut temu

sprawdzony stomatolog

20 minut temu

sklep detailingowy

44 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent dla kolegi

07 gru 2012 - 20:30:18

Hej dziewczyny,

Mam problem.Sytuacja wygląda następująco. Mój kolega z klasy w zeszłym roku powiedział,że bardzo mu się podobam i zapytał czy ma jakiekolwiek szanse u mnie. Było to dla mnie bardzo duże zaskoczenie, ponieważ mam chłopaka od 5 lat o czym wszyscy w klasie wiedzą. Stało się tak, że zaczeliśmy się przyjaźnić. Jego tata jest matematykiem, a mama również nauczycielką. Zaproponowali mi korepetycje z matematyki i polskiego.Znali moją sytuacje rodzinną (nie jest zbyt kolorowa). Na początku się wahałam, ale dałam się przekonać.Dzieki temu nie muszę chodzić do pracy,bo starcza mi. Gdybym nie miała tych korepetycji za darmo musiałabym dodatkowo chodzić do pracy, a jestem w klasie maturalnej. Teraz w ramach świąt chciałabym kupić mu jakiś prezent, ale taki nie zobowiązujący. Dla kolegi. Wiem,że on też będzie miał coś dla mnie.W ramach wdzięcznosci. Macie jakiś pomysł?

Prezent dla kolegi

07 gru 2012 - 20:34:36

wiesz.. zalezy ile sy chcesz wydać. Czy to ma być taki skromny prezent czy chcesz coś bardziej wartościowego kupić.

Prezent dla kolegi

07 gru 2012 - 20:35:34

komplet długopisów parkera, elegancki kalendarz, książkę

Prezent dla kolegi

07 gru 2012 - 20:36:30

100 zł... nie mam pojęcia. Książka to raczej odpada bo nie czyta.
Nad kwotą sie nie zastanawiałam, ale też nie chciałabym robić nie wiadomo jak dużych prezentów żeby się źle nie poczół.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-07 20:38 przez timus1111.

Prezent dla kolegi

07 gru 2012 - 20:38:26

no to może jakiś fajny kubek, z jakimś napisem.

Prezent dla kolegi

07 gru 2012 - 20:50:20

a jeszcze jakieś pomysły macie dziewczyny??? POMOCY.

Prezent dla kolegi

07 gru 2012 - 20:56:41

może coś śmiesznego jeśli ma poczucie humoru :P?

Prezent dla kolegi

07 gru 2012 - 21:01:46

Ciężko stwierdzić .. nie znamy go. Nie jesteście razem więc niektórych rzeczy nie wypada kupić tak mi się wydaje. 100 zł to dośc duzo :) zastanów się jaki on jest i co lubi, jaki ma styl, hobby. Może jakąś koszulke , perfumy, portfel, płyte, ja bym do tego upiekła ciasteczka własnej roboty i ładnie zapakowała :)

Prezent dla kolegi

07 gru 2012 - 21:04:39

własnie myślałam nad koszulką, lubi ubierać się na kolorowo jeśli chodzi o koszulki tyle że nie mogę żadnej znaleść takiej jedynej, wyjątkowej:)

Cytat
Robaczek_14
może coś śmiesznego jeśli ma poczucie humoru :P?

np?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-07 21:05 przez timus1111.

Prezent dla kolegi

07 gru 2012 - 21:08:06

Może jakąś koszulkę i do tego słodycze ..

Prezent dla kolegi

07 gru 2012 - 21:08:18

a wiesz jaki ma rozmiar?:) zebys dobrze trafila :) myślę że coś znajdziesz przejdz się po galerii , albo allegro . Ewentualnie moze jakiś kosmetyk?:)

Prezent dla kolegi

07 gru 2012 - 21:17:36

jeśli chodzi o koszulki to polecam firme stoprocent, daje Ci pewnosc ze nie rozciagnie sie po 1 praniu ani nic sie z nia nie stanie a te koszulki sa na prawde spoko :)

Prezent dla kolegi

07 gru 2012 - 21:44:29

Cytat
timus1111
100 zł... nie mam pojęcia. Książka to raczej odpada bo nie czyta.
Nad kwotą sie nie zastanawiałam, ale też nie chciałabym robić nie wiadomo jak dużych prezentów żeby się źle nie poczół.

Słabe coś te korki z polskiego.

edit Ciężko doradzić, bo nie napisałaś co lubi. Może jakąś grę?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-07 21:50 przez MajkaaaxDxD.

Prezent dla kolegi

03 lis 2021 - 11:46:39

Polecam darować nie cos materialnego a żeby on ten prezent zapamiętał na cale zżycie to może być voucher na strzelnice jak nie miał wcześniej doświadczenia z bronia palna to mu na 100 procent spodoba się .

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

Prezent dla kolegi

01 lip 2022 - 10:31:53

Może wspólne wyjście do restauracji?
Bo zaproszenie na masaż - nie wiem czy to dobry pomysł?
Ale może akurat trafiony będzie?

Polecam przeczytać ciekawy artykuł http://www.przezwlasciciela.pl/jak-sie-przygotowac-i-co-zabrac-na-masaz/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PREZENT DLA CHŁOPAKA