Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

30 minut temu

free spin za rejestracje

godzinę temu

Własny salon fryzjerski?

dzisiaj o 12:18

srebrna biżuteria

dzisiaj o 12:06

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->

Ty Erotomanie

06 gru 2012 - 19:55:38

Witam,potrzebuję opinii, abym uświadomiła sobie, czy to ze mną jest cos nie tak.
Do sedna. Jesteśmy z moim facetem ok. 2,5 roku - 3 lata. Ciężko określić mi datę, bo po prostu zaczęliśmy się spotykać i tak się potoczyło.
Ostatnio pokłóciliśmy się o głupią sprawę, ale nie spodziewałam się takiego obrotu sytuacji i tego, co usłyszę. Rozmawialiśmy przez telefon i zaczął mi narzekać, że chciał wejść w jakiś link z filmikiem na fb, tam trzeba było podać nr, aby wpisać kod aktywacji. Zrobił tak, dostał sms, ale wiązało się to z codziennym otrzymywaniem płatnych smsów. Powiedziałam, że tyle razy już mu tłumaczyłam, że te filmiki właśnie od takiego naciągania są, po czym weszłam na jego profil i okazuje się, że zainteresował go i chciał obejrzeć filmik o tytule: wpadka podczas wczorajszego striptizu!!! i obok było zdjęcie nagiej dziewczyny.
Zdenerwowałam się, powiedziałam, że nie chcę z nim gadać i rozłączyłam się.
Doszło do wymiany sms, gdzie napisałam mu, że jest zboczeńcem i erotomanem. Uraziłam go, wiem. Poniosło mnie (chora zazdrość).

ale jak stwierdził, nie możemy być razem, bo ja do tego dążyłam i właśnie na tym mi zależało.
No i jak stwierdził, to jest normalne, że chciał obejrzeć ten filmik, a nienormalne było moje zachowanie, bo cyt. nikt normalny, by się tak nie zachował i nie miałby pretensji.
Przepraszam, ale uświadomcie mnie, czy naprawdę zachowałam się aż strasznie głupio?

Ty Erotomanie

06 gru 2012 - 19:58:38

tak

Ty Erotomanie

06 gru 2012 - 19:59:55

Tak zachowałaś się głupio, to tylko filmik na głupim fejsie... Matko Boska, co ten portal robi z związkami ;O

Ty Erotomanie

06 gru 2012 - 20:00:48

tak

Ty Erotomanie

06 gru 2012 - 20:00:53

jest taki artykuł- facebook niszczy związki. Myślałam , że to głupota i nigdy to się nie zdarży , a jednak ;D

Ty Erotomanie

06 gru 2012 - 20:01:18

no, ale gdyby to nie był filmik z laską z cyckami na wierzchu, to bym się nie wkurzyła:)

Ty Erotomanie

06 gru 2012 - 20:01:31

tak

Ty Erotomanie

06 gru 2012 - 20:01:38

co najmniej dziwnie i tyle.

Ty Erotomanie

06 gru 2012 - 20:01:52

Tak. Zachowałaś się jak gówniara 14 letnia.

Ty Erotomanie

06 gru 2012 - 20:02:27

No nie przesadzajmy,przeciez chłopak chciał zobaczyć tylko jakiś głupi filmik. Przy tym tytuł sugeruje,że to coś śmiesznego. Myślę,ze przesadziłas. Ale on po tym z tobą zerwał? Bo ja tak to zrozumiałam. Jesli tak to jego zachowanie też jest chore.

Ty Erotomanie

06 gru 2012 - 20:03:03

<facepalm> dziecinada i jeszcze raz <facepalm>

Ty Erotomanie

06 gru 2012 - 20:03:11

Sama czasami mam ochote ogladnac te filmiki, bo spodziewam sie, ze to cos smiesznego XDDDD
Więc: tak.

Ty Erotomanie

06 gru 2012 - 20:03:23

sadzisz ze to tylko te jeden filmik?faceci ogladaja takie rzeczy od zarania dziejów,wszyscy...
bez wyjatku..
a jesli jakis mówi,że nie to kłamie
albo jest gejem

Ty Erotomanie

06 gru 2012 - 20:03:54

Cytat
alpina
Tak. Zachowałaś się jak gówniara 14 letnia.


popieram....

zweryfikowana
Posty: 2.932
Ostrzeżenia: 1/5

Ty Erotomanie

06 gru 2012 - 20:04:14

tak. facet był ciekawy, to wszystko. zresztą jak każdy musi sobie popatrzeć od czasu do czasu na gołe, obce baby.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ględzenie