Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Nie moge sie zakochac!

07 gru 2012 - 10:09:14

Myślę, mimo wszystkich Twoich wypowiedzi, że potrafisz kochać, tylko sam przed sobą się do tego nie przyznajesz.

Nie moge sie zakochac!

07 gru 2012 - 10:13:04

a czy ty aby napewno nie mozesz sie zakochac w kobiecie??? :) moze problem tkwi gdzie indziej,,,



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-07 10:13 przez julka71.

zweryfikowana
Posty: 4.735
Ostrzeżenia: 1/5

Nie moge sie zakochac!

07 gru 2012 - 10:17:52

Miłość nie istnieje.

Nie moge sie zakochac!

07 gru 2012 - 10:21:39

Nie wypowiadalam sie w tym watku bo domyslilam sie ze to prowokacja ,pamietam twoj post o sukienkach , butach itp.Jednak mysle ze gdyby nie takie watki to szafa byla by nudna.Dziewczyny maja o czym pisac , bulwersowac sie a ja zawsze obserwuje ile jest naiwnych , ufnych dziewczyn i sie zastanawiam jak one radza sobie w zyciu z ta naiwnoscia.

Nie moge sie zakochac!

07 gru 2012 - 10:25:05

Przeczytałam Twoją wypowiedź i aż chce się pisac!
Miłośc istnieje!!! Ludzie, jestem zakochana, oczy mi się śmieją teraz właśnie, gdy patrzę w monitor i to piszę!:D
Wiem, że mój chłopak będzie w domu za 5 godzin i zje obiad, który mu przygotuję. Po czym nawet jak to będzie zabarwiona woda, powie że był pyszny i to przefajne z mojej strony, że się starałam:D

Nie bądźcie pesymistami, na każdego w życiu przyjdzie pora, wcześniej czy później i tak Was dopadnie, bo życie bez miłości jest smutne i bezsensowne;)
Pozdrawiam:)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Nie moge sie zakochac!

07 gru 2012 - 10:34:20

Cytat
LatoNaKombajnie
Miłość nie istnieje.

Mylisz się bardzo.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-07 10:37 przez malmie.

Nie moge sie zakochac!

07 gru 2012 - 10:37:24

Lolo Ty się zakochać nie możesz?, a już tylu tu miłość wyznawałeś.

Co do miłości istnieje jak najbardziej i pojawia się w najmniej spodziewanym momencie.

niezweryfikowana
Posty: 478
Ostrzeżenia: 1/5

Nie moge sie zakochac!

07 gru 2012 - 11:01:37

Kiedyś miłość sama przyjdzie nie szuka się jej na siłę:) pozdrawiam

Nie moge sie zakochac!

07 gru 2012 - 11:40:49

Cytat
mila1171
skoro nie czułeś tego czegoś a mowileś że kochasz to kłamałeś

Co za odkrycie.

Tego czy się kiedys zakochasz nie wie nikt. Ale uważam,ze powinieneś być szczery wobec przyszłej partnerki tak by wiedziała co was łączy.

zweryfikowana
Posty: 4.735
Ostrzeżenia: 1/5

Nie moge sie zakochac!

07 gru 2012 - 11:44:58

Cytat
malmie
Mylisz się bardzo.

To Twoja opinia. Ja uważam, że jesteśmy w stanie pokochać każdego, do którego jesteśmy przywiązani. A przywiązać można się nawet do największego wroga. Gdyby kazano mi zamieszkać z kimś kogo nie lubię, to podejrzewam że po kilku latach żyć bym bez tej osoby nie mogła. Tak samo jak uprowadzone osoby są przywiązane do swojego oprawcy. Dlatego dla mnie miłość to przyzwyczajenie. A motylki i cała chemia to nie miłość.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Nie moge sie zakochac!

07 gru 2012 - 12:00:51

Cytat
LatoNaKombajnie
Cytat
malmie
Mylisz się bardzo.

To Twoja opinia. Ja uważam, że jesteśmy w stanie pokochać każdego, do którego jesteśmy przywiązani. A przywiązać można się nawet do największego wroga. Gdyby kazano mi zamieszkać z kimś kogo nie lubię, to podejrzewam że po kilku latach żyć bym bez tej osoby nie mogła. Tak samo jak uprowadzone osoby są przywiązane do swojego oprawcy. Dlatego dla mnie miłość to przyzwyczajenie. A motylki i cała chemia to nie miłość.

Mylisz, sie bardziej niż myślałam, miłość to nie przyzwyczajenie, ani tym bardziej motylki i chemia, ani diabeł rogaty, ani kwiaty i takie tam.

Nie moge sie zakochac!

07 gru 2012 - 12:06:51

Twoje wyzanie jest żałosne.....

zweryfikowana
Posty: 4.735
Ostrzeżenia: 1/5

Nie moge sie zakochac!

07 gru 2012 - 13:07:12

Cytat
malmie
Mylisz, sie bardziej niż myślałam, miłość to nie przyzwyczajenie, ani tym bardziej motylki i chemia, ani diabeł rogaty, ani kwiaty i takie tam.

Nie, nie mylę się. To jest moja opinia. Ty masz swoją. Tyle.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Nie moge sie zakochac!

07 gru 2012 - 13:14:01

Cytat
LatoNaKombajnie
Cytat
malmie
Mylisz, sie bardziej niż myślałam, miłość to nie przyzwyczajenie, ani tym bardziej motylki i chemia, ani diabeł rogaty, ani kwiaty i takie tam.

Nie, nie mylę się. To jest moja opinia. Ty masz swoją. Tyle.

Ja się nie mylę. Cóż opinia opinii nierówna i tyle.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-07 13:14 przez malmie.

Nie moge sie zakochac!

07 gru 2012 - 13:25:33

A ja mam ta milosc :))) i do tego pierwsza od ponad 10 lat (1-wszy maja pamietam jak dzis), zwykla ironia losu !!! i to jest milosc bo przetrwala rozlake, klamstwa, przeciwnosci losu , pseudo-zyczliwosc innych. kazdym problemom stawiamy czola razem , pijemy w smutku razem, i kladziemy lage na gadanie innych tez razem :P
Nigdy nie mow KOCHAM CIE jesli nie czujesz nic, bo tylko zranisz kobiete, ktora Ci ufa...!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mój facet i jego była