Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Miłość :(

13 lip 2009 - 10:00:04

wszyscy piszą, jakby to była jakaś gra a moze tak a może tak zrób a tak naprawdę teraz ty juz nic nie mozesz zrobić, wiem że sobie bez niego życia nie wyobrażasz, ale jeśli on juz podjął decyzję to nie będzie go obchodziło czy ty poczekasz kilka dni i dopiero potem się odezwiesz czy coś innego. dlatego pogadaj z nim jeszcze raz to Ty wyczujesz jak jest i nikt inny tego za ciebie nie będzie umiał zrobic

Miłość :(

13 lip 2009 - 10:01:40

Cytat
citronka
on powiedział że zrywa (i to jeszcze na gg -_-)./
Co za tupet... Nie miał odwagi spojrzeć Ci w oczy? Daj sobie z nim spokój, skoro nie potrafi "złapać się za jaja" i powiedzieć Ci to w twarz..

Miłość :(

13 lip 2009 - 10:02:30

Cytat
citronka
Może macie racje żeby narazie go olac...(??)...ale boje sie że jak to oleje to bedzie jeszcze gorzej :(

skoro nie ma 3 osoby,a miedzy wami jest ( obustronne) uczucie,to to,ze odpoczniecie sobie troche i kazdy przemysli ,to nie powinien sie zwiazke przez to rozpasc.chyba ze jest jakis powod,dlaczego on nagle tak sie odkochał.zalecam szczera rozmowe ,bo nic innego sie nie da doradzic

Miłość :(

13 lip 2009 - 10:02:42

Cytat
gossip_girl89
wszyscy piszą, jakby to była jakaś gra a moze tak a może tak zrób a tak naprawdę teraz ty juz nic nie mozesz zrobić, wiem że sobie bez niego życia nie wyobrażasz, ale jeśli on juz podjął decyzję to nie będzie go obchodziło czy ty poczekasz kilka dni i dopiero potem się odezwiesz czy coś innego. dlatego pogadaj z nim jeszcze raz to Ty wyczujesz jak jest i nikt inny tego za ciebie nie będzie umiał zrobic
Tak masz rację ale może któraś z dziewczyn była w podobnej sytuacji i potrafi teraz doradzić i pocieszyć troszkę. Nakierować mniej więcej.

Z jego rodzicami mam w miare kontakt ale to są bardzo dziwni ludzie -_-...

Miłość :(

13 lip 2009 - 10:04:00

Cytat
kati28
Cytat
citronka
Może macie racje żeby narazie go olac...(??)...ale boje sie że jak to oleje to bedzie jeszcze gorzej :(

skoro nie ma 3 osoby,a miedzy wami jest ( obustronne) uczucie,to to,ze odpoczniecie sobie troche i kazdy przemysli ,to nie powinien sie zwiazke przez to rozpasc.chyba ze jest jakis powod,dlaczego on nagle tak sie odkochał.zalecam szczera rozmowe ,bo nic innego sie nie da doradzic
Fakt tylko to taki typ faceta że jak zaczynam powaznie rozmawiac to on ucieka od tego. karze przestac i mowi zebym go nie meczyla rozmowa ;/....

Miłość :(

13 lip 2009 - 10:04:58

Cytat
kashmir082
Cytat
citronka
on powiedział że zrywa (i to jeszcze na gg -_-)./
Co za tupet... Nie miał odwagi spojrzeć Ci w oczy? Daj sobie z nim spokój, skoro nie potrafi "złapać się za jaja" i powiedzieć Ci to w twarz..
wiem to totalny dupek;p..ktorego kocham -_-... ale poraz pierwszy cos takiego na gg zrobil...

Miłość :(

13 lip 2009 - 10:05:39

Cytat
kati28
Cytat
citronka
Może macie racje żeby narazie go olac...(??)...ale boje sie że jak to oleje to bedzie jeszcze gorzej :(

skoro nie ma 3 osoby,a miedzy wami jest ( obustronne) uczucie,to to,ze odpoczniecie sobie troche i kazdy przemysli ,to nie powinien sie zwiazke przez to rozpasc.chyba ze jest jakis powod,dlaczego on nagle tak sie odkochał.zalecam szczera rozmowe ,bo nic innego sie nie da doradzic
nie mam czystej pewności że z jego strony jest też uczucie ale wnioskuje że to jest niemożliwe że nagle nic nie czuje itd.

Miłość :(

13 lip 2009 - 10:10:17

ja byłam w podobnej sytuacji a wszystko dlatego, że za mocno go trzymałam przy sobie, nie chodził z kolegami ani takie tam, to się znudził w końcu, ale jak poszalał to wrócił, ale niewiadomo co ty będziesz czuła za np 2 miesiące czy będziesz chciała z nim być czy co. My nadal jestesmy razem już 2 lata i nauczyliśmy sie wiele, że trzeba w związku równowagi, nie można ciągle razem, bo kogos moze to zmęczyć, poza tym hmm mój facet mi wtedy powiedział, że on nie myślała na poczatku w tak długiej perspektywie czasowej, czyli po prostu był niedojrzały;p;p ale mu się zmieniło mam nadzieje hehe . Może o to chodzi u Ciebie.

Miłość :(

13 lip 2009 - 10:12:07

Cytat
gossip_girl89
ja byłam w podobnej sytuacji a wszystko dlatego, że za mocno go trzymałam przy sobie, nie chodził z kolegami ani takie tam, to się znudził w końcu, ale jak poszalał to wrócił, ale niewiadomo co ty będziesz czuła za np 2 miesiące czy będziesz chciała z nim być czy co. My nadal jestesmy razem już 2 lata i nauczyliśmy sie wiele, że trzeba w związku równowagi, nie można ciągle razem, bo kogos moze to zmęczyć, poza tym hmm mój facet mi wtedy powiedział, że on nie myślała na poczatku w tak długiej perspektywie czasowej, czyli po prostu był niedojrzały;p;p ale mu się zmieniło mam nadzieje hehe . Może o to chodzi u Ciebie.
Może...chociaż mówiłam mu że zmieniłam poglądy przez to wszystko i teraz na pewno miał by wiecej luzu tylko musial by mi pokazać że mogę mu ufać bezgranicznie. ;)

Miłość :(

13 lip 2009 - 10:15:36

ja też mówiłam, ale to nic nie dało on chciał swobody a zobaczył dopiero, że czegos brakuje jak miał to czego mu brakowało bedac ze mną teraz ma i mnie i koegó i jest git;p;d prawie;p bo mnie to troche nie pasi ale coż miłość to kompromisy ciągłe;p;d

Miłość :(

13 lip 2009 - 10:16:10

ee, chyba ciężko żeby tak nagle przestał Cię kochać; pewnie coś ukrywa.

Miłość :(

13 lip 2009 - 10:16:21

Nie wiem czy to byłoby dobre rozwiązanie, ale ja dałabym mu trochę czasu na przemyślenie. Nie odzywałabym się, nie pisała sms-ów, nie okazywała zainteresowania. Byłoby mi strasznie ciężko ale faceci naprawdę nie lubia jak dziewczyny są tak nachalne. Pozwól mu o Ciebie zawalczyc. Nie chodzi o to że nie masz odbierac telefonów od niego, odpisywac na sms-y itp ale dac mu trochę czasu.

Miłość :(

13 lip 2009 - 10:17:07

Cytat
citronka
Cytat
kati28
Cytat
citronka
Może macie racje żeby narazie go olac...(??)...ale boje sie że jak to oleje to bedzie jeszcze gorzej :(

skoro nie ma 3 osoby,a miedzy wami jest ( obustronne) uczucie,to to,ze odpoczniecie sobie troche i kazdy przemysli ,to nie powinien sie zwiazke przez to rozpasc.chyba ze jest jakis powod,dlaczego on nagle tak sie odkochał.zalecam szczera rozmowe ,bo nic innego sie nie da doradzic
Fakt tylko to taki typ faceta że jak zaczynam powaznie rozmawiac to on ucieka od tego. karze przestac i mowi zebym go nie meczyla rozmowa ;/....

słuchaj czasem nie chcemy widziec tego,jak jest. miłosc jest slepa .skoro on nie chce z toba rozmiawiac powaznie,to ile jest dla niego ten zwiazek wart ? nawet na to sie wysilic nie moze,zeby ci powiedziec wprost ( żałosny jest moim zdaniem)

Miłość :(

13 lip 2009 - 10:19:04

Cytat
kati28
Cytat
citronka
Cytat
kati28
Cytat
citronka
Może macie racje żeby narazie go olac...(??)...ale boje sie że jak to oleje to bedzie jeszcze gorzej :(

skoro nie ma 3 osoby,a miedzy wami jest ( obustronne) uczucie,to to,ze odpoczniecie sobie troche i kazdy przemysli ,to nie powinien sie zwiazke przez to rozpasc.chyba ze jest jakis powod,dlaczego on nagle tak sie odkochał.zalecam szczera rozmowe ,bo nic innego sie nie da doradzic
Fakt tylko to taki typ faceta że jak zaczynam powaznie rozmawiac to on ucieka od tego. karze przestac i mowi zebym go nie meczyla rozmowa ;/....

słuchaj czasem nie chcemy widziec tego,jak jest. miłosc jest slepa .skoro on nie chce z toba rozmiawiac powaznie,to ile jest dla niego ten zwiazek wart ? nawet na to sie wysilic nie moze,zeby ci powiedziec wprost ( żałosny jest moim zdaniem)
Tak wiem, hmm dla niego to jest wydaje mi sie ze za ciezkie i wie ze mnie skrzywdzil i nie ma nic na swoja obrone i wie ze go moge zagiac pod kazdym wzgledem. Rozmawial ze mna moze z 2 razy ale tez nic nie wywnioskowalam.

Miłość :(

13 lip 2009 - 10:20:15

Cytat
ciapstick
I co do tego, że nagle nic nie czuje, to się wydaje. On przestawał już czuć podczas tych kłótni i oddalania. Weź to pod uwagę. Tego się nie widzi, bo facet też nie zawsze daje po sobie poznać, bo on próbuje ratować właśnie w taki sposób. Samej mi tak powiedział jeden taki właśnie,.[/quote
nie...watpie jeszcze byly bardzo dobre i fajne chwile podczas tego zlego czasu ktore wychodzily z jego inicjatywy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Torebka