Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Pogrzeb

19 minut temu

free spin za rejestracje

godzinę temu

srebrna biżuteria

dzisiaj o 12:06

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

którego wybrać ?

17 lis 2012 - 10:19:48

Hej dziewczyny :)
Zwracam się do was z prośbą o pomoc. Byłam z chłopakiem 2.5 roku i wszystko było super, od jakiegoś czasu zaczęliśmy się ciągle kłócić, aż w końcu doszło do tego, że spotykaliśmy się raz na dwa tygodnie. Brakowało nam tematów do rozmów itp. To trwało prawie 3 miesiące. Dwa tygodnie temu rozmawialiśmy o tym i doszliśmy do wniosku, że to co nas łączy to już nie jest związek. Postanowiliśmy się rozstać, przemyśleć pewne rzeczy. Obydwoje tęsknimy, ale się do tego nie przyznamy. K. jest bardzo zazdrosny o mojego przyjaciela, który się we mnie podkochiwał. W styczniu mam studniówkę i wstępnie ustaliłam z K. ,że idziemy na nią razem, ale dostałam też zaproszenie od przyjaciela. Wczoraj powiedziałam K., że z nim nie idę. O nic nie pytał, nie szukał powodu, nie próbował walczyć... Nic. Wiem, że jeśli chodzi o zabawę to będę lepiej się bawić z przyjacielem, ale wciąż będę myślała o ukochanym. Dodam, ze wszyscy troje chodzimy do jednej szkoły, tylko K. do innej klasy. Przyjaciółki radzą mi, żebym poszła się wyszaleć z przyjacielem i olać byłego bo na mnie nie zasługuje. Sama nie wiem co robić


<moderacja> Proszę zamieszczać wątki w odpowiednich kategoriach...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-18 01:59 przez moderator.

którego wybrać ?

18 lis 2012 - 10:01:21

Zlałaś chłopaka dla "przyjaciela" i dziwisz się, że sobie odpuścił?

Wybacz, ale gdybyś tak kochała swojego byłego to wolałabyś się średnio bawić z nim (żeby móc może zacząć znowu coś nowego) niż dobrze z "przyjacielem". Takie moje zdanie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-18 10:02 przez roorek.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

którego wybrać ?

18 lis 2012 - 10:08:34

skoro nie kochasz swojego byłego, to spoko. Nie rozumiem, jak możesz nazywać go "ukochanym" skoro zwyczajnie go zlałaś, dla kumpla.
Ja na jego miejscu też bym już odpuściła, bo nie warto marnować nerwy na kogoś takiego.

którego wybrać ?

18 lis 2012 - 10:12:12

Cytat
klasiula
skoro nie kochasz swojego byłego, to spoko. Nie rozumiem, jak możesz nazywać go "ukochanym" skoro zwyczajnie go zlałaś, dla kumpla.
Ja na jego miejscu też bym już odpuściła, bo nie warto marnować nerwy na kogoś takiego.

Też nie potrafię tego zrozumieć.

którego wybrać ?

18 lis 2012 - 10:14:46

Dziewczyny mają racje, olałaś chłopaka (którego niby tak kochasz) dla przyjaciela i po to żeby się zabawić. Pomyśl jak będziesz się czuła jak on na swoją studniówkę pójdzie nie z Tobą, a z koleżanką.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

którego wybrać ?

18 lis 2012 - 10:26:09

zresztą już nie ma co się zastanawiać, już wybrałaś. Wątpię, żeby twój były przyjął już jakąkolwiek propozycje z twojej strony, bo zwyczajnie poczuł się zdradzony.

którego wybrać ?

18 lis 2012 - 10:27:15

Zdradzony to mało powiedziane. Zostawiła go dla kolesia, o którego się obawiał. To musi strasznie boleć.

którego wybrać ?

18 lis 2012 - 10:54:35

daj już sobie z tym spokój, dziewczyny mają rację, zraniłaś go,
jeśli Ci zależy na byłym to możesz spróbować jeszcze sytuację naprawić i pogadać z jednym i drugim, ale nie licz, że były uradowany rzuci Ci się do stóp,

a jeśli sądzisz, że to nie ma sensu to zostaw go w spokoju, bo mimo tego, że się między Wami popsuło na pewno cierpi, a to, jak się zachowałaś sprawiło mu dosyć bólu...

którego wybrać ?

18 lis 2012 - 11:01:44

Moje zdanie w tej sprawie jest takie, że brak podjęcia walki przez Twojego ''ukochanego'' jest zrozumiałe, bo jak walczyc o coś co ktoś z góry przekreślił...a właśnie to zrobiłaś rozbijając myśli pomiędzy dwóch facetów.


Poza tym sam tytuł watka-''którego wybrać?'' świadczy o tym, że nazywanie Twojego chłopaka ''ukochanym'' nie jest chyba odpowiednią formą...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-18 11:06 przez ZAZULA.

którego wybrać ?

18 lis 2012 - 18:50:26

Okazałaś się świnią.Tyle powiem.
Ty na niego nie zasługiwałaś,a nie on na Ciebie!

którego wybrać ?

18 lis 2012 - 18:52:32

Do studniowki jeszcze troche czasu. Zbilansuj swoje uczucia do bylego i wyszalej sie troche. To studniowka, a nie stypa, to juz nawet obowiazek dobrze sie bawic ;-)

którego wybrać ?

18 lis 2012 - 18:58:10

Dla mnie Twój wybór jest oczywisty. Zawsze wybrałabym przyjaciela czy przyjaciółkę. A nie idzie się na taką imprezę, zeby średnio się bawić i przejmować swoim towarzyszem, tylko po to, by dobrze bawić się razem z nim.
Tym bardziej, że wam się nie układało.

którego wybrać ?

18 lis 2012 - 20:10:46

Czy ktoś poza mną był na studniówce? Impreza jak każda większa, tyle tylko, że z nauczycielami i polonezem do odtańczenia ;)

którego wybrać ?

18 lis 2012 - 20:19:23

dziecinada...

jakby moj chlopak wolal pojsc na studniowke z przyjaciolka a nie ze mna, to nawet, zeby mnie pozniej blagal na kolanach i szantazowal samobojstwem to nie zgodzilabym sie z nim pojsc.

twoj 'ukochany' ma cie juz gdzies moim zdaniem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

On i jego dziewczyna.