Obecnie rozmawiamy o:

SPORT

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

29 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

46 minut temu

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 22:24

kredyt

wczoraj o 18:12

Budowa domu

wczoraj o 17:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Maly apel polityczny

05 lis 2012 - 09:42:58

Cytat
lolo88
Anastazjo zapomnialem ze kobiety nie lubia babrac sie w politycznym blocie , zostawiacie to nam mezczyznom. ALe pamietajcie ze nie glosujac na nikogo, olewajac wyboru swiadomie przyczyniacie sie do wyboru tych ktorzy rzadza nami.
a co Ty człowieku myslisz? że napisałeś do mało wiedzących bab, które na niczym się nie znają i mają zostawić wszystko wszechwiedzącym mężczyznom?
Dziwne - piszesz żeby głosować na partię Korwina Mikke, który za debili ma niepełnosprawnych,wszelkie seksualne odchylenia traktuje jak coś co nalezy niszczyć, a za chwilę piszesz, że można zagłosować na Palikota, który ma największy procent niepełnosprawnych w swojej partii, a do tego transseksualnego przedstawiciela?
Co Ty - rozdwojenie jaźni ? schizofrenię masz? ewidentnie widac, że na polityce się nie znasz albo nie masz własnych poglądów jasno sprecyzowanych prosząc o głosy dla tak przeciwstawnych dla siebie partii...

niezweryfikowana
Posty: 867
Ostrzeżenia: 1/5

Maly apel polityczny

05 lis 2012 - 09:43:07

Cytat
bizuteria2
Cytat
coccaine
Ja dopisze siebie na liście.

była kiedyś taka akcja, w Niemczach? nie pamiętam, kandydatka nie mogła być dopisana i zachęcała ludzi do dopisywania jej właśnie i sukces ;>

Haha to jak będą nadchodziły wybory to Wam podam co trzeba i do dzieła :D hahaha

Maly apel polityczny

05 lis 2012 - 09:46:08

pfff ani korwin ani palikot, oby dwa maja w glowie siano zamiast mozgu,

Maly apel polityczny

05 lis 2012 - 09:47:36

ja tam zagłosuje na Ruch Palikota, nic się nie zmieni w państwie, ale będzie można bez przypału zajarać trawę i łatwiej będzie to wszystko znieść :)

Maly apel polityczny

05 lis 2012 - 13:48:58

A kim Ty jesteś Lolo, żeby "nakazywać" nam czy komukolwiek innemu głosowanie na jednego czy drugiego debila?

Maly apel polityczny

05 lis 2012 - 13:55:02

akurat masz tu sporo racji ja głosuje na partie Korwina też mi się wydaje że to najwłaściwszy wybór...a takie tematy tez wato poruszać ...wydaje mi się że kobiety interesują się wszystkim tylko nie polityką;/ a później walka o parytety;/

Cytat
kranka
Cytat
lolo88
Anastazjo zapomnialem ze kobiety nie lubia babrac sie w politycznym blocie , zostawiacie to nam mezczyznom. ALe pamietajcie ze nie glosujac na nikogo, olewajac wyboru swiadomie przyczyniacie sie do wyboru tych ktorzy rzadza nami.
a co Ty człowieku myslisz? że napisałeś do mało wiedzących bab, które na niczym się nie znają i mają zostawić wszystko wszechwiedzącym mężczyznom?
Dziwne - piszesz żeby głosować na partię Korwina Mikke, który za debili ma niepełnosprawnych,wszelkie seksualne odchylenia traktuje jak coś co nalezy niszczyć, a za chwilę piszesz, że można zagłosować na Palikota, który ma największy procent niepełnosprawnych w swojej partii, a do tego transseksualnego przedstawiciela?
Co Ty - rozdwojenie jaźni ? schizofrenię masz? ewidentnie widac, że na polityce się nie znasz albo nie masz własnych poglądów jasno sprecyzowanych prosząc o głosy dla tak przeciwstawnych dla siebie partii...

Korwin jest tylko twarzą partii i oczywiście masz racje że staruszkowi odbiło;) ale prawda jest taka że On jest taką "maskotką" KNP to inni ludzie..do prowadzenia partii zawsze potrzebny jest ktoś charakterystyczny



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-05 13:58 przez Ruth_.

Maly apel polityczny

05 lis 2012 - 13:58:35

A może warto dyskutować bez narzucania komuś swoich wizji i przekonań?

Maly apel polityczny

05 lis 2012 - 14:02:55

lolo, nudny się robisz.

zweryfikowana
Posty: 4.735
Ostrzeżenia: 1/5

Maly apel polityczny

05 lis 2012 - 14:04:12

Nie zagłosuję na Mikke, który jest faszystą ani na Palikota, który jedzie na fejmie po cudnych wywodach o trawie.

Maly apel polityczny

05 lis 2012 - 14:08:36

Jak dlugo mozna wierzyc w nierealne, zycie i byt poprawia sie tym "wybranym" ,nie ufam ludziom ktorzy zmieniaja zdanie wraz ze zmiana kierunku wiatru, bajki sa dla dzieci, jak sam czlowiek nie zadba o wlasna przyszlosc, to zaden "polityk ani partia" mu w tym nie pomoga ,tyle w temacie.

Maly apel polityczny

05 lis 2012 - 14:12:32

Ja pójdę na wybory i jeśli będą te same partie, które obecnie siedzą na tyłku i nic nie robią, to na karcie wyborczej narysuję penisa z włosami na jądrach.

Maly apel polityczny

05 lis 2012 - 14:16:13

Cytat
kiciek1985
Ja pójdę na wybory i jeśli będą te same partie, które obecnie siedzą na tyłku i nic nie robią, to na karcie wyborczej narysuję penisa z włosami na jądrach.
Jak zwykle... sensownie i dowcipnie! Brawo Kiciek! I to w Tobie lubię!

Maly apel polityczny

05 lis 2012 - 14:19:01

lolo88

21 grudnia koniec świata

Maly apel polityczny

05 lis 2012 - 14:34:11

Cytat
iwonas45
Cytat
kiciek1985
Ja pójdę na wybory i jeśli będą te same partie, które obecnie siedzą na tyłku i nic nie robią, to na karcie wyborczej narysuję penisa z włosami na jądrach.
Jak zwykle... sensownie i dowcipnie! Brawo Kiciek! I to w Tobie lubię!

Gracias senorita :)

Zapomniałam napisać co myślę o Mikke...<myśli>...jednak nie będę pisać, bo za wulgaryzmy sa ostrzeżenia a dla takiego pacana nie warto.

Maly apel polityczny

05 lis 2012 - 16:14:47

Cytat
Ruth_
akurat masz tu sporo racji ja głosuje na partie Korwina też mi się wydaje że to najwłaściwszy wybór...a takie tematy tez wato poruszać ...wydaje mi się że kobiety interesują się wszystkim tylko nie polityką;/ a później walka o parytety;/
Cytat
kranka
Cytat
lolo88
Anastazjo zapomnialem ze kobiety nie lubia babrac sie w politycznym blocie , zostawiacie to nam mezczyznom. ALe pamietajcie ze nie glosujac na nikogo, olewajac wyboru swiadomie przyczyniacie sie do wyboru tych ktorzy rzadza nami.
a co Ty człowieku myslisz? że napisałeś do mało wiedzących bab, które na niczym się nie znają i mają zostawić wszystko wszechwiedzącym mężczyznom?
Dziwne - piszesz żeby głosować na partię Korwina Mikke, który za debili ma niepełnosprawnych,wszelkie seksualne odchylenia traktuje jak coś co nalezy niszczyć, a za chwilę piszesz, że można zagłosować na Palikota, który ma największy procent niepełnosprawnych w swojej partii, a do tego transseksualnego przedstawiciela?
Co Ty - rozdwojenie jaźni ? schizofrenię masz? ewidentnie widac, że na polityce się nie znasz albo nie masz własnych poglądów jasno sprecyzowanych prosząc o głosy dla tak przeciwstawnych dla siebie partii...

Korwin jest tylko twarzą partii i oczywiście masz racje że staruszkowi odbiło;) ale prawda jest taka że On jest taką "maskotką" KNP to inni ludzie..do prowadzenia partii zawsze potrzebny jest ktoś charakterystyczny
Drażni mnie takie stereotypowe myślenie... Oczywiście każdy ma prawo do swoich przekonań politycznych - nie bronie tego. Nie lubię jednak sugerowania i nawoływania, zwłaszcza jeśli myśli się w seksistwowski sposób. Jestem kobietą i zajmuję się polityką.i nie uwazam, że wiem mniej w tym zakresie aniżeli mężczyźni, którzy posługuja się stereotypami i uwazaja, że baba to tylko do garów i zakupów się nadaje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

facet pisze z innymi laskami..