Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

najtańsza apteka

godzinę temu

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Maly apel polityczny

05 lis 2012 - 08:50:38

Cytat
beatrx
na pewno nie będę głosowała ani na Korwina ani na Palikota :D

Maly apel polityczny

05 lis 2012 - 08:54:37

Cytat
lolo88
Nie rozumiecie mnie, to sa jedyne sensowne partie RP i JKM majace programy. Popatrzcie gdzie sa 3 miliony mieszkan obiecywane przez PiS. Gdzie jest zlikwidowany senat obiecany przez PO. Gdzie jest dozwolone posiadanie malej ilosci narkotykow na wlasny uzytek obiecywane przez SLD. NIE MA BO ONI MAJA NAS GLEBOKO W D.PIE. Mlodzi jakos nie kwapia sie do stworzenia partii, a starzy to wykorzystuja i beda nas lupic juz chyba do konca zycia. Chyba ze bedzie jakas rewolucja.

Nie rozumiesz, że jak tylko Palikot albo Mikke dojdą do władzy, to z ich obiecanek też nic nie będzie? Nie łudź się, że będzie inaczej. A poza tym tekst, że to są jedyne sensowne partie jest trochę nie na miejscu, to tylko i wyłącznie TWOJE zdanie i ktoś ma prawo myśleć inaczej, nie Twoja w tym rola, żeby narzucać innym swoje zdanie, każdy będzie sobie głosował na kogo chce lub nie będzie głosował wcale i nic Ci do tego.

Maly apel polityczny

05 lis 2012 - 08:59:26

Cytat
lolo88
Nie rozumiecie mnie, to sa jedyne sensowne partie RP i JKM majace programy. Popatrzcie gdzie sa 3 miliony mieszkan obiecywane przez PiS. Gdzie jest zlikwidowany senat obiecany przez PO. Gdzie jest dozwolone posiadanie malej ilosci narkotykow na wlasny uzytek obiecywane przez SLD. NIE MA BO ONI MAJA NAS GLEBOKO W D.PIE. Mlodzi jakos nie kwapia sie do stworzenia partii, a starzy to wykorzystuja i beda nas lupic juz chyba do konca zycia. Chyba ze bedzie jakas rewolucja.

A ty myślisz,że jak Palikot czy ten drugi ci naobiecuje cuda na kiju przed wyborami to oni je spełnią?Przecież takie obiecanki cacanki(a głupiemu radość) są właśnie po to by ludzie na nich zagłosowali,a jak już zagłosują i oni dostaną się do władzy to od razu dostają potężnej amnezji i nawet jednej obietnicy nie spełnią.Tak wyglada walka o najważniejszy stołek w parlamencie(czyli o bycie premierem).

Maly apel polityczny

05 lis 2012 - 09:03:20

Hej dziewczyny odpowiem wam klasykiem SP Andrzeja Leppera "ONI JUZ BYLI , ONI JUZ RZADZILI" Po cholere znowu glosowac na PO czy PiS , dajmy szanse Palikotowi lub Korwinowi oni jeszcze nie rzadzili.

Maly apel polityczny

05 lis 2012 - 09:08:26

Cytat
lolo88
Nie rozumiecie mnie, to sa jedyne sensowne partie RP i JKM majace programy. Popatrzcie gdzie sa 3 miliony mieszkan obiecywane przez PiS. Gdzie jest zlikwidowany senat obiecany przez PO. G



Kandydat z Ruchu Palikota obiecywał w moim mieście wybudowanie toru wyścigowego F1. Zapewniał, że jest to wykonalne i możliwe, że innym się nie chce za to zająć... Po uzyskaniu mandatu poselskiego jakoś o tym zupełnie zapomniał :)
Legalaizacja marihuany głoszona przez RP trafiała w młodych, czym zyskali sobie glosy,w skrócie czysty marketing...



Zmieniające sie partie nic nie wniosą bo to i tak Ci sami ludzie rządzą. Dobrym rozwiązaniem byłyby jednomandatowe okręgi wyborcze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-05 13:13 przez sheeep890.

Maly apel polityczny

05 lis 2012 - 09:13:23

już lepiej zagłosujcie na jednomandatowe okręgi wyborcze - zmieleni.pl

jeśli ta opcja przejdzie, to będziemy głosować nie na całe partie, ale konkretne osoby.

Maly apel polityczny

05 lis 2012 - 09:15:00

Majaczysz, przebudź się.

Maly apel polityczny

05 lis 2012 - 09:17:55

Cytat
beatrx
na pewno nie będę głosowała ani na Korwina ani na Palikota :D

Maly apel polityczny

05 lis 2012 - 09:18:30

A ja planuję głosować na Nową Prawicę :) Kto jak kto, ale ta partia ma dobry program ekonomiczny, szkoda tylko, że pewnie nigdy go nie zrealizuje, czy dojdzie do władzy czy też nie.

Maly apel polityczny

05 lis 2012 - 09:26:51

u nas zadzialalby tylko zamach stanu, innego wyjscia z sytuacji nie widze
Korwin ma przeblyski, ale na dluzsza mete chyba nie chcialabym rzadzacych jego pokroju, natomiast RP bardzo mi odpowiada

wszystko byle nie Jaroslaw Smolenski :D

Maly apel polityczny

05 lis 2012 - 09:31:01

Lolo ty żyjesz jak Ferdek z Kiepskich !! Do pośredniaka idz poszukaj roboty - leniu !!!

Maly apel polityczny

05 lis 2012 - 09:32:03

a mi żaden lolo na szafie nie bedzie mówił na kogo mam głosować. I jeszcze jedno, dział mężczyźni pasuje do tematu nawet bardzoooooo.

Maly apel polityczny

05 lis 2012 - 09:32:20

nie lubię polityki. i tak nic sensownego z tego nie wyjdzie.

niezweryfikowana
Posty: 867
Ostrzeżenia: 1/5

Maly apel polityczny

05 lis 2012 - 09:36:39

Ja dopisze siebie na liście.

Maly apel polityczny

05 lis 2012 - 09:39:50

Cytat
coccaine
Ja dopisze siebie na liście.

była kiedyś taka akcja, w Niemczach? nie pamiętam, kandydatka nie mogła być dopisana i zachęcała ludzi do dopisywania jej właśnie i sukces ;>

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

facet pisze z innymi laskami..