Obecnie rozmawiamy o:

free spin za rejestracje

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Maly apel polityczny

05 lis 2012 - 16:24:41

Lolo, Ty się chłopie nudzisz i to ewidentnie.

Kto się nie dorwie do koryta - będzie tak samo. Chodzi o ty by sobie nabić kabzę kasą, a nie o ludzi. A jak ktoś napisał - głosowanie na mniejsze zło to nie jest wyjście z sytuacji.

niezweryfikowana
Posty: 996
Ostrzeżenia: 1/5

Maly apel polityczny

05 lis 2012 - 16:28:30

mam to głęboko w d.... :)

Maly apel polityczny

05 lis 2012 - 16:29:18

Jezeli masz poglady prawicowe zaglosuj na Partie Korwina Mikke , jezeli lewicowe to glosuj na Ruch Palikota. O tych dwoch partiach mozna powiedziec z cala odpowiedzialnoscia ze sa to prawdziwe partie ideowe, ktorym zalezy na Polsce.

slucham?? Obie te partie to jeden wielki cyrk

Maly apel polityczny

05 lis 2012 - 16:30:10

typie kto cie slucha dziadek pajak czy babcia mucha swoj rozum mamy bedziemy glosowac na tych na ktorych bedziemy chcieli

Maly apel polityczny

05 lis 2012 - 16:36:23

No spoko, tylko uważam, że każda z tu obecnych ma swój własny rozum. I średnio mnie interesuję co jakiś koleś wypisuję na damskim forum (?!). Jak będę miała ochotę to zagłosuję na Boba Budowniczego i Tobie akurat nic do tego :)

Maly apel polityczny

05 lis 2012 - 16:50:14

Cytat
trushiit
No spoko, tylko uważam, że każda z tu obecnych ma swój własny rozum. I średnio mnie interesuję co jakiś koleś wypisuję na damskim forum (?!). Jak będę miała ochotę to zagłosuję na Boba Budowniczego i Tobie akurat nic do tego :)
Weź przestań....Król Julian by się obraził:P :D
Swoją drogą Loluś nie wiem co komu robisz, że masz tak mało warnów, a przydałyby się za trolling, prowokowanie do kłótni itp...ale wolę nie wnikać;/
Schowaj się do szafy i żyj w swojej Narnii, tylko nie TEJ "szafy".

Maly apel polityczny

06 lis 2012 - 06:11:02

Aby utworzyc(czyt zarejstrowac) partie polityczna potrzeba 1000 podpisow. Chodzi mi po glowie aby zalozyc partie(mam juz nawet program)

Maly apel polityczny

06 lis 2012 - 07:27:54

RP - zwariowales? Tak rozniace sie od siebie partie i temperamenty Palikota oraz Korwina? RP to chyba gorsze od PIS PSL i PO razem wziete. Facet swietnie mami oczy ludziom z mniejszosci jakichkolwiek, zapomnieli tylko, ze medal ma dwie strony i tak naprawde on wykorzystuje ich naiwnosc. A pozapominali jak kiedys Palikot byl w rzadzie?;-)

Co do Korwina, tak, moim zdaniem jest prawicowy. Na prezydenta to on sie nie nadaje, chyba, ze chcemy III WS. Jego poglady sa zarazem dobre, a jednoczesnie zle, zawsze ktoras strona bedzie pokrzywdzona, ale chyba juz jestem za wolnym rynkiem i liberalizmem konserwatywnym.

Maly apel polityczny

06 lis 2012 - 07:37:40

Cytat
meow-meow
RP - zwariowales? Tak rozniace sie od siebie partie i temperamenty Palikota oraz Korwina? RP to chyba gorsze od PIS PSL i PO razem wziete. Facet swietnie mami oczy ludziom z mniejszosci jakichkolwiek, zapomnieli tylko, ze medal ma dwie strony i tak naprawde on wykorzystuje ich naiwnosc. A pozapominali jak kiedys Palikot byl w rzadzie?;-)

Co do Korwina, tak, moim zdaniem jest prawicowy. Na prezydenta to on sie nie nadaje, chyba, ze chcemy III WS. Jego poglady sa zarazem dobre, a jednoczesnie zle, zawsze ktoras strona bedzie pokrzywdzona, ale chyba juz jestem za wolnym rynkiem i liberalizmem konserwatywnym.


Dokładnie. Palikot otaczający się gejami, osobami po zmianie płci w oparach trawki i Korwin który by najchętniej gejów postawił pod ścianą i puścił serie z kałacha to niebo i ziemia. Nic w naszym państwie się nie zmieni dopóki będzie ono państwem kościelnym.
Ostatnio chciałam kupić w pewnej biedronce alkohol. Szukałam po całym sklepie i nic więc zapytałam panią z obsługi gdzie stoi. Wiecie co usłyszałam? W tym sklepie nie sprzedajemy. Okazało się, że nie ma alkoholu bo biedronka jest blisko Rydzyka i on się nie zgodził. Było to w Toruniu na osiedlu gdzie jest siedziba radia Maryja. Dziewczyny z Torunia wiedzą pewnie o której biedronce piszę. Przecież to paranoja.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-06 07:38 przez alpina.

Maly apel polityczny

06 lis 2012 - 07:46:52

Cytat
alpina
Cytat
meow-meow
RP - zwariowales? Tak rozniace sie od siebie partie i temperamenty Palikota oraz Korwina? RP to chyba gorsze od PIS PSL i PO razem wziete. Facet swietnie mami oczy ludziom z mniejszosci jakichkolwiek, zapomnieli tylko, ze medal ma dwie strony i tak naprawde on wykorzystuje ich naiwnosc. A pozapominali jak kiedys Palikot byl w rzadzie?;-)

Co do Korwina, tak, moim zdaniem jest prawicowy. Na prezydenta to on sie nie nadaje, chyba, ze chcemy III WS. Jego poglady sa zarazem dobre, a jednoczesnie zle, zawsze ktoras strona bedzie pokrzywdzona, ale chyba juz jestem za wolnym rynkiem i liberalizmem konserwatywnym.


Dokładnie. Palikot otaczający się gejami, osobami po zmianie płci w oparach trawki i Korwin który by najchętniej gejów postawił pod ścianą i puścił serie z kałacha to niebo i ziemia. Nic w naszym państwie się nie zmieni dopóki będzie ono państwem kościelnym.
Ostatnio chciałam kupić w pewnej biedronce alkohol. Szukałam po całym sklepie i nic więc zapytałam panią z obsługi gdzie stoi. Wiecie co usłyszałam? W tym sklepie nie sprzedajemy. Okazało się, że nie ma alkoholu bo biedronka jest blisko Rydzyka i on się nie zgodził. Było to w Toruniu na osiedlu gdzie jest siedziba radia Maryja. Dziewczyny z Torunia wiedzą pewnie o której biedronce piszę. Przecież to paranoja.
No coz, zwiazani z religia jestesmy takze politycznie.

Musze sprostowac nienawisc Korwina. On nie cierpi homosiow, nie homoseksualistow ;-) Wg niego homos to osoba, ktora wrecz chwali sie swoja odmiennoscia i uwaza, ze jest lepsza (chyba widzicie lekka roznice miedzy homoseksualistami, ktorzy zyja jak normalny czlowiek i takimi, ktorzy zaczepiaja ludzi, uwielbiaja spoleczenstwo oburzac swoim zachowaniem, gdzie potem zala sie, ze sa dyskryminowani). I co? Bedzie trzeba z nimi sie obchodzic jak z czarnoskorymi w Ameryce? Sprawdzac, czy nie zostali zdyskryminowani w kazdej obecnej chwili? Moze jeszcze w CV bedzie trzeba wypisywac orientacje i pracodawca bedzie mial obowiazek przyjac % homoseksualistow?
A co normalnego Kowalskiego interesuje z kim sie kocha jego sasiad? Poki mu nie biega po podworku obwieszony kolorowa tecza i nie prowokuje, to jest spokoj.

Maly apel polityczny

02 kwi 2023 - 21:45:47

LoLo ja głosuję na ciebietańczy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy