Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

23 minut temu

Budowa domu

27 minut temu

Projekt wnętrza

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

Siostra i mój były ...

25 paź 2012 - 17:01:38

Witajcie, mam 18 lat ostatnio zakonczylam zwiazem z moim chlopakiem ale zastalismy przyjaciolmi. Kilka dni temu dowiedzialam sie ze zaczal pisac do mojej starszej siostry ktora nabrala z tego powodu takiej sadysfakcji ze przychodzila i mi mowila co on do niej pisze .. dzisiaj dowiedzialam sie ze maja sie spotkac.. przyprowadzila go do mieszkania w ktorym mieszkam i ja .. <moderacja> mnie to psychicznie.. moze to zazdrosc ale powiedzcie mi co ja mam robic ;( on wydusil tylko z siebie sms 'tak jakos wyszlo' ona jest zadowolona z tego co osiagnela.. caly czas rozmawiaja na moj temat ona mowi mu wszystko co najgorsze + zmysla i kłamie ja juz niewiem co mam robic..pomozcie..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-25 17:14 przez moderator.

Siostra i mój były ...

25 paź 2012 - 17:04:06

I to jest Twoja siostra? Masakra...

Siostra i mój były ...

25 paź 2012 - 17:06:58

To musze Ci powiedzidzec , ze nie zadroszcze siostry.

U mnie była by skreslona po calej lini:(

Pozdrawiam:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-25 17:07 przez zoha12345.

Siostra i mój były ...

25 paź 2012 - 17:07:50

Współczuje siostry, zachowała się jak sz... Najlepiej zacznij wychodzić do clubów i rozejrzyj się za jakimś nowym chłopakiem. A można spytać ile byliście ze sobą i dlaczego to się rozpadło?

Siostra i mój były ...

25 paź 2012 - 17:07:59

brak slow. ja bym nie potrafila. dziwie sie Twojej siostrze ze wogole ona cche ;/ rozumiem cie a co do siostry powtarzam-brak slow , brak zasad ;/ 3maj sie

Siostra i mój były ...

25 paź 2012 - 17:09:00

'siostra' .. nie ma co, nie przejmuj się olej jedno i drugie, idź na miasto zabaw się, poszalej
nie zamartwiaj się, i on i ona siebie warci...

Siostra i mój były ...

25 paź 2012 - 17:09:53

Twoją siostre stać tylko na to żeby zbierać ochłapy po młodszej siostrze? Nieźle...

Siostra i mój były ...

25 paź 2012 - 17:12:01

Fajna siostrzyczka ;) Chyba wole moich braci. Ja bym to olała, w końcu jej się znudzi. Nie ma o co sie denerwować, na facetów szkoda zdrowia.

Siostra i mój były ...

25 paź 2012 - 17:12:10

Olej ich, nie są warci Twoich nerwów.
Wywal niecenzuralne słowo, bo zaraz dostaniesz warna ;)

Siostra i mój były ...

25 paź 2012 - 17:12:45

Moje dwie sąsiadki tłukły się kiedyś o faceta, bo podobno młodsza wlazła do łóżka facetowi tej starszej hehehe i biły się na środku podwórka haha i wyzywały się od sz......
siostry rodzone :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-25 17:13 przez wecha.

Siostra i mój były ...

25 paź 2012 - 17:13:40

Powiedz jej,ze jezeli chce sie z nim spotykac,to niech nie robi tego w domu.Takie zachowanie,nie jest ok w stosunku do Ciebie,jednak masz uczucia i takie zachowanie Cie rani.Swoja droga,niezla ta siostrzyczka.

Siostra i mój były ...

25 paź 2012 - 17:15:09

domyslam sie jak podle sie czujesz...rowniez mam starsza siostre, ale jestem pewna, ze nigdy nie potraktowalaby mnie w taki sposob, wlasnie dlatego, ze jest moja...siostra, ze sie kochamy i sobie ufamy itd.

bardzo to przykre, ze zawiodlas sie na wlasnej siostrze:(
mysle, ze z czasem ona zrozumie, ze postapila zle...

Siostra i mój były ...

25 paź 2012 - 17:15:55

I to jest siostra?Ojj chyba nie;/ a na pewno tak zachować się nie powinna z drugiej strony

Cytuje
elastina
Twoją siostre stać tylko na to żeby zbierać ochłapy po młodszej siostrze? Nieźle...

Siostra i mój były ...

25 paź 2012 - 17:16:56

Nie pokazuj że Cie to boli, nie daj jej tej satysfakcji.

Siostra i mój były ...

25 paź 2012 - 17:17:38

Dziewczyny w jakim wy świecie żyjecie?
nie wiecie że w dzisiejszych czasach siostra siostrze odbije faceta?? haha
ja też miałam kiedyś przeboje z moją siostrą ale cioteczną - nie warto sobie zawracać głowy.

Z rodziną się dobrze na zdjęciu wychodzi haha

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

moj mezczyzna a moje dziecko z poprzedniego związku..