Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Idealna kobieta

30 paź 2012 - 11:01:22

Reasumujac chcialem was sprawdzic, bowiem to co przytoczylem pochodzi z pewnego artykulu osrodka badania opinii publicznej. I to nie sa moje wyobrazenia o idealnej kobiecie tylko nas! wszystkich mezczyzn. Nie wierzycie to same sprawdzcie przytaczam wam ten artykul

"Badania ankietowe dały dokładniejsze wskazówki co do wyglądu idealnej kobiety, ale też co do jej sposobu bycia, a nawet ubierania się i makijażu. Sporo kobiet dowiedziało się, jakich pań chcą ich faceci i postanowiło:
- przede wszystkim zapuścić włosy. Okazało się bowiem, że mężczyźni chcą kobiet z włosami długimi lub półdługimi.
- pójść do fryzjera i zrobić trwałą albo ewentualnie chodzić spać z mokrą głową. Bo faceci wolą zamiast prostych włosów, fale na głowie lub włosy napuszone.
- zrezygnować ze wszystkich diet i doprowadzić do powstania różnych fałdek na brzuchu i większej krągłości pośladków.
- wyrzucić też do kosza wszystkie szminki, kredki do oczu, cienie i pudry. Mężczyźni bowiem chcą kobiet naturalnych, ewentualnie z naturalnym makijażem – czyli właściwie twarz sauté – plus podkreślona błyszczykiem świeżość ust.
- pójść do sklepu po sukienkę (najbardziej zaskakująca wskazówka). Facet chce, aby jego kobieta nosiła przez cały czas sukienkę w delikatny, błękitno-biały wzór kwiatowy lub w krateczkę. Okazało się też, że wskazana jest biała halka z wystającą koronką. Faceci określili nawet długość kreacji – ma być przed kolano. I koniecznie duży dekolt. Niebieski z białym to idealne połączenie kojarzące się z niewinnością – wraz z dużym dekoltem ma zdziałać cuda.

Jeśli wyposażona w te wskazówki kobieta rzeczywiście je zastosuje i "wprowadzi w życie” – mężczyzna nie ma szans. Tak wyszło w badaniach"

I co wy na to? Spodziewalem sie po was wyzwisk, atakow i ogolnego nie poszanowania mojego zdania. Wiedzialem ze beda usmieszki , spodziewalem sie kilku zdan "Ja jestem takim idealem". I co teraz zrobicie? Osobom ktore poczuly sie urazone badz oszukane w jakikolwiek sposob przez moj temat wysylam paczke chusteczek higienicznych na moj koszt. Dziekuje pieknie
I co mi zrobicie ? Ze tak powiem ladnie dalyscie sie wkrecic?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-30 11:04 przez lolo88.

Idealna kobieta

30 paź 2012 - 11:05:55

Cytat
kruszynkowo19
Najpierw Ty byś musiał być idealny by taką zdobyć :)

zweryfikowana
Posty: 4.735
Ostrzeżenia: 1/5

Idealna kobieta

30 paź 2012 - 11:10:02

Idę jutro przedłużyć włosy, zakręcę je, zjem kilo czekolady, nie pomaluję się, kupię niebieską kieckę i młody Stuhr jest mój!

Idealna kobieta

30 paź 2012 - 11:12:21

no dobra, to jakiś artykuł był a nie twoje zdanie. więc masz ubaw w denerwowaniu tu kobiet? po co tu w ogóle jesteś? nie możesz się na męskim forum zarejestrować? bo jak na razie swoimi wątkami tylko irytujesz

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Idealna kobieta

30 paź 2012 - 11:16:40

Cytat
basia150609
no dobra, to jakiś artykuł był a nie twoje zdanie. więc masz ubaw w denerwowaniu tu kobiet? po co tu w ogóle jesteś? nie możesz się na męskim forum zarejestrować? bo jak na razie swoimi wątkami tylko irytujesz

Jak dla mnie to jest,aż tak żałosne,że aż śmieszne. Jakoś mnie to nie złości,a rozbawia.

Idealna kobieta

30 paź 2012 - 11:17:22

Gdzies bym smial denerwowac istoty wyzszego rzedu dajace zycie na Ziemii , opiekunki domowego ogniska, pocieszycielki , oredowniczki stylu dobrego bycia , krynice kreatywnosci , piekna i nieskazitelnosci. Basia150609 znudzily mi sie meskie fora. Dlatego jestem u was

Idealna kobieta

30 paź 2012 - 11:18:14

Cytat
madziutex
Jestem Ci ja! Pójdź w me ramiona o tryskający testosteronem samcze!



hahahaha

Idealna kobieta

30 paź 2012 - 11:22:08

Cytat
madziutex
Lolusiu, tak w ogóle, to żeby zdobyć idealną kobietę trzeba być idealnym facetem.

A idealny facet powinien:
- w środku tygodnia o godzinie 13:50 pracować.

A na pewno nie powinien:
- siedzieć na babskim portalu.

Mua :*

Idealna kobieta

30 paź 2012 - 11:23:08

lolo jestes z nami ok, czasam fajnie poznać opinię faceta....ale Ty w sposób "mało wysmakowany" wręcz irytujący próbujesz albo sobie cos udowodnić, albo nam...

Idealna kobieta

30 paź 2012 - 11:23:33

Cytat
madziutex
Lolusiu, tak w ogóle, to żeby zdobyć idealną kobietę trzeba być idealnym facetem.

A idealny facet powinien:
- w środku tygodnia o godzinie 13:50 pracować.

A na pewno nie powinien:
- siedzieć na babskim portalu.

Mua :*

aż się popłakałam ze śmiechu :D

Idealna kobieta

30 paź 2012 - 11:24:17

eee tam...takie tam artykuly, a co by wyszlo, gdyby spytac kobiety??? heheh, nie ruszaja mnie takie teksty, tak jak te, ze faceci wola blondynki itp. czcza gadanina.

Idealna kobieta

30 paź 2012 - 11:24:47

Tak znudziły Ci się męskie fora. Pewnie na żadnym Cię nie chcieli i Cię wywalili.

Idealna kobieta

30 paź 2012 - 11:27:31

ale co tu chciałeś sprawdzić?
myślę, że to nie kwestia tego co umieściłeś w pierwszym poście powoduje w szafowiczkach złość i ataki tylko twoja osoba. nie masz za grosz szacunku do nas kobiet, wyśmiewasz nas, testujesz a potem jesteś wielce zdziwiony naszą reakcją. gdybyś był normalną, fajną osobą żadna z nas nie miałaby problemu z tym że odwiedzasz babskie forum.

Idealna kobieta

30 paź 2012 - 11:33:10

Cytat
ifYOUlike
ale co tu chciałeś sprawdzić?
myślę, że to nie kwestia tego co umieściłeś w pierwszym poście powoduje w szafowiczkach złość i ataki tylko twoja osoba. nie masz za grosz szacunku do nas kobiet, wyśmiewasz nas, testujesz a potem jesteś wielce zdziwiony naszą reakcją. gdybyś był normalną, fajną osobą żadna z nas nie miałaby problemu z tym że odwiedzasz babskie forum.

dokładnie!!!

Idealna kobieta

30 paź 2012 - 11:53:15

Nie wiem dlaczego lolo zwrócił się do mnie z tą prośbą (podejrzewam, ze dlatego, żeby mnie jeszcze bardziej zirytować), ale jako, ze jestem dobrze wychowana, to wklejam wiadomosć od lola, ponieważ skończył mu się limit postów.

I nie, nie musisz mi się odwdzięczać, robię to z dobroci mojego serca.


WIADOMOŚĆ OD LOLO88



"Drogie uzytkowniczki, oswiadczam wszem i wobec ze nie bede stosowal podobnych prowokacji. Dlaczego to zrobilem? Odpowiadam. Bo skoro wy piszecie o idealnym mezczyznie to dlaczego ja nie moglem napisac o idealnej kobiecie? Fakt jest to wasze forum i wy tutaj rzadzicie , i spodziewalem sie takich reakcji z waszej strony. Nigdy powtarzam nigdy zadnej z was nie testowalem, zadnej z was nie obrazalem. I robic tego nie bede. Nie chcialem was zdenerwowac , przykro mi:(. Jestem u was poniewaz was lubie i szanuje. "

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zerwac?