Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

14 minut temu

Budowa domu

18 minut temu

Projekt wnętrza

52 minut temu

usługi stomatologiczne

55 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

JAKI KOLEJNY KROK?

10 lip 2009 - 16:04:59

Niedawno spotkałam całkiem fajnego chłopaka "rozwozi" pieczywo po mojej okolicy wydaję mi się, że ja też mu się podobam (bynajmiej z jego zachowania tak wynika np.te spojrzenia kilka razy nazwał mnie kotkiem ja oczywiście nie wiedziałam jak zareagować) jak mu okazać moje zainteresowanie? tylko nie piszcie zeby się uśmiechać patrzyć mu w oczy ,bo uśmiecham się i spoglądam na niego ( właśnie dzięki temu zacząl zwracać na mnie uwagę )no ale na dłuższą metę sam uśmiech ni wystarczy.wydaje mi się ze on czeka na jakiś konkretniejszy krok z mojej strony dodam ze jestem troche nieśmiała no więc moje doświadczenie z chłopakami jest ZEROWE

JAKI KOLEJNY KROK?

10 lip 2009 - 16:09:58

nikt nie pomoże?

JAKI KOLEJNY KROK?

10 lip 2009 - 16:10:29

postaraj się pewnego razu coś zagadać.;) później może on sam zagada,wymienicie się numerami czy coś.. nieodrazu,ale poeowli do celu.;)

JAKI KOLEJNY KROK?

10 lip 2009 - 16:13:52

musisz zrobić pierwszy krok, nie można wiecznie czekać:)

JAKI KOLEJNY KROK?

10 lip 2009 - 16:25:30

ale jaki ? przy kupowaniu chleba długo sobie nie pogadasz oprócz mnie kupuje pieczywo jeszcze inne osoby

JAKI KOLEJNY KROK?

10 lip 2009 - 16:30:27

zapytaj go chociazby o prace lub jak mija dzien? jak mu idzie rozwozenie , moze sam sie rozgada..

JAKI KOLEJNY KROK?

10 lip 2009 - 22:17:09

Zapytaj czy nie chciałby skoczyć z Tobą "na bułkę" do restauracji czy kina ;) :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

seks ??Z INNYM?