Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co zrobić ? Pomóżcie...

14 paź 2012 - 15:00:54

Hej Dziewczyny,
mam problem... od kilku miesięcy kompletnie nie rozumiem zachowania męża.
Sytuacja wygląda następujęco, od paru miesięcy mój mąż mnie totalnie unika.
Przychodzi z pracy i siada na komputerze i tak do momentu kiedy idzie spać.
Zero zainteresowania moją osobą, zero czułości, zero miłych słów, zero sexu...
Jak się do niego przyjdę np przytulić to mnie odpycha, mówi że mu przeszkadzam itp:(
Dawniej taki nie był...
Wiadomo było lepiej i gorzej ale teraz to już jest nie do zniesienia!
Ja dla niego wszystko a on dla mnie nic:(
Zastanawiam się czemu???

Moge tak tylo przypuszczać że to przez 2 rzeczy mianowicie to że nie mam pracy i to że mieszkamy w beznadziejnych warunkach z moją mamą:/
Ale wydaje mi się że w takich sytuacjach powinno się wspierać a nie dowalać komuś jeszcze bardziej...
Cała sytuacja mnie tak irytuje że najchętniej bym się ulotniła gdzieś daleko...:(

Miałyście tak może ???
Zastanawiam się co ja mam zrobić ??
Mam go ignorować tak jak on mnie??
Czy to pomoże ??
Niewiem już co mam robić a z dnia na dzień to jest coraz bardziej flustrujące...


Pomóżcie...

Co zrobić ? Pomóżcie...

14 paź 2012 - 15:03:56

W sumie różne mogą być powody jego zachowania, może ma problemy w pracy?Współczuję :(

Co zrobić ? Pomóżcie...

14 paź 2012 - 15:06:56

bądź stanowcza i z nim porozmawiaj !!

Co zrobić ? Pomóżcie...

14 paź 2012 - 15:07:19

Problemy w pracy? hmmm narzeka tylko że mało zrabia i pracuje z jakimś wkurzającym kolegą.
Może to przez to ze ja nie pracuje i go to wkurza...
Kurcze naprawde niewiem a niestety z nim się nie da normalnie porozmawiać tak wiecie od serca...:/

Co zrobić ? Pomóżcie...

14 paź 2012 - 15:08:47

Mój były się tak zachowywał, niedługo po tym się okazało, że mnie regularnie zdradzał. Cały czas mu przeszkadzałam, obrażał mnie i poniżał.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-14 15:09 przez Tala8989.

Co zrobić ? Pomóżcie...

14 paź 2012 - 15:09:15

Wiesz może być też tak że jego uczucie się wypala, ale mam nadzieję że to nie ta opcja. Ciężka sprawa, jeśli nie chce nawet rozmawiać z Tobą :/ Macie dzieci?

Co zrobić ? Pomóżcie...

14 paź 2012 - 15:12:01

porozmawiaj z nim, inaczej sie nie dowiesz, a na wstepnie zaznacz ze nie ma takiej odpowiedzi jak nie wiem, i "nie widze problemu " ;]

Co zrobić ? Pomóżcie...

14 paź 2012 - 15:12:51

Nie nie mamy dzieci.
Problem w tym że on chce robić wszystko naraz.
Bo siedząc a tym swoim laptopie to uczy sie jezyków, czyta o giełdzie, szuka inwestycji tpd.
Jak to się mówi " ciągnie kilka srok za ogon" i przez to na nic nie ma czasu!
Najgorzj wkurza mnie gdy proponuje mu np masaż a on że nie ma czasu... Nosz <moderacja-wulgaryzm> ma* ja się staram a ona ma na to <moderacja-wulgaryzm>:/:/:/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-14 15:38 przez moderator.

Co zrobić ? Pomóżcie...

14 paź 2012 - 15:14:25

może po prostu porozmawiać i powiedzieć mu to co tu napisałaś?
tylko szczera rozmowa

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Co zrobić ? Pomóżcie...

14 paź 2012 - 15:15:35

Trudna sprawa, ale przychodzi mi na myśl,że już nie jesteś tą jedyną, ale nie zawsze tak jest.
Gdy byłam na urlopie wychowawczym mąż podobnie mnie traktował.Też mieszkaliśmy u mojej mamy. Podjęłam decyzję o powrocie do pracy ze względu na podreperowanie budżetu i poprawę mojego samopoczucia.Mąż też się zmienił, zaczął bardziej ze mną się liczyć.

Co zrobić ? Pomóżcie...

14 paź 2012 - 15:17:05

hm.. może zacznij wychodzić w sytuacji kiedy cie "olewa" zobaczysz jego reakcje i wtedy wyciągniesz jakieś wnioski,

Co zrobić ? Pomóżcie...

14 paź 2012 - 15:17:09

Cytat
nnattalla
może po prostu porozmawiać i powiedzieć mu to co tu napisałaś?
tylko szczera rozmowa

Kiedy ja już próbowałam ale bez skutku!!!!
Jakiś czas temu odnioslo to skutek na chwilę a teraz znów jest tak samo.
I najgorsze że on się wkurza kiedy ja mówie mu prawde w oczy jak on się zachowuje...
Zdrada nie wchodzi w grę bo oprócz pracy on nigdzie nie wychodzi.
Właśnie muszę się chyba postarać go traktować w ten sam sposób...
Tylko jest to cholernie ciężkie bo ja nie potrafię taka być... :)
No i jak najszybciej znaleć pracę żeby mieć w końcu kasę...
Może się zmieni...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-14 15:19 przez BeatkaGG23.

Co zrobić ? Pomóżcie...

14 paź 2012 - 15:18:30

myślę,że ktos kogos odpycha i niechce zbliżen kiedy uczucie sie wypala. ale mam nadzieje,że to nie o to chodzi:(
po prostu zapytaj go czy cie jeszcze kocha bo wydaje ci sie,że juz mu na tobie nie zalezy. Tylko spokojnie z nim porozmawiaj,moze da mu to cos do myslenia i sie ogarnie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-14 15:25 przez AngelsHall.

Co zrobić ? Pomóżcie...

14 paź 2012 - 15:18:39

Hej.
Nie wiem czy któraś z nas potrafi Ci pomóc. Możemy Cię pocieszać i mówić że będzie dobrze. Ale prawda jest taka że musisz zacząć działać czyli znaleźć pracę, wyprowadzić się od mamy, wiem że to jest łatwo powiedzieć, ale w tylu galeriach nie potrzebne jest doświadczenie żeby pracować za tą najniższą krajową. Może to nie spełnienie marzeń ale zawsze stały dochód. Pójdź nawet na kasę do hipermarketu, będziecie żyć z jednej wypłaty, drugą odkładać. W końcu będzie stać Was na własne lokum. Nie wiem..
Pytasz czy masz ignorować męża tak jak on Ciebie, a spróbuj postawić się w jego sytuacji. Mieszka z teściową, nie potrafi utrzymać rodziny i w ogóle, też może mieć tego wszystkiego dość.

Cytat
BeatkaGG23
Nie nie mamy dzieci.
Problem w tym że on chce robić wszystko naraz.
Bo siedząc a tym swoim laptopie to uczy sie jezyków, czyta o giełdzie, szuka inwestycji tpd.
Jak to się mówi " ciągnie kilka srok za ogon" i przez to na nic nie ma czasu!
Najgorzj wkurza mnie gdy proponuje mu np masaż a on że nie ma czasu... Nosz kur** ma* ja się staram a ona ma na to wyj*****:/:/:/

i robi to wszystko po pracy, może Ty byś też mogła podnieść kwalifikacje mając znacznie dużo więcej czasu wolnego od Niego. Zaczął by Cię bardziej szanować - tak jak pisała któraś z koleżanek



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-14 15:21 przez iza321.

Co zrobić ? Pomóżcie...

14 paź 2012 - 15:23:13

Tylko że u niego z tą kasą to jest jakaś paranoja!!!
Dla niego liczy się tylko kasa i oszczędzanie, tak przynajmniej mówi ale zaprzecza sobie tym kiedy kupuje sobie coś drogiego albo kiedy prawie co 2 /3 tyg wyjeżdzamy na 1-dniowe wypady w góry z przyjaciółmi, gdzie wtedy wywala ok 200 zł w 1 dzień ...
Właśnie nie bardzo roumiem jego podejście...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Uzależniona