Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

mój facet nie ma prawa jazdy...

12 paź 2012 - 21:27:00

Cytat
Karolka86
Czy napisalam coś że chce byc wożona???
A widzisz Twoj chłopak jezdzi nie Ty.
Papisalam o kobiecie ktora ma pokonać 400km. Wiadomo że facet kierujacy samochodem sprawniej bedzie jechał czy to wyprzedzal tiry czy pewniej jechał. Nie dla każdej kobiety jest pewką zaginac tyle km w tą i spowrotem majac tylko ukochanego pilota przy sobie. Ma prawo być zmeczona, ma prawo do zmiany ? Ma ............

Hmm a facet to już nie jest zmęczony?
Cytat
oryginal
skoro każdy ma prawo do własnego zdania to uczanuj moje. Dla mnie każda laska która nazywa faceta niemeskim, bo ten nie ma prawka to płytka dziewczyna. Skoro mają cie oceniać ci którzy cie znają to po co oceniasz mnie? Dzieciątko? Mów tak do swoich koleżanek nie do mnie jak chcesz sobie podnieść samoocene


Btw. Do samic które marudzą, że "facet siedzi jak dupa wołowa na siedzeniu obok zamiast prowadzić", a jak wy siedzicie jak te dupy wołowe to już jest dobrze? Serio nie każdy nadaje się na kierowce, zrozumcie to. Jak ktoś nie chce to nie musi robić prawka. To jakby mówić, że każda kobieta musi wybitnie gotować. Brzmi seksistwosko, nie?

No tak ciul z tym, że partner zapewnia mi poczucie bezpieczeństwa, że mnie wspiera. Nieważne że jest wspaniałym ojcem, szanującym mnie partnerem i doskonałym kochankiem. Powinnam się z nim rozstać bo nie ma samochodu! A ja też mimo że mam studia, studium i wiele kursów, mimo że studiuje, pracuję i jestem mamą-jestem leniem i głąbem, bo nie mam nawet prawa jazdy!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-12 21:31 przez Evans18.

mój facet nie ma prawa jazdy...

12 paź 2012 - 21:27:57

Cytat
Karolka86
Papisalam o kobiecie ktora ma pokonać 400km. Wiadomo że facet kierujacy samochodem sprawniej bedzie jechał czy to wyprzedzal tiry czy pewniej jechał. Nie dla każdej kobiety jest pewką zaginac tyle km w tą i spowrotem majac tylko ukochanego pilota przy sobie. Ma prawo być zmeczona, ma prawo do zmiany ? Ma ............
Niby czemu? Fakt posiadania penisa czyni automatycznie lepszym kierowcą?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-12 21:28 przez oryginal.

mój facet nie ma prawa jazdy...

12 paź 2012 - 21:37:02

sądząc po wypowiedziach to ja i mój chłopak jesteśmy ciotami do kwadratu. zaczęliśmy obydwoje kurs i po 2 niezdanych prawkach w Gdańsku zrobiliśmy sobie przerwę.
ja to jeszcze pół biedy, bo jestem przecież tylko kobietą, ale on? jak wróci z siłowni to go zostawię, a potem zdam Wam relację.
chciałam też nadmienić, że nie każdemu rodzice w prezencie na 18nastkę dają kasę na kurs. bo założę się, że większość tych krytykujących właśnie tak dokument zdobyło.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-12 21:39 przez kaacztery.

mój facet nie ma prawa jazdy...

12 paź 2012 - 21:38:57

zmien chłopa;)

mój facet nie ma prawa jazdy...

12 paź 2012 - 21:40:29

Cytat
kaacztery
sądząc po wypowiedziach to ja i mój chłopak jesteśmy ciotami do kwadratu. zaczęliśmy obydwoje kurs i po 2 niezdanych prawkach w Gdańsku zrobiliśmy sobie przerwę.
ja to jeszcze pół biedy, bo jestem przecież tylko kobietą, ale on? jak wróci z siłowni to go zostawię, a potem zdam Wam relację.

Mój prawo jazdy ma, ale frajer nie ma samochodu. A ja jestem na maksa beznadziejna nie mam prawa jazdy za to wiecznie wymówki, więc piona!

mój facet nie ma prawa jazdy...

12 paź 2012 - 21:41:10

Cytat
MaszaGudicz
Cytat
oryginal
Cytat
Karolka86
Papisalam o kobiecie ktora ma pokonać 400km. Wiadomo że facet kierujacy samochodem sprawniej bedzie jechał czy to wyprzedzal tiry czy pewniej jechał. Nie dla każdej kobiety jest pewką zaginac tyle km w tą i spowrotem majac tylko ukochanego pilota przy sobie. Ma prawo być zmeczona, ma prawo do zmiany ? Ma ............
Niby czemu? Fakt posiadania penisa czyni automatycznie lepszym kierowcą?
I tu dochodzimy do sedna sprawy, ktoś kto ma penisa sprawniej wyprzedza TIR-y i pewniej jedzie, ponieważ penis to jakby jedno oko więcej, lepsza ocena sytuacji, gwałtowne przyśpieszanie - może się na chwilę podeprzeć dodatkowym drążkiem.

gdyby kobiecie nogi podczas jazdy sparaliżowało to nie miałaby czym gazu nacisnąć wyprzedzając Pana Romka przewożącego towar na eksport do Niemiec.
także jakiś sens w tej wypowiedzi i ja zauważam.

mój facet nie ma prawa jazdy...

12 paź 2012 - 21:41:44

Cytat
Evans18

No tak ciul z tym, że partner zapewnia mi poczucie bezpieczeństwa, że mnie wspiera. Nieważne że jest wspaniałym ojcem, szanującym mnie partnerem i doskonałym kochankiem. Powinnam się z nim rozstać bo nie ma samochodu! A ja też mimo że mam studia, studium i wiele kursów, mimo że studiuje, pracuję i jestem mamą-jestem leniem i głąbem, bo nie mam nawet prawa jazdy!
nie nie, ty możesz nie mieć prawa jazdy bo jestes kobietą. już ustaliłyśmy, że kobiety sa słabe delikatne i one jeździć nie muszą. to facet ma je wszędzie wozić bo inaczej jest niemęski. Jak kobieta go wszedzie wozi to znaczy, że on jest ciotą, niedorajdą, zmarnował swoje życie i ogólnie co ty z nim jeszcze robisz!? Co z tego, ze sie świetnie dogadujecie i jest super- NIE MA PRAWKA więc jest zerem. Wstyd na dzielni.
Cytat
MaszaGudicz
Cytat
oryginal
Cytat
Karolka86
Papisalam o kobiecie ktora ma pokonać 400km. Wiadomo że facet kierujacy samochodem sprawniej bedzie jechał czy to wyprzedzal tiry czy pewniej jechał. Nie dla każdej kobiety jest pewką zaginac tyle km w tą i spowrotem majac tylko ukochanego pilota przy sobie. Ma prawo być zmeczona, ma prawo do zmiany ? Ma ............
Niby czemu? Fakt posiadania penisa czyni automatycznie lepszym kierowcą?
I tu dochodzimy do sedna sprawy, ktoś kto ma penisa sprawniej wyprzedza TIR-y i pewniej jedzie, ponieważ penis to jakby jedno oko więcej, lepsza ocena sytuacji, gwałtowne przyśpieszanie - może się na chwilę podeprzeć dodatkowym drążkiem.
rozbrajasz mnie czasami :I



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-12 21:42 przez oryginal.

mój facet nie ma prawa jazdy...

12 paź 2012 - 21:42:50

Cytat
oryginal
Cytat
Karolka86
Papisalam o kobiecie ktora ma pokonać 400km. Wiadomo że facet kierujacy samochodem sprawniej bedzie jechał czy to wyprzedzal tiry czy pewniej jechał. Nie dla każdej kobiety jest pewką zaginac tyle km w tą i spowrotem majac tylko ukochanego pilota przy sobie. Ma prawo być zmeczona, ma prawo do zmiany ? Ma ............
Niby czemu? Fakt posiadania penisa czyni automatycznie lepszym kierowcą?

to włąsmie pokazuje, czemu my tak bardzo sie spieramy w tym wątku- dl awielu facet to synonim wojska, samochodu- jeszcze parę lat temu- jak to ? facer bez wojska? no ciota! teraz samochód.

Oryginal dobrze to ujęła, jest wyele dobrych facetów fryzjerów, projektantów mody męskiej (i nie geje). Są tez wspaniali kucharze męsy- a przeciez to kobiety uznawane są za te, które powinny pichcić...a fryzjerka to zawód damski. Tak jak w polsce cięzko jest uświadczyć pana pielęgniarza czy pana nauczyciela w 1-3 podstawówki, tak facet bez prawka jazsdy i auta jest dosłownie uważany za wybryk natury, jakąs mutację po Czarnobylu.

mój facet nie ma prawa jazdy...

12 paź 2012 - 21:43:35

Cytat
oryginal
Cytat
Karolka86
Papisalam o kobiecie ktora ma pokonać 400km. Wiadomo że facet kierujacy samochodem sprawniej bedzie jechał czy to wyprzedzal tiry czy pewniej jechał. Nie dla każdej kobiety jest pewką zaginac tyle km w tą i spowrotem majac tylko ukochanego pilota przy sobie. Ma prawo być zmeczona, ma prawo do zmiany ? Ma ............
Niby czemu? Fakt posiadania penisa czyni automatycznie lepszym kierowcą?

A żebyś wiedziała. Nie od tak sobie faceci mówią Uwaga baba za kierownicą. Chociaż nie uważam sie za złego kierowcę ale śmiało mogę powiedzieć że nie nadaje sie na dłuższe trasy i siłą rzeczy mąż prowadzi logiczne chyba jezeli obydwoje mamy prawko. Jest potrzeba zmiany , nie ma problemu. Proben w tym kiedy jedziesz sama i nie ma cie kto zmienić. Jechałaś kiedyś w góry z pólnocnej strony Polski ??? Jezeli ktos sie wybiera samochodem i jest jeden kierowca to jest mega męczace no ale co ja bede pisac skoro wy wszystkie wiecie najlepiej.... Baba do gotowania, rodzenia dzieci , wychowywania , prowadzenia samochodu i co jeszzcze....cos pominełam ??

mój facet nie ma prawa jazdy...

12 paź 2012 - 21:44:26

Cytat
Evans18
Cytat
kaacztery
sądząc po wypowiedziach to ja i mój chłopak jesteśmy ciotami do kwadratu. zaczęliśmy obydwoje kurs i po 2 niezdanych prawkach w Gdańsku zrobiliśmy sobie przerwę.
ja to jeszcze pół biedy, bo jestem przecież tylko kobietą, ale on? jak wróci z siłowni to go zostawię, a potem zdam Wam relację.

Mój prawo jazdy ma, ale frajer nie ma samochodu. A ja jestem na maksa beznadziejna nie mam prawa jazdy za to wiecznie wymówki, więc piona!

pewnie jak już się zdecydujesz złożyć pozew rozwodowy(bo ile można z kimś takim żyć, co nawet auta nie ma?) to każdy sąd orzeknie o jego winie.

mój facet nie ma prawa jazdy...

12 paź 2012 - 21:44:57

oryginal no tak pardon, KOBIETY to co innego. Po co ja w ogóle pracuję? Chłop jest od utrzymywania rodziny, ja mam tylko leżeć i pachnieć!

mój facet nie ma prawa jazdy...

12 paź 2012 - 21:47:04

Cytat
Karolka86

A żebyś wiedziała. Nie od tak sobie faceci mówią Uwaga baba za kierownicą. Chociaż nie uważam sie za złego kierowcę ale śmiało mogę powiedzieć że nie nadaje sie na dłuższe trasy i siłą rzeczy mąż prowadzi logiczne chyba jezeli obydwoje mamy prawko. Jest potrzeba zmiany , nie ma problemu. Proben w tym kiedy jedziesz sama i nie ma cie kto zmienić. Jechałaś kiedyś w góry z pólnocnej strony Polski ??? Jezeli ktos sie wybiera samochodem i jest jeden kierowca to jest mega męczace no ale co ja bede pisac skoro wy wszystkie wiecie najlepiej.... Baba do gotowania, rodzenia dzieci , wychowywania , prowadzenia samochodu i co jeszzcze....cos pominełam
??
To, że ty się nie nadajesz nie oznacza,że inna kobieta też nie. Równie dobrze jakiś facet może nie nadawac się na dłuższe dystanse. Nie musisz się denerwować. Mamy inne zdanie ale to nie oznacza, że nie możemy prowadzić normalnej dyskusji.
No kobieta jest do rodzenia dzieci-facet tego nie zrobi. Co do pozostałch spraw to przecież nikt facetom nie zabrania wychowywać... no chyba, że masz takiego który myśli, że jak zrobił prawko to może ci wszystkie domowe obowiązki zwalić na głowę

zweryfikowana
Posty: 343
Ostrzeżenia: 1/5

mój facet nie ma prawa jazdy...

12 paź 2012 - 21:52:12

Cytat
Karolka86

A żebyś wiedziała. Nie od tak sobie faceci mówią Uwaga baba za kierownicą. Chociaż nie uważam sie za złego kierowcę ale śmiało mogę powiedzieć że nie nadaje sie na dłuższe trasy

Takie jak Ty pracują na opinię wszystkich kobiet-kierowców. Ja tam nnie potrzebuję trzeciego drążka, żeby coś wyprzedzić ;p

mój facet nie ma prawa jazdy...

12 paź 2012 - 21:52:17

Cytat
oryginal
Cytat
Karolka86

A żebyś wiedziała. Nie od tak sobie faceci mówią Uwaga baba za kierownicą. Chociaż nie uważam sie za złego kierowcę ale śmiało mogę powiedzieć że nie nadaje sie na dłuższe trasy i siłą rzeczy mąż prowadzi logiczne chyba jezeli obydwoje mamy prawko. Jest potrzeba zmiany , nie ma problemu. Proben w tym kiedy jedziesz sama i nie ma cie kto zmienić. Jechałaś kiedyś w góry z pólnocnej strony Polski ??? Jezeli ktos sie wybiera samochodem i jest jeden kierowca to jest mega męczace no ale co ja bede pisac skoro wy wszystkie wiecie najlepiej.... Baba do gotowania, rodzenia dzieci , wychowywania , prowadzenia samochodu i co jeszzcze....cos pominełam
??
To, że ty się nie nadajesz nie oznacza,że inna kobieta też nie. Równie dobrze jakiś facet może nie nadawac się na dłuższe dystanse. Nie musisz się denerwować. Mamy inne zdanie ale to nie oznacza, że nie możemy prowadzić normalnej dyskusji.
No kobieta jest do rodzenia dzieci-facet tego nie zrobi. Co do pozostałch spraw to przecież nikt facetom nie zabrania wychowywać... no chyba, że masz takiego który myśli, że jak zrobił prawko to może ci wszystkie domowe obowiązki zwalić na głowę

Mam stoicki spokoj spokojnie :) Nie wiem jak jest z innymi kobietami. Pośrod moich znajomych , nie ma jednej kobiety która w podrozy jest kierowcą i tylko ona siedzi za kierownicą. Po prostu nie ma i to są moje sprawdzone wnioski, nie wyssane z paluszka...Ten wątek już jest wyczerpany ma maxa ... Relax :]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-12 21:52 przez Karolka86.

mój facet nie ma prawa jazdy...

12 paź 2012 - 21:52:29

ja mam prawko, ale to chłopak wszędzie mnie wozi, ja jeżdżę bardzo sporadycznie. niedługo się to zmieni, bo zamierzam kupić sobie jakiś samochód. i sumie autorko wątku to współczuje ci takiego faceta, lepiej podejmij jakieś środki i zmobilizuj go do tego, żeby zrobił sobie prawo jazdy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

facet i jego ubrania - prośba o radę