Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny;)
Wiem, że na temat prezentów na dzień chłopaka jest już kilka wątków, ale ja chciałabym się tylko dowiedzieć co sądzicie o moim prezencie?

Do tego romantyczny wieczór we dwoje, kolacja, film. Może niedzielny spacer? Tak, żeby miło spędzić ten dzień...

Ja bym się nie odważyła na taki prezent :) ale to zalezy od soboby.

Hehe, jeżeli dostaje taki prezent rzadziej niż raz w miesiącu to uważam że to dobry pomysł ; )

alleluja dzieki kochana :D bo zapomnialam kompletnie o tym dniu :D
pomysl fajny tylko te kajdanki mi tak nie pasuja;P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-25 17:17 przez szarota.

Ja tez szukam pomysłu... ;)

noo dziewczyny dawajcie jakies fajne pomysły na prezent bo ja również brak inwencji hehe:)

jaki zboczuszek ;D

To w środku to lizak?? masakra hahahah padłam jak to zobaczyłam :D Pomysł fajny :P

kajdanki fajne :D ale na pozostałe prezenty chyba bym sie nie odważyła :D

ja znalazłam gdzieś pomysł o kuponach miłosnych i sama je projektuje na ps aktualnie dla mojego chłopaka:) do tego mały prezent i gotowe

zweryfikowana
Posty: 874
Ostrzeżenia: 1/5

oO Ty zboczuszku :D

Hahahaha super prezenty! Widać, że podchodzisz do tego na luzie i że ma być zabawnie. Jak dla mnie dokładnie o to chodzi! Dorzuć jeszcze takie coś http://4gift.pl/swiecace-kosci-milosci.html i będzie pełen komplet:D

Cieszę się, że tak uważacie. Dzisiaj wszystko zamówiłam na necie, ma dojść przed sobotą. Do tego planuję jeszcze może dokupić jakiś alkohol albo może jeszcze coś innego;) Zobaczymy...

Cytat
Agatek23
Hahahaha super prezenty! Widać, że podchodzisz do tego na luzie i że ma być zabawnie. Jak dla mnie dokładnie o to chodzi! Dorzuć jeszcze takie coś http://4gift.pl/swiecace-kosci-milosci.html i będzie pełen komplet:D

A te kostki miłości to my już mamy;) Kupiliśmy sobie na walentynki;D

Cytat
szarota
alleluja dzieki kochana :D bo zapomnialam kompletnie o tym dniu :D
pomysl fajny tylko te kajdanki mi tak nie pasuja;P

A kajdanki mają być dopełnieniem tej romantycznej kolacji...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-26 16:43 przez Trendygirl91.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co sądzicie?