Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-25 17:53 przez serduszko06.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

mój to wie,że latam po sh i jak kupuje sobie to i jemu. Piorę to wszystko i mu pokazuje :p jak się podoba to zostawiamy, a jak nie to tacie swojemu oddaje :p nie ma kremacji, przecież to twój facet :)

ładnie zapakuj, najwyżej powiesz, że odcięłaś metki z ceną :)

Po prostu mu powiedz, przecież to Twój facet :)

mój nie narzeka, spróbuj mu dać bo nigdy się nie przkonasz co sądzi :D

Hm zależy jaki on ma stosunek do ciuchów z SH i do tego że Ty kupujesz używane ciuchy. Powinnaś to wcześniej wybadać. Mój facet sam się chwalił że kupuje marynarki po 10zł w SH, wobec czego dowiedziałam się, że nie przeszkadza mu to. Z czasem zaczełam się chwalić swoimi zdobyczami, potem zdarzyło mi się jemu kupić jakąś fajną koszule, a teraz nawet sam mówi że czegoś potrzebuje :D
Ale nie udawaj że są nowe, nie rób z niego idioty. Ostatecznie powiedz że po bracie/kuzynie/tacie.

Cytat
klasiula
nie ma kremacji, przecież to twój facet :)

xD xD xD

jak sie "obawiasz" co powie facet- to zapakuj, pokaz mu - jak sie spodoba to wezmie :) a kiedys przy okazji powiesz, ze to bylo w second hand kupione i się zdziwi i już :D

ja po SH latam z moim także często dajemy sobie rzeczy "bez metki" i jeszcze bardziej taki prezent sobie cenimy :)

Mój chłopak na początku twierdził że sh są be, jak ja mogę tam kupować.. a teraz to nieraz mi mówi, że przydałoby mu się wygrzebać to i to i jeszcze to;) Najpierw wybadaj co Twój myśli na ten temat, z czasem na pewno się prezekona

A dlaczego mu nie powiesz, że to z SH? Co to za różnica?

A tam, kupiłam parę razy swojemu tam koszulki i był zadowolony ;)

o matko a czego tu się wstydzić. zapewne jesteście ze sobą dość blisko... a takich rzeczy się krępujesz
no chyba żer jesteście ze sobą miesiąc-dwa. to co innego



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-25 17:02 przez Kaska113.

Mój wie, że odwiedzam takie sklepy i nie jestem jakoś skrępowana z tego powodu. Poza tym kiedyś upolowałam mu jedne szorty firmowe o jakich od dawna marzył i podziela moje zdanie na temat second-handów, że warto tam iść, bo czasami można znaleźć naprawdę świetne rzeczy;)

zweryfikowana
Posty: 497
Ostrzeżenia: 1/5

Nie wrto sie wstydzic sh, w zasadzie to teraz bardzo duzo ludzi chwali sie tym i jest to modne. Mozna tam wyszukac super oryginalne rzeczy i wcale nie powinnas się tego wstydzic. Moj na poczatku negował, ale jak juz raz wszedł i wyszedl z całym workiem ciuchów teraz często sam chodzi i łapie bardzo ładne okazje.

Nie kłam , że kupiłaś i odcięłaś metki ( bo każdy normalny jak spojrzy to się zorientuje , że to nie nowe. Nawet jak są w idealnym stanie).

Każdy jest inny. Jeden będzie chciał nosić ubrania z SH a drugi za żadne skarby.

Mój mężczyzna lubi ubrania tylko i wyłącznie dobrej jakości i wiem że z SH by nic nie założył.

Ale mój poprzedni to ze mną śmigał i zawsze coś dla siebie wynalazł.

Więc musisz z nim porozmawiać, pokazać mu ubrania a jeśli powie , że nie to oddaj tacie bądz komuś z rodziny. I nie zmuszaj go do niczego. :).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent na dzień chłopaka - co myślicie?