Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co kupić tacie na urodziny?

22 wrz 2012 - 12:35:02

Hej wszystkim.
Mam takie pytanko: Co kupić tacie na urodziny? Mój budżet również jest ograniczony. Podopowiedzieć mogę tyle, że jest myśliwym. Ogólnie nie mam żadnych pomysłów. Macie jakieś propozycje? :)
Pozdrawiam Meg!

Co kupić tacie na urodziny?

25 wrz 2012 - 20:25:21

Hmmm wypchane zwierzeta odradzam :P Hmmm może jeszcze jakieś szczegóły? Ja najczęściej szarpię się na jakieś akcesoria do wina czy coś.

Co kupić tacie na urodziny?

25 wrz 2012 - 20:28:51

Ja nigdy nie wiem co kupic, zawsze robimy burze mózgu z bratem i mama, mój tata wszystko ma i nigdy nic nie potrzebuje ;| i jak tu się dogadać.

Co kupić tacie na urodziny?

25 wrz 2012 - 20:31:34

moze idz do sklepu mysliwskiego i tam cos wypatrzysz bo maja takie rozne drobiazgi.

Co kupić tacie na urodziny?

25 wrz 2012 - 20:32:26

Może jakiś nóż,menażkę itd.,jakim budżetem dysponujesz to tez ważne:)?
...a mój wuj jest mysliwym nigdy nie zapomne jego "plecaczka"bezpieczycielka tam zawsze miał 6 aluminiowych kieliszków do wódki,6 par sztućcy i 6 aluminiowych talerzyków-to taka skórkowa torba przypominająca piórnik,a każde drobiazgi miały w niej swoje miejsce:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-25 20:37 przez basia141110.

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Co kupić tacie na urodziny?

27 wrz 2012 - 12:18:37

Mój tata dostał ode mnie zaproszenie na degustacje piwa. W sumie to bardzo fajny-meski prezent. My teraz własnie tez wymyslamy wyjatkowypreznet na dzień chłopaka wiec mozna ten pomysł również wykorzystac.

Co kupić tacie na urodziny?

27 wrz 2012 - 12:22:53

Ciężka sprawa...czy to,że jest myśliwym to ważne info?Może poprostu kup Ojcu a nie myśliwemu?:D

Co kupić tacie na urodziny?

27 wrz 2012 - 12:23:35

Ja zawsze kupuje ksiązkę, najlepszy prezent.

Co kupić tacie na urodziny?

27 wrz 2012 - 12:32:48

Hmmm, dziękuję za radę, ale jeszcze nic nie wybrałam. Urodziny już w przyszłym tygodniu. A moje fundusze są ograniczone do 40zł. Dekustacje piw? Hmn, fajny pomysł, ale mieszkam w małym miasteczku i tutaj nic ciekawego nie ma. Nawet głupiego sklepu myśliwskiego. :/ Książek ma mnóstwo, więc wątpię, żebym mu tym prezentem dogodziła. Nóż lub menażkę? Jakoś źle mnie się to kojarzy. Wolę coś oryginalnego. :)
Rodzice mają własną firmę, więc może coś związane z drukarzem, coś na szczęście? Eh, brak pomysłów. :(
Pozdrawiam!

Co kupić tacie na urodziny?

27 wrz 2012 - 12:33:24

Może jakiś alkohol, np. dobra whiskey. Albo taki "scyzoryk" (nie wiem jak to sie nazywa) wielofunkcyjny z kilkoma różnymi rzeczami jak śrubokręt, nożyk, pilnik, otwieracz do kapsli itd. Albo jakieś dobre buty na polowania:)

niezweryfikowana
Posty: 134
Ostrzeżenia: 5/5

Co kupić tacie na urodziny?

02 maj 2013 - 19:49:28

Idealnym prezentem na dzień ojca będzie taka koszulka http://www.megakoszulki.pl/Bombowy,tata,T-shirt-p927.html Gwarantuje Ci, że Twój tata będzie mega zadowolony z takiego prezentu i z całą pewnością poczuje się bombowo :D

Co kupić tacie na urodziny?

02 maj 2013 - 19:52:59

A ma zegarek? Bo ja w tym roku wpadłam na pomysł, że kupię mojemu tacie rotomat do zegarka;) Ma zegarek, który działa tylko przy noszeniu-nakręca się przy ruszaniu nadgarstkiem. Jeśli mój tata go ściąga i przez kilka dni nie nosi to zegarek zwyczajnie staje.Dlatego kupię mu rotomat-wsadza się do niego zegarek i jest nakręcony cały czas:) bo jednak co chwilę od nowa nastawiać zegarek jest męczące.

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 5/5

Co kupić tacie na urodziny?

04 lip 2013 - 11:47:18

Kilka propozycji prezentów dla myśliwego: The Gifts - prezent dla myśliwego :)

zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

Co kupić tacie na urodziny?

04 lip 2013 - 11:51:06

Może jakiś dobry alkohol . Zwyczajne ale zawsze przydatne ;)

Co kupić tacie na urodziny?

04 lip 2013 - 12:05:33

ja kupuje swojemu jakiś ciuszek:) sweterek, koszulke w firmowym sklepie. Teraz są wyprzedaże więc może jakaś koszulka? Np. w Big Star

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomocy