Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

transportery taśmowe

25 minut temu

sprawdzony stomatolog

29 minut temu

sklep detailingowy

53 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Facet bez majtek ??????!

09 wrz 2012 - 01:14:22

może jest cyganem,oni podobno nie noszą

Facet bez majtek ??????!

09 wrz 2012 - 01:30:59

Cytat
pochwa
A ja lubię, bo w bokserkach nic nie widać, a slipki aż się proszą o ściągnięcie :D
ha dlatego ja się wycwaniłam i wole obcisłe bokserki! takie typowe, luzne jak spodenki tez mi sie za bardzo nie podobaja, chociaz i tak wole je od slipów :D

Facet bez majtek ??????!

09 wrz 2012 - 02:34:40

Zdarza mi się nie zakładać majtek nie widzę w tym nic dziwnego...

Facet bez majtek ??????!

09 wrz 2012 - 03:12:37

Cytat
Patryulina
Dziewczęta !!!
Nie wiem czy się śmiać czy płakać ... xD otóż pisze już dłuzszy czas z kolesiem, jest to znajomość narazie zdalna bo z uwagi na zamieszkanie nie mielismy sie jak spotkac, ale.... to chyba dobrze bo...przed sekundą gdy pytalam jak był ubrany na wesele [bo powiedzial ze nie załozyl garnituru, co tez mnie zdziwilo..] wyliczył części garderoby i powiedział ze nie miał majtek BOWIEM ICH NIE NOSI .. niby śmieszne ale jejuu tak mnie zatkało i sie tak dziwnie czuje ze nawet nie mam ochoty juz do niego pisac.... najgorsze jest to ze on nie zartuje...
Jaosobiście sie nawet w majtkach i w zwiewnej spódnicy czuje niekomfortowo... a tu prosze można bez? można...
Czy któraś z Was sie z czym takim spotkała??? bo o normalnośc tej sytuacji to chyba nie bede nawet pytać..

Tak. Joey Tribbiani.

A tak w ogóle ja też nie zawsze noszę. Jak mam białą spódnicę. Czuję się wtedy komfortowo.

Aseksualne slipki? Ano mój nosi slipki i skłamię, jeśli nie przyznam że wygląda w nich REWELACYJNIE i bardzo seksownie :-)Choć preferuję czarne DOPASOWANE bokserki. Mnie osobiście nie podobają długie i luźnie bokserki wystające ze spodni - obleśne, fuj, fuj, fuj!
Cytat
husaria
może jest cyganem,oni podobno nie noszą

Pewnie jej tak napisał bo pomyślał, że ją to podnieci albo sprowadzi ich znajomość na inne tory. Faceci... Naprawdę oni myślą, że laska zacznie myśleć o tym, myśleć o nim...O nim bez gatek i wiadomo co sobie wyobrażać. Hahaha...;]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-09 03:14 przez MagdalenaCornelia.

Facet bez majtek ??????!

09 wrz 2012 - 08:01:23

Facet nie czuje się komfortowo jak mu bielizna się majta między nogami, chce poczuć wolność, a wy tutaj go ganicie :D Któraś z dziewczyn napisała, że w bokserkach nic nie wiadać, cóż za nonsens. Bokserki nie dość, że podkreślają pupę, to gdy facet założy białe, to widadać może być dużo :D. Co do chłopa, to jak nie lubi bielizny to nic takiego, przecież jeansy mu nie podfruną jak spódnica u kobiety... A to, że nosi kilka dni jeansy... Czasem noszą kilka dni bieliznę (zdarzają się tacy), a czasem spodnie, skąd wiesz, że nosi je kilka dni z rzędu? I napisałaś to jakby się nie mył :D.

Facet bez majtek ??????!

09 wrz 2012 - 08:36:46

ja mam wielu kumpli, którzy utrzymują, że chodzą bez majtek, bo im tak przewiewniej:)

Facet bez majtek ??????!

09 wrz 2012 - 13:23:46

albo to jakiś dowcipnis albo ma nie pokolei w głowie :D

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

Facet bez majtek ??????!

09 wrz 2012 - 13:27:35

podobno Piotr Najsztub chodzi bez bielizny, bo jej nie lubi :)
więc być może zdarzają sie takie ewenementy :)

Facet bez majtek ??????!

09 wrz 2012 - 13:31:40

Kobiety czasem chodzą bez staników, to facetowi wolno bez gaci. Niech też ma coś z życia.

zweryfikowana
Posty: 2.412
Ostrzeżenia: 1/5

Facet bez majtek ??????!

30 wrz 2012 - 14:35:10

ja lubie na meskim tyleczku obcisle bokserki ;p albo stringi xD apetycznie 8-D

Facet bez majtek ??????!

30 wrz 2012 - 14:37:23

Pewnie Szkot :P

Facet bez majtek ??????!

30 wrz 2012 - 14:38:52

hahahaha :)

Facet bez majtek ??????!

30 wrz 2012 - 14:45:41

bardzo to niehigieniczne, chyba, że pierze codziennie spodnie.

Facet bez majtek ??????!

30 wrz 2012 - 14:52:21

mnie tam to nie dziwi jakoś ;) ja również nie przepadam za bielizną no cóż:) dla innych to dziwne zjawisko a dla niektórych to całkiem normalne

niezweryfikowana
Posty: 661
Ostrzeżenia: 1/5

Facet bez majtek ??????!

30 wrz 2012 - 14:56:53

mój nie zakłada jak np. idzie do sklepu do którego ma 2 min :) czy schodzi do piwnicy to tylko wciąga dres :) ale pod jeansy zawsze nosi !! generalnie ma takie 'domowe spodenki' pod które nie ubiera majtek ale jak wychodzimy to zawsze zakłada. Raz przez 3 lata zdarzyło mu sie nie założyć (w sumie zapomniał jakoś) jak mnie odprowadzał do domu, ale dotkliwie to odczuł bo wtedy ostro wiało :) także pewnie już drugi raz nie zapomni :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie wyjść z facetem?