Obecnie rozmawiamy o:

Treningi i dieta keto

gorący temat

Meble do sypialni

4 minuty temu

Monitoring domu

13 minut temu

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co robić? love story..

30 sie 2012 - 19:56:02

No to od początku. Mam 17 lat, byłam na pewnej rodzinnej imprezie i był tam taki chłopak. On ma 23 lata. No i gadaliśmy tak ze wszystkimi, potem on poprosił mnie do tańca, a potem zaproponował, żebyśmy się przeszli. I kiedy byliśmy "sam na sam" trochę gadaliśmy o mnie i o nim, i kiedy ja opowiadałam o sobie, wtedy trochę smutno mi się zrobiło i się popłakałam (były chłopak). On wtedy mnie przytulił i pocieszał, no a potem mnie pocałował. I kiedy poszliśmy tam, gdzie się wszyscy bawili, ja musiałam wracać do domu. Następnego dnia pisaliśmy ze sobą. Jakiś czas później znowu się spotkaliśmy (w podobnym gronie co wtedy). Tylko ja dowiedziałam się, że on powiedział mojej mamie, że mam jakiś problem i ma ze mną porozmawiać. Trochę się wkurzyłam i powiedziałam mu o tym. On zaczął mnie przepraszać, ale ja to "olałam". Teraz zdałam sobię sprawę, że powiedział to mojej mamie dla mojego dobra i chyba troszkę za nim tęsknię.

Nie wiem co robić. Odpuścić go sobie czy jednak o niego walczyć? Myślę, że on pierwszy nie napisze, a jeżeli ja napiszę to on nie będzie się o mnie starać (a wiadomo, że to facet ma się starać o kobietę). Nie chcę podawać mu się "na talerzu".

*Wiem, że napisałam to trochę chaotycznie, ale mam nadzieję, że rozumiecie, co chciałam Wam przekazać:). Z góry dziękuję zawszystkie odpowiedzi :*



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-30 20:02 przez foorumowaa.

co robić? love story..

30 sie 2012 - 20:02:50

Cóż, nic wielkiego się nie stało. Przeproś i kontynuuj obiecującą znajomość. :)

co robić? love story..

30 sie 2012 - 20:06:49

ja bym kontynuowała :) to że napiszesz pierwsza nie oznacza że od razu podasz się na tzw talerzu

co robić? love story..

30 sie 2012 - 20:08:08

znowu nowe konto i jego jednym z 1pierwszych, watek love story - to juz nie bawi, nie ciekawi, nie sprzedaje sie...

zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

co robić? love story..

30 sie 2012 - 20:09:39

pisz! z doświadczenia wiem, że żałowałabyś tego, że nie napiszesz.

co robić? love story..

30 sie 2012 - 20:09:49

Dziewczyno. Mam 23 lata. Pamiętam kiedy miałam 17. Uwierz ze jest to taaaaaaaaaaaaaka przepaść. Daruj sobie. Taka dygresja ;)

zweryfikowana
Posty: 874
Ostrzeżenia: 1/5

co robić? love story..

30 sie 2012 - 20:12:42

niepotrzebnie się na niego wkurzyłaś chciał dobrze.
Odezwij się do niego :)

co robić? love story..

30 sie 2012 - 20:15:20

Cytat
houge
Cóż, nic wielkiego się nie stało. Przeproś i kontynuuj obiecującą znajomość. :)

co robić? love story..

30 sie 2012 - 20:17:41

Ok, dziękuję dziewczyny:) Ale napisać takjakby nigdy nic, czy może jednak zacząć od przeprosin? Wiecie, nie jestem jeszcze aż tak doświadczona w relacjach damsko-męskich ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-30 20:18 przez foorumowaa.

co robić? love story..

30 sie 2012 - 20:17:57

A to on nie jest Twoją rodziną skoro był na rodzinnej imprezie?

co robić? love story..

30 sie 2012 - 20:18:13

Cytat
foorumowaa
I kiedy byliśmy "sam na sam" trochę gadaliśmy o mnie i o nim, i kiedy ja opowiadałam o sobie, wtedy trochę smutno mi się zrobiło i się popłakałam (były chłopak). On wtedy mnie przytulił i pocieszał
Ja bym nie umiala pierwszy raz widzac chlopaka, zwierzac mu sie i plakac w rekaw :)

Re: co robić? love story..

30 sie 2012 - 20:19:13

Cytat
OneMillion
Cytat
foorumowaa
I kiedy byliśmy "sam na sam" trochę gadaliśmy o mnie i o nim, i kiedy ja opowiadałam o sobie, wtedy trochę smutno mi się zrobiło i się popłakałam (były chłopak). On wtedy mnie przytulił i pocieszał
Ja bym nie umiala pierwszy raz widzac chlopaka, zwierzac mu sie i plakac w rekaw :)

No.. tak wyszło.
Ma coś w sobie.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-30 20:26 przez foorumowaa.

co robić? love story..

30 sie 2012 - 20:21:50

A masz pewnosc, czy nie traktuje Cie jak mlodsza kolezanke? :) Bo skoro polecial do Twojej mamy i powiedzial ze masz jakis problem, to moze wlasnie w ten sposob na Ciebie patrzy?
Gdzie Cie pocalowal? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-30 20:22 przez OneMillion.

co robić? love story..

30 sie 2012 - 20:23:48

Cytat
OneMillion
A masz pewnosc, czy nie traktuje Cie jak mlodsza kolezanke? :) Bo skoro polecial do Twojej mamy i powiedzial ze masz jakis problem, to moze wlasnie w ten sposob na Ciebie patrzy?
Gdzie Cie pocalowal? :)

Jak gadaliśmy za drugimrazempowiedział mi,że mu na mnie zależ. Może nie wprost, ale takto zrozumiałam.

Re: co robić? love story..

30 sie 2012 - 20:24:06

Cytat
OneMillion
Gdzie Cie pocalowal? :)

W usta.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-30 20:24 przez foorumowaa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Facet.Pomocy!