Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

doradźcie.. prosze :((

07 lip 2009 - 08:22:09

gdy chłopak zrywa z toba i mówi ci że cie nie kochał itd to zależy mu tylko naszybkim bezproblemowym zerwaniu... io tak jak pisza dziewczyny chyba nie warto robić komuś takiemu tego typu prezentó....

doradźcie.. prosze :((

07 lip 2009 - 08:22:57

Jak dla mnie to pozwoliłaś zrobić z siebie idiotke. Po 1 jak można mówić komuś że chce się z nim przeżyć pierwszy raz po rozstaniu i w momencie gdy ta druga osóbka mówi że Cię nie Kocha a po 2 śmieszny jest fakt że od razu jak poszłaś się z nim przespać pokochał Cię wielką miłością na 1 dzień. Wiesz to tylko i wyłącznie Twoja wina bo ewidentnie mu się naprosiłaś z tym sexem a niestety faceci mają orzeszek w głowie i tylko jak któraś mu się rozkłada to bierze. Może to brutalne co piszę ale ogarnij się bo to na prawdę śmieszne. Zresztą 4 mies. to nie czas na mówienie "kocham" do tego trzeba dojrzeć.

doradźcie.. prosze :((

07 lip 2009 - 12:19:58

Cytat
Keczup
Cytat
dooosiak
Czesc Dziewczyny!
mam problem...
otóż.. byłam z chłopakiem 4 miesiące... nie wiedziałam co do niego czuje, czy to miłośc nie byłam przekonana.. ale dałam nam szanse..
Przyznam ze troszke byłam upierdliwa ale dało sie wytrzymac... często sie kłóciliśmy ale on mówił ,że naprawde mnie kocha.. Po czterech miesiącach powiedzial, że juz nie chce ze mną byc chociaż mnie kocha.. Załamałam sie, gdy zerwał..Uświadomiłam sobie jak wielkie jest moje uczucie do niego.. Pisałam,błagałam o szanse ale po paru dniach powiedział, że nic do mnie nie czuje.. Ja wciąż nalegałam bo bardzo go kocham :( W końcu powiedziałam, że czuje, że jest jedyny i chce z nim przeżyc ten pierwszy raz, on powiedział, że też tego chce ze mna.. ja spytałam czemu, skoro mnie nie kocha, odpowiedział, ze ma wiele miłych wspomnień związanych ze mną... Przedwczoraj byłam u niego i gdy zaczęłam go miziac, przytulac,calowac powiedzial: kocham Cie, zgodził się byc ze mną, później zrobiliśmy grilla i wszystko było pięknie do wczoraj.. gdy wyznał, że nie umie mi powiedziec przez sms'a, że mnie kocha, że czuje to tylko gdy mnie widzi.. powiedział tez, ze nie ma czasu do mnie pisac bo jest zajęty pracą.. jest dla mnie chamski i zimny... nie wiem co robic... tak bardzo mi na nim zależy ;((( przepraszam, ze sie tak rozpisałam ale ja juz nie wytrzymam, bo nie wiem czy dalej o niego walczyc i czy jest sens to dalej ciągnąc ;(((

Błagam Was Dziewczyny o pomoc!! ;(



szczeniackie, ale jest przynajmniej szczery...
moim zdaniem masz 2 opcje, albo starać się go odzyskać, ale nie błaganiem, tylko wspólnymi przyjacielskimi spotkaniami- pokazać mu swoje atuty: wszystko to co mogło byc przysłonięte wcześniej przez tę "upierdliwość", albo znajdź nowego człowieka który wzbudzi w Tobie pozytywne uczucia i miłość :)


ooo dobre ) będe jego przyjaciółką i niech wie, że wcale nie jestem taka zła :)

doradźcie.. prosze :((

07 lip 2009 - 12:23:39

sorki ze bede ostra ale zalezy mu wylacznie na twojej dupie...olej kolesia

doradźcie.. prosze :((

07 lip 2009 - 12:25:58

on cię nie kocha - więc się szanuj ... faceci to faceci ...

doradźcie.. prosze :((

07 lip 2009 - 12:26:02

juz wiem wiem :) haha i tak mu nie dam... dziewczyny mi tu dodały sił ! i dobrze doradziły.. :)
dzięki wszystkim :)

doradźcie.. prosze :((

07 lip 2009 - 12:28:22

Wciska ci facet bajer ,bo jak " jestes blisko " to chce -ale sie z toba przespac.a potem zyje swoim zyciem i ma cie gdzies.sory,ale po tym co przeczytałam to jest jasne jak słonce.a ty naiwna jestes.on tylko z tego korzysta.nie chciał kontaktu z tobą dopóki mu nie powiedziałas tego na co liczył od poczatku-ze z nim to zrobisz w koncu. wczesniej nie miał cierpliwosci czekac.daj sobie spokoj dziewczyno.nie badz naiwna

doradźcie.. prosze :((

07 lip 2009 - 12:29:16

zgadzam się z poprzedniczkami, że tylko mu zależy na seksie, gdy powiedziałaś o tym że chciałaś przeżyć z Nim swój pierwszy raz i zrobić mu taki prezent, to nagle tak z dnia na dzień znów Cię pokochał?? dla mnie to bezsens i ten chłopak jest nie poważny, widać że gdyby teraz zgodził się z Tobą być to zostawiłby Cię po tym pierwszym razie lub byłby z Tobą tylko dla tego jednego celu....;/
Ja bym dała sobie spokój z takim chłopakiem, chociaż wiem, że to ciężkie...;/

doradźcie.. prosze :((

07 lip 2009 - 12:30:44

Cytat
nawashi
on cię nie kocha - więc się szanuj ... faceci to faceci ...

o dokładnie święte słowa ;)) wszystko ujęte w jednym zdaniu..

doradźcie.. prosze :((

07 lip 2009 - 12:31:54

Heh..nie powinnaś robić mu takich prezentów..chociaż na pewno to zrobisz,bo Go kochasz..i za wszelka cene,każdą siłą bedziesz chciała,by jednak był z Tobą, chociaż przez jakiś moment..żeby powiedział, że kocha,przytulił..i będziesz żyła tymi dobrymi chwilami..a później seks będzie służył temu,by jakoś Go przy sobie trzymać..bo będziesz miała coś, na czym Jemu będzie zależało..



...ale oczywiście całym serduchem życze, żeby się ułożyło!

doradźcie.. prosze :((

07 lip 2009 - 12:35:40

jak to mówią : żaden facet nie jest wart tego, co należy do kobiety, bo tego co u kobiety nigdzie nie znajdzie :D

kochana, powodzenia i 3mamy kciuki wszystkie ! :))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak wasi faceci nazywaja inne dziewczynach?