Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

doradźcie.. prosze :((

06 lip 2009 - 15:53:20

Cytat
wamper
trzeba przecierpieć , ja bym za takim facetem, który na słowo seks (obojętnie jakim wyrazem/ami byś tego nie ujęła) nagle zapałał uczuciem. jak można kochać kogoś tylko, gdy się na niego patrzy???miłość to miłóść, trwa 24h na dobę, a nie w momencie, gdy się kogoś widzi, śmieszny koleś, może tak kochać tysiące lasek :D
no w sumie racja....

doradźcie.. prosze :((

06 lip 2009 - 15:54:46

lol ;D

doradźcie.. prosze :((

06 lip 2009 - 15:55:02

Kobiety sa niestety naiwne ( znam to po sobie). Im szybciej ktos od Ciebie ucieka i Ciebie odsuwa,tym bardziej go pragniesz.
Moim zdaniem powinnas o nim zapomniec ( chociaz znajac zycie bedzie Tobie ciezko) i skupic sie na sobie.
Pospotykaj sie z kolezankami,zapisz sie na kurs,rob wszystko,co sprawia Ci przyjemnosc . Chlopakowi zalezy wylacznie na seksie!!!
Jestes jeszcze mlodziutka i cale zycie przed Toba.
Zycze Powodzenia !!!!!!!!!!!!!!!!

doradźcie.. prosze :((

06 lip 2009 - 16:00:28

dziękuje...

doradźcie.. prosze :((

07 lip 2009 - 01:12:14

chcesz go przekupic seksem? o nie, tylko nie to. lepiej o nim zapomnij. jedyna rada.

doradźcie.. prosze :((

07 lip 2009 - 01:33:32

ej powiem ci ze facet nie lubi jak laska jest nachalna ale z tego co piszesz taka wlasnie jestes pokaz ze masz go w dupie to sam przyleci zobaczysz

doradźcie.. prosze :((

07 lip 2009 - 01:40:42

Kochana jeśli nie śpisz posłuchaj rady starszej koleżanki,wiem że to dla Ciebie cięzkie ale on Cie nie kocha wrócił na chwilę bo wspomniałaś o seksie zostawi Cie to prawie pewne,4 miesiące to krótki okres czasu jesteś nim bardzo zauroczona ale pewna jestem ze to nie miłość....nie daję Wam szans wierz mi bedzie ci jeszcze gorzej gdy to z nim zrobisz...bo na bank bedziesz załować,weź koleżankę idz do klubu rozejżyj sie za nowym facetem o starym powinnaś zapomnieć...powodzenia!

zweryfikowana
Posty: 620
Ostrzeżenia: 1/5

doradźcie.. prosze :((

07 lip 2009 - 02:22:21

Hmm... według mnie to skoro Cię "kocha" to przez smsy łatwiej byłoby mu to napisać. Jednak on mówiąc to rzuca słowa na wiatr i , wybacz za określenie, ale podciera sobie gębę słowami "Kocham Cię", które powinny być wypowiadane tylko wtedy, gdy to jest prawdą. Jemu zależy tylko na tym "prezencie". A skąd wiesz, ze dla niego pierwszy, powiedział Ci tak? Szczerze wątpię w to.
Pierwszy raz powinien być z kimś, kto Cię na prawdę kocha i z kim chcesz budować przyszłość. Najlepiej to zakończyć, wiem, że będzie boleć, ale potem będzie lepiej. Miliony przystojnych chłopaków chodzi po ziemi i większość na pewno jest lepszych niż on.

doradźcie.. prosze :((

07 lip 2009 - 03:07:48

Cytat
dooosiak
Czesc Dziewczyny!
mam problem...
otóż.. byłam z chłopakiem 4 miesiące... nie wiedziałam co do niego czuje, czy to miłośc nie byłam przekonana.. ale dałam nam szanse..
Przyznam ze troszke byłam upierdliwa ale dało sie wytrzymac... często sie kłóciliśmy ale on mówił ,że naprawde mnie kocha.. Po czterech miesiącach powiedzial, że juz nie chce ze mną byc chociaż mnie kocha.. Załamałam sie, gdy zerwał..Uświadomiłam sobie jak wielkie jest moje uczucie do niego.. Pisałam,błagałam o szanse ale po paru dniach powiedział, że nic do mnie nie czuje.. Ja wciąż nalegałam bo bardzo go kocham :( W końcu powiedziałam, że czuje, że jest jedyny i chce z nim przeżyc ten pierwszy raz, on powiedział, że też tego chce ze mna.. ja spytałam czemu, skoro mnie nie kocha, odpowiedział, ze ma wiele miłych wspomnień związanych ze mną... Przedwczoraj byłam u niego i gdy zaczęłam go miziac, przytulac,calowac powiedzial: kocham Cie, zgodził się byc ze mną, później zrobiliśmy grilla i wszystko było pięknie do wczoraj.. gdy wyznał, że nie umie mi powiedziec przez sms'a, że mnie kocha, że czuje to tylko gdy mnie widzi.. powiedział tez, ze nie ma czasu do mnie pisac bo jest zajęty pracą.. jest dla mnie chamski i zimny... nie wiem co robic... tak bardzo mi na nim zależy ;((( przepraszam, ze sie tak rozpisałam ale ja juz nie wytrzymam, bo nie wiem czy dalej o niego walczyc i czy jest sens to dalej ciągnąc ;(((

Błagam Was Dziewczyny o pomoc!! ;(

Kochana, nie bądź niemądra i nie próbuj zatrzymać tego faceta "swoim prezentem".
Teraz twierdzisz, że go kochasz, że to ten jedyny, ale przekonasz się, że jednak nie.
Wiem - rozstania bolą, ale czas leczy rany.
Zapomnij o tamtym facecie, wyjdź do ludzi, a sama zobaczysz, że świat jest piękny, a facetów o niebo lepszych spotkasz na swojej drodze.
Z czasem spotkasz Tego Jedynego, który pokocha Ciebie całym sercem i duszą. Który będzie Cię wielbić ponad wszystko. Będziesz wiedziała, że to właśnie ten jedyny i to dla niego zostaw swoją niewinność.
Gdybyś teraz oddała się temu, o którym piszesz, to po poznaniu tego właściwego /bo z tym przyszłości nie widzę/, żałowałabyś swojej pochopnej decyzji.
Nie spiesz się, bo nie ma do czego.
Teraz chwilę poboli, ale później sama spojrzysz na to z innej perspektywy i stwierdzisz, że dobrze było się powstrzymać :)
Życzę rozsądnej decyzji :)

doradźcie.. prosze :((

07 lip 2009 - 06:53:39

Cytat
dooosiak
Czesc Dziewczyny!
mam problem...
otóż.. byłam z chłopakiem 4 miesiące... nie wiedziałam co do niego czuje, czy to miłośc nie byłam przekonana.. ale dałam nam szanse..
Przyznam ze troszke byłam upierdliwa ale dało sie wytrzymac... często sie kłóciliśmy ale on mówił ,że naprawde mnie kocha.. Po czterech miesiącach powiedzial, że juz nie chce ze mną byc chociaż mnie kocha.. Załamałam sie, gdy zerwał..Uświadomiłam sobie jak wielkie jest moje uczucie do niego.. Pisałam,błagałam o szanse ale po paru dniach powiedział, że nic do mnie nie czuje.. Ja wciąż nalegałam bo bardzo go kocham :( W końcu powiedziałam, że czuje, że jest jedyny i chce z nim przeżyc ten pierwszy raz, on powiedział, że też tego chce ze mna.. ja spytałam czemu, skoro mnie nie kocha, odpowiedział, ze ma wiele miłych wspomnień związanych ze mną... Przedwczoraj byłam u niego i gdy zaczęłam go miziac, przytulac,calowac powiedzial: kocham Cie, zgodził się byc ze mną, później zrobiliśmy grilla i wszystko było pięknie do wczoraj.. gdy wyznał, że nie umie mi powiedziec przez sms'a, że mnie kocha, że czuje to tylko gdy mnie widzi.. powiedział tez, ze nie ma czasu do mnie pisac bo jest zajęty pracą.. jest dla mnie chamski i zimny... nie wiem co robic... tak bardzo mi na nim zależy ;((( przepraszam, ze sie tak rozpisałam ale ja juz nie wytrzymam, bo nie wiem czy dalej o niego walczyc i czy jest sens to dalej ciągnąc ;(((

Błagam Was Dziewczyny o pomoc!! ;(



szczeniackie, ale jest przynajmniej szczery...
moim zdaniem masz 2 opcje, albo starać się go odzyskać, ale nie błaganiem, tylko wspólnymi przyjacielskimi spotkaniami- pokazać mu swoje atuty: wszystko to co mogło byc przysłonięte wcześniej przez tę "upierdliwość", albo znajdź nowego człowieka który wzbudzi w Tobie pozytywne uczucia i miłość :)

doradźcie.. prosze :((

07 lip 2009 - 07:36:10

Hej :)
Ja miałam kiedyś podobną sytuację za facetem.
Ja bardzo go kochałam,a on zachowywał się dokładnie tak jak Twój chłopak.
I wydawało mi się że był ze mną tylko dla seksu..Także radziłabym Ci zapomnieć o nim,bo taki związek nie ma przyszłości.
Wiem że to strasznie boli,bo ja mojego chłopaka kochałam nad życie,a on to bardzo sprytnie wykorzystywał....
Daj sobie z Nim spokój...To będzie bardzo trudne,ale po jakimś czasie uświadomisz sobie że to była dobra decyzja.
Może z jego strony to tylko przywiązanie a nie miłość...Gdyby Cię kochał,ie miałby żadnych wątpliwości..
Pozdrawiam i życzę powodzenia ;)))

doradźcie.. prosze :((

07 lip 2009 - 07:36:13

Cytat
Oniaczeq
Zrobisz mu "prezent" a później Cie zostawi , jestem tego na 100% pewna.
Dla mnie facet bylby juz dawno skreslony , bo gdyby Cie na prawdę kochał to by sie tak nie zachowywał
Przeyjzyj na oczy, a pierwszy raz przezyj z kims kto bedzie tego wart

dokładnie .

doradźcie.. prosze :((

07 lip 2009 - 07:41:16

Niestety do miłości nie da się nikogo zmusić....Jest na tym świecie wiele świetnych facetów,daj sobie z Nim spokój,bo tylko niepotrzebnie cierpisz...Taki związek naprawdę nie ma sensu...
;))

doradźcie.. prosze :((

07 lip 2009 - 08:03:42

jesli zrobisz z nim TO to bedzie to twoj najwiekszy blad. Daj sobie z nim spokoj nie jest ciebie wart i tyle lepiej poczekac i napewno znajdziesz sobie lepszego chlopaka od niego ktory bedzie cie nosil na rekach i traktowal jak ksiezniczke :)

doradźcie.. prosze :((

07 lip 2009 - 08:08:54

no niestety ja mysle ze jemu zalezy na prezencie, lub prezentach ...
daj sobie z nim spokoj...nie jednego jeszcze takie Ksiecia spotkasz:) Jestes Mloda, dasz rade! Uszy do gory!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

obuwie sportowe męskie