Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 557
Ostrzeżenia: 3/5

doradźcie.. prosze :((

06 lip 2009 - 15:35:10

Cytat
dooosiak
marzena2202 i dla niego i dla mnie pierwszy...
to bylam w identycznej sytuacji tylko ja to zrobilam i popelnilam blad a ty mozesz jeszcze sie zastanowic

doradźcie.. prosze :((

06 lip 2009 - 15:36:55

Oooo.. ;o to juz sporo . :P

Po tym co napisalas o nim i jego zachowaniu , myslalam ze 16-17 lat. ;d (bez urazy) .

Moje zdanie jest takie samo jak poprzedniczek. Niestety, lae wedlug mnie nie macie szans na staly, stabilny zwiazek, bo jemu zalezy tylko i wylacznie na jednym. :( smutne, ale prawdziwe.

Chloapk ktory ma 19lat, powinien byc rozsadniejszy, liczyc sie z uczuciami innych i traktowac swoja dziewczyne jak nalezy - w koncu wiek do czegos zobowiązuje. A ten opisany przez Ciebie, to typowedziecko , dla ktorego liczy sie tylko i wylacznie ON SAM.

Posluchaj nas, naprawde. Nikt nie chce dla Ciebie zle, a w tym przypadku najlepiej dla Ciebie bedzie jesli jak najszybciej dasz sobie z nim spokoj. Nie jest Ciebie wart.

Bolało bedzie, wiem. Sama przez cos takiego przechodzilam. :( postaraj sie nie myslec o nim, spotykaj z przyjaciolkami, pracuj. Byle nie miec zaduzo wolnego czasu. I bedzie OK. ;)

Tak czy owak zycze powodzenia! :)

zweryfikowana
Posty: 557
Ostrzeżenia: 3/5

doradźcie.. prosze :((

06 lip 2009 - 15:37:53

dziewczyny tak maja:) i jesli naprawde go kochasz nie przejdzie ci szybko ja chociaz jestem juz zamezna i mam meze ktorego kocham to jak raz tamtego zobaczylam to mi sie nogi ugiely

doradźcie.. prosze :((

06 lip 2009 - 15:38:50

Jesteś pewna że chcesz to zrobić z osobą która jeste dla Ciebie jak to sama określiłaś "chamska" ?Zastanów się czy warto.Z tego co piszesz wnioskuję że jesteś bardzo młodziutka.Masz jeszcze czas na podjęcie takiej decyzji.Nie sądzę żeby po wszystkim cokolwiek zmieniło się między Wami.Może tylko na chwilkę.Poznasz jeszcze kogoś kto będzie Cię traktował tak jak na to zasługujesz.Pamiętaj nie warto dawać tak wiele.W zamian nie dostając praktycznie nic...Powodzenia.

doradźcie.. prosze :((

06 lip 2009 - 15:39:15

Cytat
marzena2202
latwo mowic jak sie jest zaslepiona i jak sie kocha nie widzi sie na poczatku tych zlych wad

Jak dla mnie to autorka watku te wady widzi , jasno sa opisane w pierwszym poscie
Rowniez bylam zakochana w niewlasciwej osobie wiec wiem co pisze . Chlopak ewidentnie sie nia bawi , zrywa, kocha nagle nie kocha a jak ona chce z nim przezyc pierwszy raz znowu zaczyna cos do niej czuc.l..no prosze...


Pozatym napisalas " ludze sie ze cos z tego bedzie nawet jesli on mnie nie kocha" na prawde chcesz byc z kims takim?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-06 15:41 przez Oniaczeq.

doradźcie.. prosze :((

06 lip 2009 - 15:40:32

dzięki dziewczyny... ehh... :(
przypomniało mi sie jak powiedział na początku związku : "zaufaj mi, ja nie mam pięciu latek,nie jestem szczeniakiem"
widac jest...;|

doradźcie.. prosze :((

06 lip 2009 - 15:40:53

nie rób tego, dziewczyno będziesz żałować, stać Cie na lepszego faceta ,który będzie Cię na rękach nosił, i powtarzał setki razy dziennie jak bardzo Cię kocha!!!!!! wiem co mówie, ten facet się Tobą bawi, nie jest wart Twoich uczuć, jeśli zrobisz to z nim będziesz żałować, uwierz mi na słowo, sama zrobiłam to z kolesiem ,którego wydawało mi się ,że bardzo kocham i będe z nim zawsze, poźniej mnie zdradził, teraz mam wspaniałego faceta i bardzo żałuję ,że on nie był mojim pierwszym , bo bardzo bym tego chciała, nie popełniaj moich błędów, ja chce myśleć ,że mój obecny facet jest moim pierwszym, jednak prawda jest inna... i choć chcę o tym zapomnieć, nie da się, są wakacje, ciesz się nimi, dyskoteki, spotkania z przyjaciółmi, pozasz kogoś wartościowego na 100%, dopiero wtedy będziesz szczęśliwa

zweryfikowana
Posty: 557
Ostrzeżenia: 3/5

doradźcie.. prosze :((

06 lip 2009 - 15:42:33

bo jak chlopak widzi ze zabardzo sie zanim lata i bardzo zalezy to zaczyna byc wlasnie chamski itp jak jemu nie zalezy wiec nie trzeba okazywac ze tak bardzo za nim szalejesz

doradźcie.. prosze :((

06 lip 2009 - 15:44:07

ile sie znacie ??

doradźcie.. prosze :((

06 lip 2009 - 15:44:58

daj sobie spokoj i zapomnij ..

doradźcie.. prosze :((

06 lip 2009 - 15:45:16

może to śmieszne ale wasze słowa mi naprawde pomagają....

doradźcie.. prosze :((

06 lip 2009 - 15:46:10

Heh. Ty przynajmniej z nim byłaś 4 m-ce. Ja się zauroczyłam i przez 10 miesięcy nie nie wskórałam, oprócz tego, że tak bardzo mnie boli... A gdy sie dowiedziałam, ze jego kolezanka jak się narąbała % i zaczęła go całować, to złapałam takiego doła, ze zakopać go do tej pory nie mogę ;(

doradźcie.. prosze :((

06 lip 2009 - 15:49:54

my to mamy przerąbane... :( facetom jest łatwiej i wcale nie uwierze, że tak nie jest.... ;|

doradźcie.. prosze :((

06 lip 2009 - 15:50:07

oby nasze słowa do Ciebie przemówiły :)) bądź silna, poradzisz sobie, w koło jest pełno super chłopaków, wiadomo ,że lekarstwem na niespełnioną miłość jest nowa miłość, głowa do góry :))

doradźcie.. prosze :((

06 lip 2009 - 15:50:34

trzeba przecierpieć , ja bym za takim facetem, który na słowo seks (obojętnie jakim wyrazem/ami byś tego nie ujęła) nagle zapałał uczuciem. jak można kochać kogoś tylko, gdy się na niego patrzy???miłość to miłóść, trwa 24h na dobę, a nie w momencie, gdy się kogoś widzi, śmieszny koleś, może tak kochać tysiące lasek :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

obuwie sportowe męskie