Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

DÓŁ i dno

06 lip 2009 - 16:11:37

Cytat
szybkitrampek
Cytat
Keczup
dzięki chyba będę musiała zaakceptować swoją sytuacje i zakupić więcej leków na uspokojenie :/

No to popełnisz błąd!Masz prawo się sprzeciwiać takiemu stanu rzeczy i wymagać większej powściągliwości wobec swojego faceta!Powiedz, ze sobie nie życzysz i tyle!Pokaż mu forum, tu wszystkie się wypowiedziałyśmy szczerze!
Pozdrawiam!

he he he dobry pomysł ale szczerze mówiąc pewnie jak każdy facet uzna was za stado głupich kóz i nadal będzie obstawiał przy swoim albo stwierdzi że przerysowałam banalną sytuację- faceci nie widzą tego co my jak się zachowuje dziewczyna która chce jego f... między nogami- sorry ale taka jest prawda, w końcu nie wkurzamy się z byle powodu tylko w sytuacjach z podtekstem z nieodpowiedniej strony... idę na siłownię się wyżyć :* dziękuję kochane za wsparcie :***

DÓŁ i dno

06 lip 2009 - 16:24:01

Cytat
szybkitrampek
Cytat
aniol66
W końcu kupił ten prezent?

Kupił, kupił.Mi było bardzo przykro...Zwłaszcza, że wydarł się na mnie jak sobie kupiłam bluzkę.
Takie życie, cholerny świat :P
Zawsze tak jest, że obcej babie to się w trymiga chce przypodobać, pomóc, itd.A przed własną żoną to po co się starać?Zawsze chce się być miłym dla obcych...
Oj to nie ładnie z jego strony!

DÓŁ i dno

06 lip 2009 - 16:26:49

Cytat
Keczup
dzięki chyba będę musiała zaakceptować swoją sytuacje i zakupić więcej leków na uspokojenie :/
Szkoda zdrowia! Pamiętajcie dziewczyny, żaden facet nie jest wart nawet jednej Waszej kropli łzy!:)

DÓŁ i dno

07 lip 2009 - 10:30:49

Cytat
szybkitrampek
Cytat
aniol66
W końcu kupił ten prezent?

Kupił, kupił.Mi było bardzo przykro...Zwłaszcza, że wydarł się na mnie jak sobie kupiłam bluzkę.
Takie życie, cholerny świat :P
Zawsze tak jest, że obcej babie to się w trymiga chce przypodobać, pomóc, itd.A przed własną żoną to po co się starać?Zawsze chce się być miłym dla obcych...

Mój tak samo robi. I dla koleżanki z pracy- od ktorej zreszta dostawał drogie prezenty-kupił w tajemnicy przede mną prezent. Jak sie wydało to tłumaczył sie ze przecież nic wsielkiego sie nie stało. No ciekawe jak ja kupowałąbym dla kolegi z pracy prezenciki, albo dostawała.
Faceci są dziwni, w niczym problemu nie widzą, jeśli oczywiście dotyczy to ich. Bo w nas to widzą dziurę w cały!

DÓŁ i dno

07 lip 2009 - 10:47:41

Mezczyzni czasami nie odrozniają flirtu od rozmowy. ^^ Powiedz mu, ze zalezy Ci na nim, ale nie chcesz zeby tak sie zachowywal, bo Cie to boli.. Przytulcie sie do siebie i bedzie ok, po jakims czasie. Hehe. ;)





Nie martw sie i idz do nowej pracy rozesmiana! Powodzenia!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

obuwie sportowe męskie