Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mój ideał

05 lip 2009 - 16:13:03

Mam 16 lat i od kilku miesięcy podoba mi się o 3 lata starszy chłopak. Moją największą pasją jest taniec, jego zresztą też ;) Tyle, że on w tym roku skończył liceum, a na dodatek nie jest z mojego miasta. Uczęszczamy na zajęcia do tej samej szkoły tańca, lecz rzecz jasna w swoich miastach. Spotykamy się bardzo rzadko na jakiś warsztatach. Od pewnego czasu rozmawiam z nim na gg. Teraz na całe wakacje wyjechał się szkolić do Los Angeles. Napisałam do niego na nk i mam nadzieję, że ten kontakt się nie urwie. Tak naprawdę nic o nim nie wiem. Nie chcę, aby pomyślał, że się narzucam. Co robić??

niezweryfikowana
Posty: 1.343
Ostrzeżenia: 1/5

Mój ideał

05 lip 2009 - 16:14:51

napisać do bravo :|
przecież wróci.. a Ty sie zauroczyłaś a nie zakochałaś.. w każdym bądź razie wie wyobrazam sobie zebym mogła sie zakochać w kimś kogo nie znam

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

Mój ideał

05 lip 2009 - 16:14:55

powiedz mu prosto z mostu "o co loto":))
zaproponuj spotkanie jak wróci
jeżeli ty nie postawisz pierwszego kroku w jego stronę możecie się rozminąć

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

Mój ideał

05 lip 2009 - 16:16:30

Cytat
landzia899
napisać do bravo :|
przecież wróci.. a Ty sie zauroczyłaś a nie zakochałaś.. w każdym bądź razie wie wyobrazam sobie zebym mogła sie zakochać w kimś kogo nie znam
a miłość od pierwszego wejrzenia??? przecież wiadomo że najpierw jest zauroczenie, fascynacja drugą osobą a później dopiero prawdziwa miłość ale jedno z drugim się wiąże....

Mój ideał

05 lip 2009 - 16:19:41

Spokojnie czekac na jego ruch. napisałas do niego, to teraz jego kolej

Mój ideał

05 lip 2009 - 16:22:08

A jeżeli już nie napisze to co wtedy?

Mój ideał

05 lip 2009 - 16:33:56

Pomóżcie, gdyż nie chcę tego popsuć...

Mój ideał

05 lip 2009 - 16:41:33

Jak nie napiszę, to nie pisz już więcej...Weźmie cię za napalona małolate - a tego chyba nie chcesz?
Zauroczenie szybko Ci nie minie i na pewno poznasz kogoś innego, a jeśli napiszę - to życzę szczęścia :)
Tylko zastanów się kochana, czy aby na pewno chcesz się pakować w związek na odległość? Spędzać samotne wieczory... I spotykać od czasu do czasu... Pomyśl jeszcze nad tym.

powodzenia ;*

Mój ideał

05 lip 2009 - 16:43:43

przecież zawsze możesz napisać do niego w typowo kolezeńskiej sprawie, zapytać się co u niego, jak idą warsztaty czy mu sie podoba LA?
może poproś zeby zrobił Ci pare zdjęć LA bo jesteś ciekawa jak wygląda to wspaniale miasto i takie tam
wiesz takie szmery i bajery :P

Mój ideał

05 lip 2009 - 16:44:50

Cytat
TheMary
Jak nie napiszę, to nie pisz już więcej...Weźmie cię za napalona małolate - a tego chyba nie chcesz?
Zauroczenie szybko Ci nie minie i na pewno poznasz kogoś innego, a jeśli napiszę - to życzę szczęścia :)
Tylko zastanów się kochana, czy aby na pewno chcesz się pakować w związek na odległość? Spędzać samotne wieczory... I spotykać od czasu do czasu... Pomyśl jeszcze nad tym.

powodzenia ;*

nom z tym to się zgadzam, mi chodziło oczywiście jak już Ci odpisze ;]

Mój ideał

05 lip 2009 - 18:20:06

Nie wiem dlaczego zamknięto poprzednie wątki, ale naprawdę potrzebuję porady, dlatego założyłam kolejny...

Mój ideał

05 lip 2009 - 21:45:27

Sorry, ale to mój wątek...

Mój ideał

05 lip 2009 - 23:01:02

Wydaje mi się, że teraz pora na jego krok, jeśli go nie zrobi to nie pisz więcej, bo pomyśli, że się narzucasz ;)

Mój ideał

07 lip 2009 - 12:43:08

Cały czas ze sobą piszemy, ale nie wiem o co mogłabym go zapytać, tak żeby nie pomyślał, że jestem nachalna. Widać, że ma ochotę na rozmowę, niestety gorzej z czasem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

i co robic::(